در رابطه با دسته‌بندی چت

گپ و گفت آنلاین تالار زبانشناس.

6 پسندیده

اونا رو کات کردم دیگه

2 پسندیده

خخخخخخخ.
اقا الان من نمیدونم چند تا در برای فرار هست خب.

راستی منم سعی میکنم ویس رکورد کنم ولی خب همش مهمون و مهمونی.اصلا خسته شدم

3 پسندیده

تو هواییم داداش
بدون چتر نمی تونی بپری بیرون

من آخرین بار اول فروردین رفتم خونه ی مادربزرگم
خدا بهت صبر بده

2 پسندیده

ای وای چرا اینجا اومد اشتباهیی :joy:

2 پسندیده

قوانین گروه:

۱- این کانال صرفا جهت افزایش ساعات مطالعه روزانه سلف استادی برای آزمون آیلتس، از طریق ایجاد رقابت سازنده با اعلام میزان مطالعه روزانه، در کنار افراد با انگیزه مشابه، تشکیل شده. پس لطفا تا حد امکان از پرسش مسائل تخصصی زبان خود داری بفرمایید.

۲- در صورتیکه میزان مطالعه روزانه شما به طور مرتب بیشتر از ۵ ساعت در روز است میتوانید درخواست خود را جهت ادمین شدن برای اعلام ساعات روزانه خود در کانال مربوط اعلام فرمایید… و از این طریق وارد چرخه اصلی رقابت روزانه شوید.

۳- توجه فرمایید که محدودیت ۵۰ نفره در تعداد ادمین برای اعلام ساعات شخصی در کانال وجود دارد یعنی بیشتر از ۵۰ نفر نمیتوانند ساعات خود را در کانال اعلام کنند.

۴- بدیهی است که به دلیل محدودیت تعداد ادمینها در کانال، افزایش رقابت، از طریق حذف افراد با کمترین ساعت مطالعاتی از کانال و جایگزین شدن با فردی که ساعت مطالعاتی بیشتری دارد انجام خواهد شد.

۵- افرادی که ساعات مطالعه روزانه زیر ۵ ساعت دارند و یا به دلیل افزایش رقابت، باشخصی که دارای ساعات مطالعه بیشتر هست در کانال اعلام ساعات، جایگزین شده اند میتوانند در گروه تبادل نظر ساعات روزانه خود را اعلام کنند، تا با تلاش مجدد و افزایش ساعت دوباره به چرخه رقابت اصلی برگردند.

۶-تجربیات و کارنامه مربوط به افراد با نمرات بالا از کانال تجربیات آیلتس آفرینش ودر این گروه گرد آوری و ارائه شده، که بسیار مفید و کاربردی هستند. با سرچ لغت مورد نظر خود میتوانید از راهنمایی های مفید این دوستان استفاده کنید.

۷- در این گروه اصل بر رقابت با صداقت است . بدیهی است که هر گونه اعلام ساعت با مبنای غیر واقعی، عدم صداقت با خود می باشد.

۸- لطفا از دوستان پرانگیزه و با تلاش خود دعوت کنید تا در کنار هم مطالعه روزانه خود را به ۱۳ یا حتی ۱۴ ساعت مفید در روز افزایش دهیم. :muscle:

@dailystudyingforielts
لینک کانال تلگرامی مربوط به ساعات مطالعاتی افرادی که روزانه ۵ ساعت به بالا مطالعه دارند

لینک گروه تلگرامی تبادل نظر @studyhoursforielts

3 پسندیده

سلام آقا مهران از اینورا

اع چقدر نزدیک :upside_down_face:

5 پسندیده

سلام . خوبی ؟
چشام خستس :expressionless:

5 پسندیده

نه سرما خوردم با گلو درد هر چیزی رو میتونم تحمل کنم جز گلو درد خیلی بده لعنتی

بعضی وقتا آدم انقدر سرگرم گوشی یا لپ تاپ میشه گذر زمانو متوجه نمیشه یهو چند ساعت چشمامون رو صفحه اس و ممکنه آسیب ببینه باید هر نیم ساعت که کار میکنید یه استراحت بدید به چشماتون
از وقتی مگا رو شروع کردید اینجوری شدید :smirk:

5 پسندیده

اره :grimacing:

آرزوی سلامتی دارم
امیدوارم بهتر بشید :blush:

4 پسندیده

شما همین الانشم تو سطح خیلی خوبی هستی یکم تایم مطالعه زبانتو کم کن
هیچ چیزی مهم تر از سلامت چشماتون نیست

خیلی ممنون

4 پسندیده

سلاممم بزرگ مرد
ممنون خوبم

خودتو کشتی با هری پاتر و مگاداستاناا
خیلی دوست دارم از تجربیاتت تو مگاداستان ها و اینکه چطوری خوندیشون رو بشنوم
منم احتمالا برنامه ی بعدیم اونه

جدیدا هر کی تولدش رو اعلام کرده یا بهمن بوده یا اسفند یا فروردین

6 پسندیده

آقا فیروز @firo744 :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
من که آذری بودم. ولی خداوکیلی بالقوه اسفند ماهی هستم. دلیلش هم که گفتم!!! :hibiscus::sunflower:

5 پسندیده

یکی بیاد منو آدم کنه. :ok_hand::ok_hand::ok_hand::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::relieved::relieved::relieved:
چشمم آب مروارید داره! :neutral_face::neutral_face::expressionless::expressionless::expressionless:

4 پسندیده

اره واقعا :grimacing:

من در خدمتم . حتما

اره . خیلی خوبه

نه بحث اون نیست
من الان وقت آزادم زیاده ، هری پاتر هم کشش و جذابیت زیادی داره
من هر وقت سریال طولانی رو شروع میکنم هم همینطوره :joy:
یه موقع هایی روزی 10 ساعت هم میشد سریال دیدنم
البته نه هرروز !

4 پسندیده

جدی میگید؟ تو این سن؟!

4 پسندیده

بله … تو این سن !
تازه پارسال چشم چپ رو عمل کردم.
این چشم راستم هنوز وقتش نشده!
بخاطر شش ماهه به دنیا اومدنمه.
شش ماهگیم، بدجور زد به چشمام.

5 پسندیده

تا قبل از این که پروین خانم از این کتاب تعریف کنن تصور نمیکردم کتابی که تا این حد تخیلی باشه و توش لغات غیر متعارف استفاده شده برای زبان آموزی مناسب باشه
البته یبار پروین خانم توضیح دادن که مثلا وردهایی که استفاده شده ریشه کلمه هاش معنی داره
پس شما هم خوشتون اومد
من تو چند هفته گذشته مطالعه زبانم محدود شده به مقاله خوندن خیلی خسته کننده شده برام.
گاهی میام زیبوک برای تنوع یه ذره از یه کتابی میخونم شاید امشب یکم هری پاتر خوندم دلم شاد بشه :blush:

4 پسندیده

عجب، هفت ماهه هم نه اصن شیش ماهه به دنیا اومدین حالا چرا این همه عجله داشتین :grin:

4 پسندیده

بابا من عجله نداشتم. اشتباه پزشکی بوده!!!
اصلاً زنده موندن من معجزه بوده به قول دکترها!
وزنم موقع تولد هفتصد گرم بود!
دو ماه تو دستگاه ویژه نوزادان نارس موندم تا من رو آوردن خونه.

5 پسندیده