شروع چله ی دوم (لطفا پست شماره ی 61 خوانده شود)

حتما بکار میگیرم

4 پسندیده

متاسفم

3 پسندیده

نگران نباشید…هر پیامی، پیامی داره همراش :star_struck:
اومدن تون با خودتون بوده…رفتن تون هم همین طور.

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley:
جالبه…منم امروز صبح افتاد به ذهنم که ظاهرا هیچ کدوم از بچه ها پایه شرکت تو این چله نیستن…یه درسی که بیشتر از همیشه نتایج ش داره روم تاثیر می ذاره، اعتبار (البته می دونم شاید اینجا مفهوم درستی نداشته باشه ولی خب…یه چیزی تو همین مایه ها) و اعتماد به ذوق و شوقیه که نشون دادن آدمای دوروبرم تو دنیای واقعی…و تقریبا همیشه هم به این نتیجه منجر شد که به خودم گوشزد کنم که “کار خودت رو منوط به …یکی دیگه نکن…راه خودت رو برو”

پس، واقعا مهم نیست.
نه تنها من، بلکه هر کس دیگه ای از اینکه همراه/پایه ی خوبی داشته باشه لذت و انرژی می گیره
ولی با این حال، حتی اگه ok رو هم شمای نوعی بدیدو وسطاش به قول معروف جا بزنید، من هستم…تلاشم رو می کنم که قدرت خودمو به خودم نشون بدم…مثل خیلی قبل ترها
:heart_eyes: :two_hearts: :sparkling_heart: :heartbeat: :partying_face: :upside_down_face:
همه این شکلکا با کمال عشق، تقدیم به روح خدا
(فکر کنم اولین باره که دارم تو تالار از شکلکای heart استفاده می کنم :upside_down_face: :joy:)

پیش به سوی رهایی

:flight_departure: :airplane: :rocket:

امیدوارم بتونم امشب تاپیک شروع چله فردا رو بزنم…روزگار همگی به خیر :evergreen_tree:

6 پسندیده

:ok_hand:
حرفاتون کاملا درسته.من الان ی پارتنر دارم ک از فردا گزارش کارو براهم میفرستیم ب درخواست خودشون قرار شد اینجا نذاریم.
من جز این شش مورد چن تا کار کوچک دیگه هم تو برنامم هست ک قراره با خواهرم تو این چهل روز انجام بدم ک ربطی ب زبان نداره
و ازشما ممنونم بابت تاپیک خوبتون ک این انگیزه رو در من ایجاد کرد :rose:

6 پسندیده

سلام و خدا قوت به شما
به نظر منم ادم هر چی فقط و فقط ب خودش تکیه کنه نتیجه ی بهتری میگیره
هر وقتم انگیزش کم شد و خسته شد
اینجا
ینی همین تالار
پر از انرژی های خوبه که داره انتظارشو میکشه
امیدوارم اون دوستمون هم ک ناراحت شدن هر چه زودتر با قدرت پیش برن
انرژیا بالا باشه
من که وقتی تو اوج ناامیدی باشم همین که میام اینجا تو تالار لبریز از انرژی های خوب و مثبت میشم
اصن یه هاله ی سبزی اینجا هست :grinning:
بلند شین شرو کنید
ازین تعطیلات زورکی تا میتونید استفاده کنید
افرین :rose::rose::rose:

7 پسندیده

سلام

5 پسندیده

سلام
چالش بسیار خوبی است فقط سوال اینکه من سطحم c2 هست ایا میتونم شرکت کنم و اینکه چطور???

6 پسندیده

سلام.
امیدوارم بتونم درست توضیح بدم چون امروز روز آخر … بودو متاسفانه خیلی خیلی زل زدم به لپ تاپ
با پیش فرض اینکه پست اول این تاپیک و پست اول تاپیک شروع چله رو دقیق خوندید :face_with_raised_eyebrow: :joy:

خلاصه پاسخ ها…که مطمینا کفایت خواهد کرد

موفق باشید :palm_tree:

5 پسندیده

منم اهدافمو منتقل کنم اونیکی تاپیک و گذارش بدم روزانه؟

5 پسندیده

What’s the matter? PlZ explain :thinking:

4 پسندیده

سلام.

یادمه شما گفته بودید که پارتنرتون رو انتخاب کردید.خداروشکر که تو این تاپیک تونستید طرفین همدیگرو پیدا کنن :partying_face:…من جای شما باشم خودمو ملزم به گزارش دادن به چند نفر نمی کنم.؛ برا یه موضوع واحد…به هر حال، تصمیم با خودتونه.
همه چیز تو تاپیک جدید توضیح داده شده

سلام…
یکی از بچه ها که علاقه مند بودن تو شرکت در این ترکینگ…اهداف شون رو نوشتن…اما بعد از اون، اظهار پشیمونی کردن از بیان کردن اهداف شون مقابل دیگران و اینطور نوشتن

یادم اومد که شما هم چنین چیزی رو قبلا گفته بودید…خطاب به well-read تالار mstf?
ولی خب، شما خلاف دیدگاه قبلی تون عمل کرده بودیدو تصمیم گرفتید در مورد اهداف تون بنویسید

همین :smile:

6 پسندیده

چقدر جالبه این اقدامتون.
براتون آرزوی موفقیت دارم. :rose:
دلم واسه چالش عادت های مفیدی که در گذشته داشتیم تنگ شد :grin::woman_facepalming:

5 پسندیده

سلام.

متشکرم. سلامت باشید.

