برای هر داستان چقدر وقت میذارین؟

دوستان برای هر کدوم از داستان های بچگانه تقریبا چقدر وقت گذاشتید؟

6 پسندیده

وابسته به سطح دانش هر فرد این زمان میتونه متفاوت باشه نمیشه یک نسخه واحد پیچید پس مقایسه در این زمینه ی کار بیهودس
هستند عزیزانی که بالای پنجاه بار یا صد بار هر داستان رو شنیدن و همچنین عزیزانی هم هستند که زیر بیست بار واسه هر داستان وقت گذاشتن
شما ملاک رو خودتون قرار بدید نگران نباشید و این تکرار رو تا زمان رسیدن به تسلط کامل ادامه بدید مفهوم کامل داستان و جملات رو درک کنید و تکنیک سایه رو پیاده کنید
پر انرژی ادامه بدید موفقیت دور نیست :rose:

8 پسندیده

سلام دوست عزیز. بنده خودم هر درس رو تا وقتی خوب مسلط بشم میخونمش و تکرارش میکنم ۱ هفته زمان مناسبه ولی خوده من واسه هر درس ۲ هفته زمان میزارم و خوب تکرارش میکنم تا اینکه اون داستان رو کامل حفظ شم

مثلا این درس از سریع داستان های نیمچه داستان میباشد
:iran:/:afghanistan:

8 پسندیده

ممنونم یه سوال دیگه بسته داستان کودکانه باید تموم بشه بعدش بریم داستان واقعی؟

7 پسندیده

معمولا اینجوری بهتره چون ترتیب رو رعایت کردن به نظر من خیلی خوبه و کمک میکنه

8 پسندیده

ابتدای یادگیری ی کار نادرست که زبان آموزان انجام میدن اینکه دوره های زیادی رو تو برنامه خودشون قرار میدن حجم مطالب بیش از حد معمول بالا میره و باعث میشه خیلی زود از فرایند یادگیری دل زده بشن! البته دلیل این کار هم اشتیاق و هیجانه
بهتر اینه این هیجان سوق داده بشه سمت یک دوره و با تمرکز بالاتر اون دوره مطالعه بشه و پله به پله دوره های متناسب با سطح دانش فرد انتخاب بشه
در مسیر یادگیری زبان عجله نداشته باشید با تمرکز و انرژی بالا شروع به مطالعه کنید دوره داستان های کودکانه رو بگذرونید بعد از تموم شدنش از دوستان اساتید راهنمایی بگیرید بهتون پیشنهاد میدن بعد چه دوره ای مطالعه کنید
حتی احیانا اگه از داستان های کودکانه هم خسته شدید یادگیری زبان رو کنار نذارید از دوستان بخواید به جهت تنوع ی دوره دیگه بهتون پیشنهاد کنند ولی به دلیلی که بالاتر خدمتون عرض کردم روی یک دوره متمرکز باشید بهتره :rose:

7 پسندیده

سلام… درک کلی داستان و سایه زدن کافی هست برای این داستان ها؟ یا باید حفظ شد و سخنرانی کرد!؟

4 پسندیده

سلام
کلا کلمه حفظ کردن به نظرم ایده خوبی نیست واسه من یجور یادگیری بدون روح و عمق رو القا میکنه
شما به فارسی تسلط کامل دارید انگلیسی هم همونه باید اونچه در زبان فارسی اجرا میکنید در نهایت و به مرور زمان در انگلیسی هم باید بتونید اجرا کنید. درک مطلب، سخنرانی، مرور کردن در ذهن و…
البته نیاز نیست نگران باشید با تکرار و دقت تمرکز تمام این موارد به صورت ناخودآگاه به وجود میاد طوری که خودتونم بعد از ی مدت تلاش مطالعه از حجم پیشرفتتون شگفت زده میشید

5 پسندیده

درسته خیلیی ممنونم … پس با تکرار مثل mini story ها به جایی برسیم که هم متوجهش بشیم هم بتونیم تو ذهنمون مرورش کنیم و…

6 پسندیده