لهجه برای یک سری مشاغل

سلام دوستان کسی میدونه هنرمندان فریلنسر بهتره چه لهجه ای رو انتخاب کنند که برای کارهای بین المللی مناسب باشه؟

3 پسندیده

درود بر شما

@ala

لطفا راهنمایی کنین درباره Freelancer شدن

2 پسندیده

فریلنسرها افرادی هستند که بدون تعهد به شرکت یا مجموعه ی خاصی فعالیت حرفه ای انجام میدن، از افراد یا شرکت های مختلف پروژه ای رو قبول میکنند و انجامش میدن و برای اون ها ارسال میکنند

3 پسندیده

در مورد سوال تون دقیق نمی تونم جواب بدهم چون من خودم بر حسب علاقه لهجه م رو انتخاب کردم لذا سرچی در خصوص مزیت هر لهجه نداشته ام. ولی اکثریت لهجه ی امریکن رو انتخاب می کنند

3 پسندیده

@ala

سپاس بی پایان برای پاسخگویی شما و اشتراک تجربه تون :pray::slightly_smiling_face:

3 پسندیده

خانم @Samira.lt

لطفا توجه داشته باشید که خانم
@ala
یک فریلنسر هستن

با توجه به صحبت های مربی زبانشناس ،خانم نیکنام،
لهجه مهم نیست ولی اکثریت لهجه آمریکایی رو انتخاب می کنند

3 پسندیده

ممنون از زمانی که گذاشتید :blush:فکر کنم یکی از پاسخ ها رو اشتباهی ریپلای کردم برای شما، عذر میخوام

4 پسندیده

نمیدونستم،در چه زمینه ای؟

3 پسندیده

اگه روی عکس پروفایلشون کلیک کنین معلوم میشه
فعالیت تخصصی عمرانی

3 پسندیده

من تازه واردم دقیقا همین امروز اومدم، هنوز خیلی چیزی نمیدونم و تازه متوجه شدم ایشون خودشون مربی مجموعه هستن :slight_smile:

3 پسندیده

خوش آمدید

نه ،منظور من علاوه بر مربی بودن برای زبانشناس بود.
چون تویه تاپیک زیر گفته بودن

2 پسندیده

متوجه شدم، ممنون. به هر حال من هنوز لهجه انتخاب نکردم و خب بریتیش زیباست و امریکن هم تعداد متکلمانش زیاده من هم دچار تردیدم در انتخاب

3 پسندیده

سوای بحث لهجه
امیدوارم فریلنسر خوبی بشید :grinning:

2 پسندیده

ان شا الله، فعلا خیلی مونده تا اون روز😇

3 پسندیده

طبق نظر یک کارشناس بازاریابی می گم باید ببینید در کدوم بازار و مشتری هدف می خواید کارکنین و جامعه هدف و کارفرما ها رو بشناسین و ببینین پروژه های قبلی رو کیا انجام دادن. مثلا اگر من برنامه نویس بودم سعی می کردم لهجه هندی انگلیسی رو یاد بگیرم چون بهترین فریلنسرهای برنامه نویسی هندی هستن و کارفرماها با این قشر و جوامع هندی برنامه نویس زیاد کار کردند.

5 پسندیده

توصیه ی خیلی خوبییی بود :ok_hand::ok_hand::ok_hand:

2 پسندیده