این روزهای خونه نشینی چیکار کنیم 🔵

:clap::clap::clap::ok_hand::ok_hand:
عالی سپیده جان @sepide-str :rose::rose::tulip::tulip::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus:

من این چند مدته قرنطینه دارم بیشتر رو این جنبه کار می کنم. طوری که صدای اطرافیانم دیگه دراومده! :joy::joy::smiley::smiley::disappointed_relieved::disappointed_relieved:
البته قبل قرنطینه هم زبان رو می خوندم. :green_heart::green_heart::blue_heart::blue_heart::heart::heart::yellow_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::two_hearts:
اگر هم تو زبان خسته بشم، برای خودم دوپینگ انگلیسی می کنم! :joy::joy::joy::v::v::v:

8 پسندیده

من بافتنی هم انجام میدم به شدت به آرامش ذهنم کمک میکنه :grin::+1:

12 پسندیده

:rose::rose:

فوق انرژی مثبت هستی شما :clap::clap:

عشقی شما :rose: منم همینجوریم خسته بشم اول به شکل هشت انگلیسی 8 قدم میزنم تا انرژی بگیرم

7 پسندیده

زیبا نگاهی و زیبا

7 پسندیده

نسیم جون باور کن که منم دارم بافتنی یاد میگیرم اگر بدونی با چه سختی هم یاد گرفتم هزار بار یه فیلم آموزشی کشباف رو دیدم تا طریقه میل گرفتنم بلد بشم

9 پسندیده

به به چه عالی :clap: :rose:
خداروشکر

9 پسندیده

خیلی عالیه :heart_eyes:
من همشو دارم
با دوبله گلوری

11 پسندیده

مرسی از راهکارتون:grin::heart:
نمیدونم واقعا بیکاری بیشتر از مشغول بودن انرژی ادمو میگیره ولی واقعا ممنونم پیشنهادای خوبی رو گفتید از بیکاری در میایم :blush::heart:

8 پسندیده

.مرسی اقا فرزاد😊
به تاپیکتون ملحق شدم دیگه سعی میکنم انرژی منفی ندم و مثبت باشم :+1::heart:

9 پسندیده

آره خب خونه نشینی سخت کرده باید راحت بگیریم

امیدوارم مفید بوده باشه دلتون شاد و پرانرژی باشید :rose:

8 پسندیده

ممنون
عالیه :blue_heart:

10 پسندیده

تشکر بابت متن خوبتون خیلی عالی بود :rose::rose::rose::ok_hand: @sepide-str

آخ گفتی دلم لک زده واسه دوچرخم

آقا فرزاد گل پکیج قدرت که بهم توصیه کردی دارم ادامه میدم ولی از درس های اصلی خیلی بیشتر از مینی استوری ها لذت میبرم این موضوع دردسر ساز نمیشه به نظرت؟

9 پسندیده

سلام عزیزدل خودم @sepide-str :rose::rosette::white_flower::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::tulip::tulip::blossom::rose::rosette::white_flower::sunflower::hibiscus:شبت رنگین کمانی و سرشار از آرامش ذهن و روح :rose::rosette::white_flower::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::hibiscus::hibiscus::sunflower::tulip::blossom::blossom::rose:به به چه تاپیکی گلی کیفور شدم :ok_hand::ok_hand::ok_hand::clap::clap::clap::clap::heart::heart::heart::heart::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: دمت جیز :joy::joy::joy::joy::joy::wink::wink::wink::wink: چه کردی بابا :clap::clap::clap::ok_hand::ok_hand::ok_hand::cherry_blossom::bouquet::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::rose::rosette::white_flower:حسابی همه رو سر ذوق آوردی بانو :ok_hand::ok_hand::ok_hand::rose::rosette::rosette::white_flower::cherry_blossom::bouquet::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::blossom::tulip:عزیزی گل دختر :cherry_blossom::bouquet::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::rose::rosette::rosette::white_flower::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes:

12 پسندیده

قربونت آقا سام
سعی کنید برای خودتون جذابش کنید
چون مهم ترین بخش اون قسمته

پاسخ دادن به سوالات بعد از متوقف کردن پرسش و جواب دادن با صدای بلند رو حتما لحاظ کنید.

11 پسندیده

حدودا پنجاه درصد سوالات رو تا قبل اینکه خودش بخواد جواب رو بگه میگم، پس سعی میکنم این مورد رو تا جایی که در توانمه بهتر کنم

دفعه اولی که درس های اصلی رو دیدم به خودم گفتم شت این خیلی تند میگه مگه میتونم اینو بفهمم! چون فکرشو نمیکردم به این زودی ها متوجه بشم چی میگه ولی الان تقریبا واسم خیلی واضح شده به این خاطر بیشتر به این بخش جذب شدم واسم جذابه

10 پسندیده

ترکیب مینی استوری و درس اصلیه که هسته ی زبانیت رو میسازه
پس هر دوش مهمه که در سطح خیلی بالایی جذب و آموخته بشن
ایشالا وقتی مثل بلبل انگلیسی صحبت کردی، اونوقته که یاد تلاش هایی که در این راه کردی میفتی

10 پسندیده

امیدوارم اینبار دیگه بتونم این مسیر با کمک اساتید مهربونی همچون شما به سرانجام برسونم و به این رویای همیشگیم برسم تمام تلاشم میکنم🌹

10 پسندیده

بدون شک خواهی رسید
قول میدم

10 پسندیده

:rose::rose:

سلام میتراجونم
خوشحالم که خوشت اومده :kissing_heart::kissing_heart:
دیگه گفتم همه مون تو شوکیم، منم یه شوک بزرگی بدم تا به خودمون بیایم :grin:

7 پسندیده

مدیونید که بگید من از دیشب میگفتم این گلوری چیه :person_facepalming:
گلوری واقعا خوبه؟ یه انیمیشن با دوبله دیده بودم کلا زده شدم افتضاح بود

8 پسندیده