تغییر رویه

عرض سلام و ادب بر بزرگواران
من سه هفته است که مطالعه در زبان شناس را شروع کردم در ابتداچند داستان از بسته اول داستانهای بچگانه خوندم بعد نصف داستانهای کوتاه وحالا رفتم سراغ انگلیسی پایه این یکی خیلی به دلم نشسته وبه من انرژی میده
حالا سوالی که از شما بزرگواران دارم این که آیا کارم درسته یا نه؟
_لطفا تجربیات وروش مطالعه خود را به اشتراک بزارید.تا
ما مبتدی ها بهره ببریم .
کمال تشکر را از همه بزرگواران دارم اگر راهنماییم کنند.

4 پسندیده

سلام

یعنی در عرض سه هفته این همه رو خوندید؟

شما باید برا هر درس حداقل یه هفته وقت بذارید. مهم نیست که بلد باشید یا نه، باید در هر سطحی که هستید اونقد تکرار داشته باشید که لغات و ساختارها ملکه‌ی ذهنتون بشه.

6 پسندیده

سلام واقعا! البته وقت زیاد می گذارم .امروز ۷تا۱۳ وقت گذاشتم.بعد از ظهرم از ساعت ۳ شروع کردم.
الان باید چی کارکنم.یه رویه درست پیشنهاد بدین لطفا .

4 پسندیده

الان شما در چه سطحی هستین؟

4 پسندیده

سلام سطح ۱ را تمام کردم الان سطح۲

3 پسندیده

خب شما هنوز هیچ پکیجی روانتخاب نکردین. باید یکی از پکیج‌ها رو انتخاب کنید بعد روش خوندنش رو توی تالار سرچ کنید. درمورد همه‌ی پکیج‌ها مطلب هست و دوستان تجربه‌هاشون رو گفتن.

4 پسندیده

سلام دروس پایه ی انگلیسی بدون تلاش

3 پسندیده

اینجا آنالیز دوره‌ و تجربه‌ی دوستان رو بخونید.

3 پسندیده

سلام دوست گرامی
با کلید واژه های " شروع، آنالیز دوره ها، تجربیات انگلیسی پایه، انگلیسی قدرت" ی جستجو داخل مقالات تالار داشته باشین. به نتایج خوبی میرسین.ولی اگه باز سوال داشتین بپرسین :rose::rose:

5 پسندیده

ممنون گرامی
سعی میکنم راهنمایی شما و مربی را بکار بگیرم.

3 پسندیده

سلام گرامی
واقعا از شما وخانم مربی ممنونم سعی میکنم راهکارهای شمارابه کار بگیرم.باتوکل بر خدا از فردا از اول شروع میکنم.

4 پسندیده

راستی من یادم رفت بگم، اون همه زمانی که میذارید برا مطالعه خیلی زیاده. ابتدا شوق و ذوق دارید به قول معروف گرم هستید متوجه خستگی نمیشید. اما در دراز مدت باعث افت انرژی میشه. تایم مطالعه رو کمتر کنید به جاش خارج از زبانشناس هم وقت صرف کنید مثل دیدن انیمیشن و فیلم.

2 پسندیده

سلام چشم خانم مربی
میدونید به خاطر تعطیلات داشتم خودکشی میکردم .از طرفی وقتی میشینم برای خوندن نمی فهمم چقدر زمان گذشته مگر اینکه بچه هام بامن کار داشته باشن پس متوجه زمان می شم. باز م ممنون

3 پسندیده