معرفی، درخواست، پیشنهاد و تشکر

سلام @hnaseri

وقت تون به خیر

این پست هم برا تشکر هست, هم پیشنهادو هم درخواست و معرفی
خوب بود می شد از بخش دسته بندی، چندین گزینه رو انتخاب کرد :thinking: (درخواست)

در حال حاضر در حال بررسی متن های TPO هستم. تو بخش ریدینگ موضوعات علمی مختلفی مطرح میشه که ممکنه نشه با پروسه گسترده خوانی کتابای موجود در اپلیکیشن (حداقل برا من نوعی با سطح متوسط-در حد آشنایی من با اپلیکیشن و تافل)، دایره واژگان قوی ای برا مطالعه این نوع نوشته ها داشت…شاید گروه شما بنابه دلایلی امکانش رو نداشته باشن که متن و صوت TPOها رو تو اپ قرار بدن ولی خب، از جنبه علمی، خوب بود کتاب ها و یا حتی ژورنال هایی به اپلیکیشن اضافه می شد که می تونست این کمبود رو تا حدی جبران کنه…حتی بدون صوت (درخواست)

یکی از زبان آموزان لطف کردنو ویدیویی رو تو سایت گذاشتن

که این سایت توش معرفی شده بود:

و زیربخش زیر:

به نظر جالب میومد چون دسته بندی ها و موضوعات مشخص هستن و ظاهرا با محتوای تا حدی علمی و دسته بندی مشخص

می خواستم از شما خواهش کنم که اگه امکانش باشه (as soon as possible) منابعی از این دست رو هم به اپلیکیشن اضافه کنید.

این شد که یادم اومد مجموعه VOA تو اپلیکیشن هست…“انگلیسی از طریق اخبار” که اگه اشتباه نکنم (امیدوارم همین طور باشه) همون موردیه که بالا اشاره شده…خیلی خیلی ممنونم ازتون بابت اضافه کردن این دوره به اپلیکیشن

و البته خوب بود تو بخش مربوط به توضیحات خود اپلیکیشن برا این دوره، یه توضیحاتی اضافه شه و دسته بندی مشخص تری داشته باشه…مشابه این دسته بندی:

به هر حال، سایت جالبی به نظر میاد (معرفی)… امیدوارم بسته به نیاز، مواردی از این دست به مرور به اپلیکیشن (باز) هم اضافه بشه:

خدا قوت و دست مریزاد بابت همه تلاشی که برا ارتقای سطح کیفی و کمی اپلیکیشن - شما و هم گروهان تون همیشه داشته و دارید. :palm_tree:

13 پسندیده

سلام
منبع دیگه ای هم وجود داره که بشه فایل های صوتیشون رو دانلود کرد؟
چون اینا فایل های صوتیشون Flash هست و تا جایی که میدونم دانلودشون کار ساده ای نیست

5 پسندیده

ضمن تشکر بابت ایجاد تاپیک
بله وجود داره
کتاب های تافل منابع غنی از فایل های صوتی برای لکچرهای مختلف هست. کتاب های دیگری هم هست که اگر امکان اضافه شدن این طور منابع هست می تونم خدمتتون معرفی کنم.

3 پسندیده

آقا فرزاد امکان کانورت نیست؟
برای دانلود فایل های فلش هم که زیاد ابزار توی نت هست
البته متخصص نیست اما اگر بفرمائید مشکل کجاست می شه فکری کرد واسه حل شون

2 پسندیده

در ضمن فایل های صوتی این سایت جاهای دیگه پیدا می شه پس می شه از این سایت دسته بندی و متون رو استخراج کرد و از اون سایت ها فایل های صوتی رو.

2 پسندیده

لطفا اگه داشتین منابع علمی و ژورنال اضافه میکردید ، چیزی هم واسه ما سطح پایین ها بزارید ، من عاشق مطالب علمی هستم و دانستنی ها و اطلاعات عمومی. :hugs: مخصوصا راجع به فضا و حیوانات.:slightly_smiling_face:

4 پسندیده

مشکل اینه که فایل های Flash منسوخ شده

4 پسندیده

از زمان های قدیم یادم ابزارهایی واسه دانلود شون بود و می شد کانورتشون کرد هنوز نمی دونم این ابزارها هست یا نه

2 پسندیده

در ضمن گفتم اون فایل هایی که فلش باشن رو می شه از جای دیگه mp3 شون رو پیدا کرد و متن رو از این سایت برداشت

2 پسندیده

اگه زحمتشو بکشین
روند قرار دادن تو سایت تسریع میشه

3 پسندیده

من لینک هاش رو بهتون بدم حل می شه؟

2 پسندیده

پس از بررسی، و اگه مورد صلاحدید قرار گرفتن، حل میشه

2 پسندیده

بذارین سایت رو بررسی کنم دقیق تر اطلاع بدم

3 پسندیده

همون جور البته اشاره داشتن احتمالا برخی از این فایل ها الان هم توی زبانشناس هست

2 پسندیده

سلام آقا فرزاد
من یکی از لینکها رو باز کردم، لینک دانلود mp3 داشت که…
فلش کجاست؟

2 پسندیده

آقای پودینه عزیز @Farzad_Poodineh
لطفا این قسمت از سایت رو ببینید
دقیق گفته کدوم بخش ها با چه فرمت هایی داره فایل ها رو
Interesting Things for ESL/EFL Students (Fun English Study)

3 پسندیده

همون جور هم که بالا هم اشاره شد همه بخش ها فلش نیست
خیلی ها MP3 و خیلی ها توی یوتیوب هست که به راحتی قابل اضافه شدن هستند
بعد می مونه قسمت های فلش اونا رو هم کم کم پیدا می کنم و براتون لینک بهتری می فرستم

2 پسندیده

آقای پودینه عزیز
اونایی که فرمت فلش دارند اغلب بازی و فعالیت های دیگه هستن که اساسا جایی در زبانشناس ندارند می مونه این مواردی که در این عکس می بینید که عملا در یوتیوب بارگذاری شده اند:

2 پسندیده

محتوای این سایت کاملا قابلیت اضافه شدن به مجموعه رو داره
اما باید اشاره کنم بعد از تایید محتوا لازمه توجه بشه که برخی فایل های این سایت با محتوای فعلی همپوشانی داره

2 پسندیده

سلام, شاید این سایت هم کمک بکنه
https://zabanexam.com/toefl/

4 پسندیده