تزریق فوری انرژی مثبت به تالار

همینو میخواستم بگم :grin:

5 پسندیده

آقا فرزاد @Farzad_Poodineh
من دیگه سردرد گرفتم کامنت های اینجا رو خوندم.
بیایید از این به بعد همیشه اینجوری باشیم :point_left::joy::joy::smiley::smiley::grin::grin:
انرژی مثبت من … توی اینستاگرام برای آقای کشاورز و خانم حاجوی و آقای حبیبی :point_left::joy::joy::smiley::smiley::grin::grin::blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart::heart::heart:

5 پسندیده

خیلی خوبه
میترا خانوم همیشه همینطورن
آدم حس میکنه از تو جعبه مداد رنگی داره پست میخونه :grin:

4 پسندیده

بریم تو کارش :grin: :muscle:

6 پسندیده

ایموجی بله …
ولی حس شوخ طبعی ام تو اینستاگرام خیلی بیشتره … خیلی … :joy::smiley::grin:

6 پسندیده

من از این به بعد انرژی های منفی ای که از کسانی که همکاری نمیکنن رو جایی ببینم
با این نشان (#انرژی مثبت) نشون میدم که همه کم کم با این فرهنگ آشنا بشن که چه جملات و کلماتی جاشون تو تالار نیست :grin:

9 پسندیده

فعلا مدیریت تسلا رو برعهده دارم، ایشالاه تغییر وضعیت بدم به مدیریت اپل :joy::woman_facepalming:

4 پسندیده

It’s a great code of conduct

بسیار کار پسندیده‌ای هست… توی دروس آقای ای جی هوگ هم مرتبا تکرار میشه… افراد منفی بین ما جایی ندارن.
من حتما یه روز با آقای ای جی هوگ ملاقات میکنم و به عنوان بهترین معلمِ من دستشو میبوسم… و از این ملاقات برای دوستان مینویسم😍

12 پسندیده

اون روز حتما میاد.

یه پروفسور زبانشناس آلمانی هست که رو زبان کردی کار میکنه و من از کتاب‌هاش توی پایان‌نامه‌م استفاده کردم. خیلی از شخصیتش خوشم میومد و همیشه دوست داشتم از نزدیک ببینمش. یه روز دوستم خبر داد که پروفسور هیگ رو دعوت کردن همدان. خلاصه رفتیم تو اتاق مدیرگروه اونجا خیلی هامبل و خوب با ما برخورد کرد. خیلی باحال بود فارسی حرف میزد. به “خوبه” می‌گفت “کافیه” :slightly_smiling_face:

البته خب نمیشد من دستبوسی کنم :joy:

11 پسندیده

:joy: :joy:

دقیقا :+1:

5 پسندیده

نامحرمه :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

4 پسندیده

مامانم رمزه گوشیشو عوض کرده گوشیه خودم در راهه
امشب منو نداری الهه جون :joy::joy::joy:

4 پسندیده

پس پیشاپیش مبارکت باشه :clap: :grin:
ایشالا به شادی استفاده کنی و انگلیسیت با همین گوشی فول بشه

4 پسندیده

فدات :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
حیف شد …

ولی زیبوک که هست :blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart::heart::heart:
تالار فقط بهونه است :rose::rose::tulip::tulip::two_hearts:

3 پسندیده

اول عکسام به دستتون میرسه :joy::joy::joy: شمام اینجا رصد کنید من فیک نباشم و نشم :expressionless::joy::joy:
گوشیه مامانم تار میندازه ازم :woman_facepalming::woman_facepalming:

4 پسندیده

من نمیخابماا دورا دور تو تالارم روحم هس :heart_eyes::joy::joy:

3 پسندیده

دیگه شما به اندازه ی کافی عکس گذاشتین
همه میدونن فیک نیستین :grin:
فقط دیگه تتلو رو نذارید تو رو خدا :stuck_out_tongue_closed_eyes:

5 پسندیده

ارادت :tulip::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::rose:همیشه شرمنده ی لطف و محبت شما و دیگر دوستان نازنیین تالار بودم و هستم و هرگز نمیتونم جبران کنم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::tulip::blossom::rose::rosette::white_flower::hibiscus::sunflower::hibiscus::rosette::bouquet::cherry_blossom::rose::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::tulip:تا ابد دلتون شاد و لبتون خندون و وزندگیتون سرشار از آرامش و سلامتی باشه هم شما و هم عزیزان گل تالار :pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::rose::rosette::white_flower::cherry_blossom::bouquet::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::rose::rosette::white_flower::cherry_blossom::bouquet::hibiscus:

6 پسندیده

به تک تک عزیزانی که عزیزی رو از دست دادند تسلیت میگم :pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pray::pray::pray::pray::pray:انشاالله جای خالیشون در زندگیتون همیشه سبز باشه و جز خوبیهاشون در ذهن و خاطراتتون چیز دیگه ای نباشه و بایادآوریشون فقط و فقط گل لبخند برلبانتون بنشینه :rose::rosette::rosette::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::tulip::blossom::rose::rosette::rosette::white_flower::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::hibiscus::hibiscus::sunflower:

9 پسندیده

انشالله هیچچچچچچکسی در این دنیا یک تاره مو ازش کم نشه و کسی عزیزی رو از دست نده
(((از هیچ لحاظ)
از هیچ لحاظ منظورم کسی که دوسش داره است :clap::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts: میترا جون مررسی که انقدر پیامات انرژی بخشه
درضمن امیدوارم روزاتون همینطور باشه تا آخر عمرر پر از انرژی

5 پسندیده