تالار زبانشناس

حافظ خوانی 🎶

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
اینم یک حافظ خوانی
هر چند خوب نیست زیاد ولی مرسی که گوش میدید ممنونم :star_struck::heart_eyes::star_struck::heart_eyes:
@mitra9
الوعده وفا :blush::blush: مرسی که به صدای بدم گوش میدید :sweat_smile::rofl::blush:

19 Likes

درود بر شما @fatemeh74
سپاس از این حافظ خوانی :pray:
.
فقط صدای پس زمینه تون زیاده و به همین خاطر صدای خودتون با کیفیت کمتری شنیده میشه.
با یه نرم افزار صدا رو قرار دادین؟

4 Likes

سلام مرسی
نه با نرم افزار نبود ویس رو تو تلگرام گرفتم بعد آهنگ رو پلی کردم صداش خیلی کم بود اما زیاد شده :laughing:

4 Likes

علاوه بر کامپیوتر،نرم افزارهایی برای اندروید هستن که صدای پس زمینه میگذارن :grinning:
امیدوارم از این نرم افزار ها استفاده کنین تا صدای خودتون بهتر و بیشتر از پس زمینه باشه :slightly_smiling_face: :white_flower:
بیشتر ببینیمتون با حافظ شادتر :grinning: :bouquet:

4 Likes

ممنونم :blush::blush::wink::wink:
حتما

5 Likes

ببخشید که میپرسم، از @maryam خبر ندارید؟

4 Likes

سلام عزیزدلم عصرت سرشار از عشق و مهر و محبت خوشگل و خوش صدای من :kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::tulip::rose::rose::white_flower::hibiscus::sunflower::tulip::tulip::rose::rosette::kissing_heart::heart_eyes::cherry_blossom::bouquet::cherry_blossom::bouquet::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::rose::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::kissing_heart::heart_eyes:بسیار بسیار لذت بردم این صفحه رو حفظ کن هرچندوقت ۱بار ۱وویس بدار که من حسابی کیفور بشم :kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::revolving_hearts::revolving_hearts::hibiscus::tulip::rose::rosette::white_flower::rose::blossom::hibiscus::cherry_blossom::bouquet::bouquet::cherry_blossom::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::tulip::tulip:خیلی خیلی زحمت کشیدی فدای وفای بعهدت نازنیینم عشقی ملوسک من :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::rose::rosette::white_flower::white_flower::rosette::tulip::sunflower::hibiscus::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::cherry_blossom::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::rose::rose::blossom::hibiscus::hibiscus::cherry_blossom::bouquet::bouquet::cherry_blossom::hibiscus::sunflower::blossom::tulip:هزاران هزاربار تشکر بابت زحمت و لطفت عزیزدلم فدات :hibiscus::sunflower::blossom::tulip::rose::rosette::white_flower::rosette::tulip::sunflower::cherry_blossom::bouquet::cherry_blossom::bouquet::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::tulip::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::hibiscus::sunflower::tulip::rosette::white_flower::rose::hibiscus::cherry_blossom::bouquet::bouquet:

6 Likes

وااااااااای چقدر انرژی مثبتتتتتت :star_struck::star_struck::heart_eyes::star_struck::heart_eyes::heart_eyes: مرررررسییی

وااای لطف دارید مررسی چشممم

فقط انجام وظیفهه :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::star_struck::star_struck::heart_eyes:

نه بابا این چه حرفیههه من فقط انجام وظیفه کردم زحمت چیه رحمت بود(رحمت امینی) :joy::joy::joy::heart_eyes:

5 Likes

همه اش لطف و محبتت بوده :hibiscus::sunflower::blossom::tulip::rose::rose::rosette::white_flower::cherry_blossom::bouquet::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:عشقی خانم گل دوست داشتنی خودم :hibiscus::sunflower::blossom::tulip::tulip::rose::rosette::white_flower::cherry_blossom::bouquet::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::rose::rosette::cherry_blossom::bouquet::cherry_blossom:خداچشمت رو محافظت کنه خوشگل خانم :kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::revolving_hearts::tulip::revolving_hearts::tulip::cherry_blossom::bouquet::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::rosette::rosette::white_flower:

4 Likes

درود بر شما، احسنت. خیلی خوب بود.لطفا این دومورد رو اگه رعایت کنی خیلی قشنگتر میشه، صدای پس زمینه زیاد بود(اگه از کاراوکه استفاده میکردی،یعنی زمانیکه صدای خودت میاد صدای پس زمینه کمتر بشه،بهترتر میشد)، و اینکه در انتخاب آهنگ های پس زمینت بیشتر دقت کن…میتونی از نواخته های دستگاه های موسیقی ایرانی استفاده کنی که با مصما تر بشه…با این وجود صدای گرمی دارید که با کمی تمرین بیشتر بهترتر خواهد شد. با سپاس :hibiscus: :sunflower:

5 Likes

سلام سلام
احسنت دختر پر انرژیمان :heart_eyes: برااووو بهت
راستی متن شعر هم بزاری قشنگ میشه . :clap: :clap:

6 Likes

سلاام ممنونم از لطفتون حتماا در حافظ خوانی بهدی رعایت خواهم کرد ممنون از لطف بی کران شما

سلااام چشممممم عاطفه جونن حتمااا :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: لطف داری گل

:star_struck::heart_eyes::star_struck::heart_eyes: مرسی مرسی

5 Likes

واقعا زیبا و دلنشین بود :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: لذت بردم
صدای پس زمینه یکم زیاد بود ک چیزی از ارزشهای صدات و حافظ جان کم نکرد :grin:

5 Likes

سلاممم مرررسی
گوشات زیبا و دلنشین میشنوه :heart_eyes:
مرسی لطف داری

6 Likes

ســلام فاطمه جون :heart: @fatemeh74

عااالـــے بوود :heartbeat::two_hearts:

دیگہ نبینم همچین حرفی بزنۍ :unamused::heart::heart:

5 Likes

سلااام
واااای مرررسی عالی میشنوی :heart_eyes::heart_eyes::star_struck:
@p.A.5

حتما :joy::joy: عوضش میکنم
:rose::tulip::rose::shamrock::four_leaf_clover::hibiscus:

4 Likes

تشکر از لطف شما
علاوه بر صدای بلند موزیک
به نظرم نوع موزیک هم باید ملایم تر انتخاب میکردین
تا زیبایی خوندنتون بیشتر به چشم بیاد
در کل تشکر بابت این کار زیبا🌹
@fatemeh74

4 Likes

سلام حتما در حافظ خوانی بعدی رعایت میشه ممنون بابت نظر لطف شما سپاسمندم :tulip:

6 Likes

@elahehvelayati بفرما اینجاست :blush::blush::smiling_face_with_three_hearts:

5 Likes

ممنون فاطمه جان @fatemeh74 :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:

چه صدای نازی :yellow_heart::yellow_heart::yellow_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart::green_heart::two_hearts:

دیگه نبینم از این حرف ها بزنی ها! :neutral_face::expressionless::expressionless:

4 Likes