چالش lets talk( قهرمان سفید پوست سیاه پوستان)

بازم من اومدم با ی lets talk دیگه😅
این داستان واقعی درباره آقای جان هاورد گریفنه مرد سفید پوستی که تلاش میکنه خودش رو سیاه پوست جا بزنه تا احساسات مردم سیاه پوست رو درک کنه.⁦👨🏻⁩⁦👨🏿⁩
صدام یکم پایینه باید یکم زیاد کنین(البته اگه علاقه مند به شنیدنش هستین:)

راستی اگه نظر ونقدی داشتین حتما بگین که خیلی خوشحال میشم.:pray::rainbow:
ایام به کام.

10 پسندیده

سلام موضوع جالبی بود ممنون از اطلاعات که دادید.
ویس تون گاها متوجه نمی شدم که دلیلش همون پایین بودن صدا بود که بنده هم چون با هندزفری بودم بخاطر محافظت از گوشم نمی تونستم زیاد صدا رو بالا ببرم.
صحبت کردن تون عالیه و فقط یه نکته که چون خودم هم درگیرش شده بودم شما بعضی لغات رو بریتیش می گید مثل ask آسک و بعضی امریکن after اَفتر؛ که البته اصلا مساله مهمی نیست ولی شاید بعدا برای بعضی کلمات دچار دوگانگی بشید و سرعت صحبت تون پایین بره
منتظر ویس بعدی تون هستم :cherry_blossom:

6 پسندیده

درود برala.:rainbow:
بله دقیقا درست می فرمایید.اخه گاهی اوقات ویس هایی که گوش دادم لهجه اش بریتیشه گاهی اوقات دو نفرند یکی بریتیش یکی امریکن.گاهی هم امریکن.:sweat_smile:
تو این تنظیمات رکوردر کیفیت صدا رو متوسط بوده الان درستش کردم انشالله دفعه بعد ی ویس با میفیت تر میزارم.
ممنون بابت بازخوردتون🌹

5 پسندیده

سلام.

من از کسایی که تایمشون رو به درس خوندن اختصاص میدن و یهو میان نتیجه‌ی کارشون و تلاششون رو اینجوری ارائه‌ میدن خوشم میاد. نشان از عشقی واقعی به کار و هدفشون داره. امیدوارم بیشتر بشنویم ازتون.

منم یه نکته بگم شاید گفتنش باعث بشه درونی بشه براتون. توی نیمه‌های وویستون یه عبارتی به کار بردین one year, two years or three years، شما می‌تونید به جاش بگید after some years.

3 پسندیده

خیلی ممنونم از نظرتون🙏. حتما اصطلاح after some years در مکالمه های بعدی به کارمیبرم.⁦🏵️⁩

3 پسندیده

سلامم عالیی بود لتس تاکتون خوشم اومد آفرین :smiley::smiley::smiley::dizzy::dizzy: موفق باشید امیدوارم روز به روز پیشرفت کنید
یچیزی شما هر تاپیکی میزنید و کامنت میذاریم خودتون توش نمیایید :no_mouth::zipper_mouth_face::joy::joy:

2 پسندیده

سلام برشما🌈.ممنون بابت نظرتون🙏.
فقط منظورتون رو از اینکه خودتون واردتاپیک خودتون نمیشید نشدم.(:

2 پسندیده

شما چند تا تاپیک زدید یدونه رایتینگ ما براتون کامنت گذاشتیم ولی خودتون اصلا نیومدید به اون تاپیک حتی لایکم نکردید

3 پسندیده

بله درست میگید.
البته من از هر نظری که خوشم بیاد(اگه خوشم نیاد دلیل بر این نیست که اون نظر بده) اون رو لایک میکنم.:rose:
در قسمت let talk هم دوستان هر نظری دادن ازشون تشکر کردم و اگه موردی گفتن اون رو یاداشت کردم.
بااین حل اگه نظری بوده که بنده پاسخش رو ندادم شما به بزرگی خودتون ببخشید.:pray::sunflower:

2 پسندیده