این روزهای خونه نشینی چیکار کنیم 🔵

گلوری یه گروه دوبله بود که مدیر دوبلاژش مهرداد رئیسی بود.
کارشون عالی بود.
البته انیمیشن های دو سه سال اخیر رو این گروه کار نکرده، چون پس از مهاجرت مدیر دوبلاژشون منحل شد.

8 پسندیده

پس حتما دانلود کنم کارشون رو ببینم.
ممنونم آقا فرزاد بابت اطلاعات :rose:

8 پسندیده

سلام
من ازاین خونه نشینی خیلی خوشحالم :partying_face: چون بهترین فرصت برای یادگیری زبان تازه وقت کم میارم چون باید به خونه وبچه هام هم برسم .و ناراحتم ازاینکه نمی تونم اونطور که باید زبان بخونم نمی تونم و زمان برام مثل باد می گذره. :slightly_frowning_face:

11 پسندیده

سلام
وقت زیاده
زمان بندی کنید هم به خونه و بچه ها برسید و هم به خودتون برسید؛

9 پسندیده

پیشنهادتون خیلی عالیه…برای یادگیری هیچوقت دیر نیس و این روزای خونه نشینی بهترین فرصته برای تجدید در سبک زندگی .میتونیم مدیتیشن و یوگا رو هم ب برنامه اضافه کنیم ک در رفع استرس ومنفی زدایی تاثیر زیادی داره .من 48سال دارم .بازنشسته ام نه دغدغه تافل دارم ن درآمد.ب قولی آردمو الک کردمو الکم آویزون.ولی عاشق یادگرفتنم وب چالش کشیدن خودم وفضای مجازی البته ک باحذف گروهها دارم از شدتش کم می کنم . وامسال زبان الویت اولمه و سنتوری ک مدتها خاک میخورد آوردمش تا از نوع شروع کنم.آی جووونا باانگیزه باشیدو بدوید دنبال اهدافتون ک عمر برف است:blush::blush:

16 پسندیده

سعی کنید با تمرین مداوم برای خودتون زنجیره درست کنید.
روزی نیم ساعت هم باشه بهتر از هیچیه
ساختن زنجیره ی طولانی باعت Momentum میشه و بخاطر نشکستن زنجیره تون هم که شده، تلاش میکنید تا زبان خوندن رو در اولویت قرار بدید. :blush:
پیشنهاد میکنم مقاله زیر رو ببینید و اینکه همیشه تو زندگیتون مثبت باشید، انرژی مثبت داشتن، باعث میشه بتونید بهترین نسخه ی خودتون رو به نمایش بذارید.
(#انرژی مثبت)

10 پسندیده

چه عالی، خیلی خوشحالم که میبینم همیشه برای پیشرفت عطش دارید. امیدوارم در آینده مثل شما زندگی کنم

خواهش میکنم سپیده خانوم :rose:

9 پسندیده

:clap::clap::clap::clap::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::rose::rose:
دقیقاً آقا فرزاد @Farzad_Poodineh
زنجیره طولانی، خوراک خودمه. :green_heart::green_heart::blue_heart::blue_heart::yellow_heart::yellow_heart::heart::heart:
همون دو ساعت اول بامداد، خونه اون روز رو آبی تیره می کنم. :v::v::v:

10 پسندیده

سلام به روی ماهت عزیزدلم :rose::rosette::white_flower::cherry_blossom::hibiscus::hibiscus::hibiscus::bouquet::cherry_blossom::sunflower::blossom::tulip::blossom:ظهرت به لطافت باران بهاری عزیزم :rose::rosette::white_flower::white_flower::cherry_blossom::bouquet::hibiscus::tulip::blossom::sunflower::rose::rose:واقعا کولاک کردی فدای داری قشنگم :rose::rosette::white_flower::cherry_blossom::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::tulip::rose::rosette::white_flower::white_flower::cherry_blossom::cherry_blossom::hibiscus::bouquet::cherry_blossom::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::kiss::kiss::kiss::kiss::heart::heart::heart:

6 پسندیده

میتراجون‌ اینقدر عاشقتم که حد نداره ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

8 پسندیده

کم کم شما هم داره مثل میترا خانوم انرژی مثبت از پست هاتون میباره :heart_eyes:
خیلی هم عالی :ok_hand::rose:
منم برم تمرین کنم

9 پسندیده

من بیشتر عزیزدلم عشقی خانم گل دوست داشتنی :rose::rosette::white_flower::cherry_blossom::hibiscus::hibiscus::kiss::heart::kiss::heart::tulip::blossom::sunflower::blossom::tulip::rose::rosette::white_flower::cherry_blossom::bouquet::hibiscus::bouquet:

7 پسندیده

یکم تو تکستتون قلبو گل استفاده کنید :joy::expressionless:

7 پسندیده

خخخ، آخه همه در جریان چالش انرژی مثبت نیستن
یه وقت قلب و گل ها رو به نشونه ی دوست داشتن برداشت میکنن :grin:

11 پسندیده

موافقم من از همین الان خب استارتشو میزنم :hibiscus::four_leaf_clover::hibiscus::dizzy::heart::hibiscus::heart:
پ.ن :zap::heavy_plus_sign:

12 پسندیده

:clap::clap::clap::ok_hand::ok_hand::joy::joy::joy:
آقا فرزاد من همیشه کامنت هام اینطوری بوده :point_left::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::tulip::tulip::rose::rose::yellow_heart::purple_heart::sparkling_heart::green_heart::heart_eyes::heart::two_hearts:

6 پسندیده

خیلی هم عالیه :rose::rose::rose:
:heavy_plus_sign::zap:

8 پسندیده

ماها که در جریان هستیم، برای ماها گل و بلبل بزارید⁦
:rose::hibiscus::sunflower::blossom::bouquet::white_flower:

7 پسندیده

تبعیض قائل نمیشن یا همه یا هیچکی :joy::joy::joy:

8 پسندیده

آفرین عزیزم ⁦❤️⁩🌹‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌

8 پسندیده