این روزهای خونه نشینی چیکار کنیم 🔵

یخبر خوب گوشیمو گرفتم :heart_eyes: ولی یچیزی خالم گفته روزی نیم ساعت بهش بدید :no_mouth::no_mouth::no_mouth: عب نداره کم کم زیادمیشه

6 پسندیده

یه امتحان فنی حرفه ای هست گفتم اینو بدم مدرکشو بگیرم ، کنار Icdl که دارم
ولی در کل تایپ خیلی دوس دارم الانم تمرین ام بیشتر واسه اینه که بدون نگاه به مانیتور تایپ کنم فقط متن ببینم :face_with_hand_over_mouth:

6 پسندیده

8 پسندیده

نمیدونم بعضی ها میگن ضرر داره ولی رو اندام من که خیلی تاثیر مثبت گذاشته تو این چهار سال مشکلی واسم پیش نیومده خدا رو شکر . میشه هم چهار تایم یک ربعی در طول روز انجام داد. :smiley:
حلقه رو اصلا نمیتونم ترک کنم واقعا دوسش دارم :heart_eyes: تنها ورزشیه که تو خونه میتونم انجام بدم کلی کالری بسوزونم .
رقص و ورزشای سبک ، پا کوبیده میشه زمین ، طبقه پایینیمون خیلی حساسه رو صدا :grin: باشگاه هم دوس ندارم برم بو میاد :smiley: راهش ام طولانیه

8 پسندیده

سلام
بچه ها دیدم الان که تو خونه نشستین و بیکارین یک آهنگ شمالی بزارم گوش بدین و … :stuck_out_tongue_winking_eye: :stuck_out_tongue_winking_eye:

12 پسندیده

تاثیر مثبت که داره، خیلی هم تاثیرش سریعه اما در دراز مدت تاثیر منفیشم میذاره.

خودکشی میخوای بکنی؟ :slightly_frowning_face:

8 پسندیده

موفق باشی :rose:⁦‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌

8 پسندیده

عجب آهنگایی بود کلی روحم رو شاد کردی
عالی بووود :joy:

8 پسندیده

به به مبارکه :clap::rose:
ایشالا به شادی
:zap::heavy_plus_sign:

8 پسندیده

سبک مطالعاتی شما یه الگویی شده برای من مرسی خانمی

9 پسندیده

سلام کتاب روانشناسی میخوانم -زبان میخوانم و فیلم مبینم - یوگا انجام میدم .

6 پسندیده

چه کتابی پیشنهاد میکنید بخوانم .

6 پسندیده

کتابای ریچل هالیس رو براحتی از کنارش رد نشید

9 پسندیده

موسیقی را گوش کنیم، یادبگیریم ، بنوازیم و آنرا با دیگران به اشتراک بذاریم! :sweat_smile:

7 پسندیده

من عاشق موسیقی ام
برای خودم برم یه جای خلوت و سرسبز زیر درخت بشینم و یه سازی بزنم :innocent:

5 پسندیده

عالیه، اما هیچوقت در حد حرف نگهش ندار…موسیقی مثل زبان نیاز به تمرین و تکرار داره…همدمِ تنهایی های آدمه هم لذت داره هم حرف داره برای گفتن…موسیقی رو باید با عشق گوش داد یادگرفت و نواخت… :slightly_smiling_face: :sunflower:

4 پسندیده

مشکل من اینه نمی‌دونم سراغ کدوم ساز برم بجز گیتار که دوست ندارم.

4 پسندیده

قبلترش باید ببینی گرایشت کدوم سمتیه! ایرانی یا کلاسیک؟! خب اگه ایرانیه، کدومشو بیشتر میپسندی و خوشت میاد؟سه تار تار،تنبک،کمانچه و… اگه کلاسیکه باز کدومش؟! ،گیتار،ویولن(البته اینو هم میشه کلاسیک کار کرد هم ایرانی) و…
نباید وقتتو درگیر این کنی که کدومش، هرکدوم به دلت افتاد همون…ادامش مهمه، تمرین و تمرین و با علاقه و عشق کار کردن…

5 پسندیده

واقعا جای همچین پستی خالی بود.
فکر کردم کارهایی انجام میدم برای شما هم مفید باشه. غیر از فیلم و کتاب فارسی و غیر فارسی من توی این روزا لایتنرمو مرور می کنم. صد البته دوره های زبانشناس رو دنبال می کنم. یه دوره ی غیرحضوری و دانلودی هست در سایت بیشتر از یک نفر به نام دوره شجاعت که درمورد خجولی گریه. من حدود یک ماه پیش با تخفیف خریدم حدود 430 هزار تومان. ضمانت بازگشت وجه هم داره. اگه یه سر به سایتش بزنین و توضیحاتش رو بخونین خالی از لطف نیست.
غیر از انگلیسی زبان فرانسویم رو هم دارم بهتر می کنم. دوست دارم روی فن بیان هم کار کنم. و البته مهارت های تدریس هم دارم تقویت می کنم.

7 پسندیده

پیامه منه اونجا :sweat_smile::sweat_smile::smile:
موسیقی خیلی خوبه الخصوص
پیانو :ok_hand::ok_hand::heart_eyes:
شما حرفه ایی کار میکنید؟
عالیه

7 پسندیده