لغاتی که تازه وارد ها اشتباه میگیرند (2)

سلام عزیزان امیدوارم حالتون اوکی باشه :blush:

این هم از دومین قسمت از کلماتی که با همدیگر اشتباه گرفته میشوند
یه عذر خواهی کوچیک بابت کوتاه بودن کلیپ حتما در قسمت بعدی راجع به تعداد کلماتی بیشتری حرف میزنم :rose:

به کامبیز عزیز هم بگید انقدر به من گیر نده :rofl:

امیدوارم که خوشتون بیاد :grin:

https://zabanshenas.com/uploads/zabanshenas/99/farvardin/What%20is%20the%20differemce%202.mp4

لینک این ویدیو برای تلگرام
لینک این ویدیو برای اینستاگرام

19 پسندیده

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::rofl::rofl::rofl::rofl:مگه چی میگه ؟؟!!!

4 پسندیده

:rofl::rofl::rofl::rofl::joy::joy::joy::joy: عالیییی بود بنده که خیلی خوشم اومد از اولش تا اخرش بووووومممممم. :facepunch:t2::facepunch:t2:
من آدم بی ادبی نیستم ولی یه جا خیلی خندم گرفت شلوار تو پیاده رو کارو خراب کرد :joy::joy::joy::joy::joy:
فقط اونجاش که چاقو رو نشون دادین یع خورده حس بدی بهم دست داد ولی بقیش عالییی بود بمب خنده بود برای من :sunglasses::sunglasses::rofl::rofl::rofl::rofl:

4 پسندیده

منظورم اون قسمت از کلیپ هست که میگه جلف بازی در نیار :rofl:

ممنون :sweat_smile: :rose:

5 پسندیده

اون موقع که گفتم ویدیو باز نمی شد
الان دیدم
خیلی خوب بود
یه چیز مثبتی که ویدئوهاتون داره اینکه با استاد کامبیز شوخی می کنید و امثال این :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
این جذابش کرده
Good job

4 پسندیده

:clap::clap::clap::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy: :rose::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::blossom::tulip::tulip:
همون خوبه اتفاقاً کامبیز بهت گیر می ده! :joy::joy::joy: مگرنه تو همون ویدئو می زنی دونه دونه هممون رو می کشی! :joy::joy::joy::joy::joy:
اوه! چاقو و تهدید به لایک :blue_heart::yellow_heart::purple_heart::green_heart: رو کجای دلم بزارم؟! :joy::joy::joy::joy: آقای حبیبی @Aref_hb :joy::joy::joy::joy::joy:

3 پسندیده

حقیقتش اون چاقو منم ترسوند :rofl::rofl::rofl::rofl:

3 پسندیده

من که با صدا و اَکت دو تا مشت اول ویدئو، غافلگیر شدم :joy::joy::joy::joy: @HasanNoori1382

3 پسندیده

ما رو حرف استاد حرف نمی‌زنیم پس بهتره مواظب خودت باشی :joy:

ویدئو هم عالی :+1:

گفتین یک‌شنبه و یک شنبه شد. :+1: من همش منتظر بودم.

یک عمر طول کشید تا affect و effect برام درونی بشه. از خانواده‌ی دومی هم یه عمر طول کشید lose و loss رو تمایز بدم :joy:

7 پسندیده

سلااااااام :hibiscus::hibiscus:خدا قوت :hibiscus::hibiscus:میکسی از ترس و:skull::skull::skull:طنز :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:و اموزش :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:.به نظر من فوق العاده مورد پسند بود :ok_hand::white_check_mark::100:

2 پسندیده

Hats off to you :clap::clap::rose::rose:

3 پسندیده

ممنون :rose:
ببینیم استاد کی کاسه صبرشون لبریز میشه :rofl: :sweat_smile:

نگران نباشید من فقط برای آموزش اینجام :rofl:
فقط یه تهدید بود ، شایدم فقط تهدید نباشه :rofl:

رو حرف استاد ها که نمیشه حرف زد ولی شیطونی که میشه کرد :grin:
منتظر قسمت بعدیش هم باشید که اونجا هم کلی کلمه دیگه شبیه به هم داریم :rose:

ممنونم لطف دارید :rose:

That’s very kind of you :rose: :rose:

6 پسندیده