امیدوارم به زودی قدمی برا آروم کردن دلتنگی تون بردارید. :cactus:

4 پسندیده

سلام.

روز و روزگار دل و روح تون به گرمی این روزا و به طراوت شاخ و برگ های بهاری

(چله ی دوم)

40-2

خدارو شکر، چله ی اولی که ترتیب داده بودم، به خیر و پر از حس خوب و نتایج خوب تر گذشت.
بنابه دلایل تقریباً موجهی، نشد که چله ی دوم، بلافاصله بعد از چله ی اول شروع شه.

برا خود من، گرمی هوای این روزا، کامل نشدن برخی پیش نیازا و …، مزید بر علت شدن که با توجه به گزینه های چالشیم - که برام مهمه به عادت تبدیل شه یا تداوم داشته باشه- به تعویق بندازم راه اندازی چله ی دوم رو.

چند تا از بچه ها، اظهار لطف کردنو تمایل داشتن که همراه بشن با این چله :cake:
در هر حال، برا همه ی کسایی که دوست دارن تو این چله شرکت کنن، شرایط تو پست اول همین تاپیک نوشته شده…اهداف شخصی خودتون؛ هر چند کم/کوچیک ولی قابل اندازه گیری
گزینه هایی که با توجه به شرایط الان تون، نیاز دارید که پیگیر باشید ولی نیستید و احتمالا حس می کنید با همراهی و پیگیری و البته tracking گروهی، احتمال برآورده شدنش بیشتره.

در هر حال، من شروع چله ی خودم رو می ذارم اولین روز بعد از ماه رمضان (حدود 2 هفته ی دیگه)؛ زنده باشمو به راه، به راهه…اگه نه، دست شما رو می بوسه
تا اون موقع، می تونید خودتون رو محک بزنید برا گزینه های پیش روتون…احتمالا لازمه

اگه هم اون تاریخ براتون خیلی دیره…خیالی نیست…چله ی خودتون رو راه بندازیدو این دست و اون دست نکنید…دیدن به راه بودن تون تو مسیر برآووردن خواسته ها، همیشه لذت بخشه :star_struck: :white_check_mark:

index images

شروع چله ی شماره ی دو

15 پسندیده

سلام دوست خوبم :rose:
منم میخوام شرکت کنم اما خیلی اهل برنامه ریزی نبودم چون بلد نیستم و اینکه باید به تکونی به خودم بدم :grin:

فقط یه سوال دارم
تکنیک فیلم دیدن به روش Aj چی هست ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید :rose:

7 پسندیده

سلام…دوست خوب داشتن نعمت بزرگیه، خیلی بزرگ
در مورد خودم، من لایق ش نیستم…حتی به حرف

فقط کافیه به این مورد توجه کنید

و البته پست اول :joy:
می تونه پیاده روی نیم ساعته ی روزانه باشه یا 3 بار در هفته فلان کار رو کردن یا هر گونه عادت فیزیکی/روانی یا …
قابل اندازه گیری بودن هدف خیلی خیلی مهمه…حداقل بعد از 40 روز خودتون راحت تر می تونید ارزیابی کنید تلاش تون رو

این هدف من بود…امیدوارم اشتباه برداشت نکرده باشید…هدف شما می تونه کاملا متفاوت از هدف من باشه

تکنیک دیدن فیلم به این روش رو می تونید تو این پیج ببینید.

البته یادمه قبلا یکی از بچه ها لطف کردنو فارسی ش رو هم تو تالار گذاشتن…ولی تا الان که نشد پیداش کنم.

این مورد رو هم دیدم ولی خیلی مشابه روش Aj Hoge نیست.

موفق باشید :star_struck:

6 پسندیده

سلام دوست خوبم
تقریبا همه ی روزای چالشتون رو رصد میکردم. بهتون تبریک میگم بابت پشتکار عالللی که دارین و هم به خاطر نتایج با ارزشی که کسب کردین :rose::rose::rose:
امیدوارم چله ی دوم هم به خوبی چله اول پیش بره :hugs:

9 پسندیده

سلام خانم دوستی
بله…لایکای شما همیشه انرژی بخش بوده برام…ممنونم از حضور تون و تشویقای پشت پرده :white_check_mark: :grin:

منم امیدوارم…متشکرم :apple: :blush:

7 پسندیده

شما و دوستان تالار بهترین دوستای منید، تصویب شد. :wink:

ممنونم از راهنمایی تون :rose:
انشالله بعد از ماه رمضان مشارکت میکنم فعلا برم اهداف کوچیک خودمو بنویسم بازم مزاحمتون میشم :grin:

5 پسندیده

خواهش می کنم. سلامت باشید
تصویب شد :scream: خانم چرا رای منو حساب نکردید باز…توافق یه جانبه
تفاوت رفیق و دوست…نمی دونم چرا یادم می ره همیشه :blush:

دوست مهربان, پرانرژی و… توام با حس خوب :star_struck: @sepide-str

هر چه پیش آید…پر امید…خوش آید

من نت م داره آخرین نفساش رو می کشه…نمی دونم چرا هنوز وصلم
q
خدایا شکرت :hugs:…چند روزی برگشتن تو ترک، عالیه…هر چند که دردسرای خودش رو داره

اگه تو این چند روز نشد پاسخ گوی پرسشای احتمالی تون باشم، به دیده ی مهربان دوستی تون ببخشید…در اولین فرصت…ولی سخت نگیرید…حله

در پناه خدای همیشه مهربان

9 پسندیده