Your favorite book

سلام به همه رفقای پایه ی زبانشناس :heart::heart::heart:
.
قصد من از زدن این تاپیک اینکه بیایم بهترین و قشنگ ترین کتابی رو که خوندیم به همدیگه معرفی کنیم :grinning::grinning:
.
البتتته به زبان انگلیسی :wink::wink:
.
بگیم نویسنده اش کیه ، داستانش چیه ، ایا از روش فیلمی ساختن یا نه ، ایا این کتاب جایزه ای هم برده یا نه ؟! و…
.
البته میتونید هم انقدر وسیع درموردش توضیح ندید
.
تصمیم با شماس :blush::blush::blush::blush::grin::grin::grin:
.
.
.
پ.ن: اگر عکسی هم از کتاب دارید به اشتراک بزارید :innocent:

10 پسندیده

سلام زینب جان :blush::heart:
راستش چون گفتی حتما انگلیسی باشه… یکم دستم رو بسته کردی :grin: البته من ی سری داستان های انگلیسی رو… ترجمه شون رو خوندم… ولی خب ب احتمال زیاد باید خود زبان اصلیشون هم باشه :thinking:
کتابی ک من میخوام معرفی کنم اسمش هست :point_left: The Secret Garden
راستش ی کتاب قدیمیه :grin: ولی خب من خیلی از این کتاب خوشم اومد… چون حس شادی و انگیزه رو توی من تقویت کرد… نویسنده ش فرانسیس هاجسون برنت هستش. سریالش هم ساخته شده. ب کارگردانی آگنیشکا هولاند… در سال 1993 (گفتم ک خیلی قدیمیه :wink::grin:)
داستان فیلم در مورد ی دختر بسیار غرغرو ب اسم مری هستش ک مادر و پدرش ب خاطر ی بیماری ک شیوع پیدا کرده بوده میمیرن… و مری مجبور میشه پیش عموش زندگی کنه… در حالی ک تا حالا اون رو ندیده… ی روز متوجه میشه ک ی پسر عمو هم داره…و عموش این موضوع رو از اون مخفی میکرده… پسر عموش ب خاطر ی بیماری ارثی حال خوبی نداره و نمیتونه زیاد جای خاصی بره… این 2 تا با هم دوست میشن… و از ی طریقی ی دوست دیگه هم پیدا میکنن… اینا با هم هر روز میرن توی باغ و ی جایگاهی مخصوص خودشون درست میکنن… و بماند ک بعد ها حال بدشون رو تبدیل ب حال خوب میکنن :blush: داستانش پر از امید و شادیه… (بسه دیگه… بیشتر از این توضیح نمیدم داستان رو :grin: مزه ش میره…)
من خود کتاب اصلی ش رو ندارم… ولی کتابی ک ازش دارم خلاصه ی اون هستش… عکسش رو میفرستم :blush:

9 پسندیده

مرسی فاطمه جان
من هم این کتاب رو دارم :heart::heart::heart::heart::heart:

6 پسندیده

سلام زینب جان :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
خوبی عمه جان؟ :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
فکر کنم من باید لیست کنم! :joy: نمی تونم یکی دو تا کتاب خاص انتخاب کنم آخه. :joy: بیشترش هم کتاب های علمی هستند و یه تعدادی شون مرتبط به رشته خودم هست.
:blue_heart::blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart::green_heart:

5 پسندیده

این کتاب تخصصی رو خیلی دوست دارم زینب جان:

نسخه چاپی این کتاب رو سال نود، از نمایشگاه کتاب خریدم. از کتاب خودم هم عکس می اندازم و اینجا می زارم.

4 پسندیده

سلام خوبی عزیزم

این کتاب یکی از کتابهای که من خواندم .

5 پسندیده

کتاب های که خواندی به اشتراک بذار و بگو کدام قشنگن . و منم خودم کتابهای انگلیسی زیاد خواندم

2 پسندیده

:dizzy::dizzy::dizzy::gem::gem::gem:
@zeinabss :ribbon::ribbon::ribbon::blue_heart::blue_heart::blue_heart:

2 پسندیده

سلام یکی از نمایشنامه های معروف شکسبیر

2 پسندیده