سلام. 2 روزه داستان جوجه اردک خوندم. کی برم سراغ داستان بعدی؟!

من خودم هر درس رو یه هفته میخونم.بعد مینی استوری هاش خیلی مهمه به نظر من چون باعث میشه اسپیکینگ
و گرامر هارو کم کم یاد بگیری.به نظر من که عالی
کلا هرکی تو زبانشناس سطحش بهتر شده با دوره های ای جی خونده.باید یه شش ماه وقت بزاری اما بعداش قدرته
تاثیرش هم رو من فقط لستنینگم خوب شده و گرامر مواردی که درس میده رو آروم آروم درک میکنم در ضمن از درسِ خانواده یونانی به بعد سئوال هاش یه جور دیگس
پیشنهاد میکنم یه بار خانواده یونانی رو گوش کن ببین چجوریِ منظورم سئوال هاش مفهومی میشه.بعدش خیلی از درسهاش متن ندارند که شاید یه ماهه اونا هم اضافه شن. من فقط درباره درس های که خوندم میتونم صحبت کنم.مثلا تو یکی درباره خرید کردن و اصطلاحاتش و رانندگی و مشکلات خانوادگی…

5 پسندیده

سلام ماشالا پشتکار تبریک میگم:ok_hand::clap::clap:

4 پسندیده

سلام خسته نباشید من تازه وارد زبانشناس شدم کلاسطح صفرم و ترم دوم دانشگاه هستم و به شدت به زبان نیاز دارم یاد بگیرم بسیار هم علاقه مند هستم ممنون میشم ازتون که به من راهنمایی کنید که به سطح خوبی برسم
از مشاوران پرسیدم به من راهنمایی نکردن فقط یه چیز را کپی کردن وفرستادن و گفتن که نیازی هم به مرور نیست فقط همان لایتنر را مرور کنم
خواهش میکنم راهنمایی کنید:pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray:

2 پسندیده

داستان های کودکانه سطح پایینه و اینجوری کلمات اصلی همه داستان ها رو یاد میگیریم و تسلط بیشتر میشه. و اگه اول بریم سراغ داستان های واقعی سطح بالا و هرچی تلاش کنیم کمتر یاد بگیریم دلزده میشیم به سطح خودمون باید نگاه کنیم بعدش شروع کنیم

4 پسندیده

منم به روند کار شما جلو دارم میرم همش میخونم گوش میدم کنارشون خودم معنی میکنم و کم کم خودمو میکشم بالا اولش شاید سخت و به قول دوستان خسته کننده باشه ولی چون من علاقه دارم زودتر یا بگیرم برای همین هرچند باری که گوش میدم اصلا خستگی نداره دوباره با شوق گوشش میدم و پیشرفت خودمو دیدم

5 پسندیده

از نظر من بیش‌تر سعی کنید کلمات رو به طور عمیق بخونید و که هر موقع دیدین سری بفهمید چی بود ولی حفظ نکنید چون کاملا اشتباست با تکرار زیاد گوش دادن داستان ها خود ‌‌به خود به حافظه بلند مدت شما میره و راه یادگیری بهتر میشه براتون

3 پسندیده

سلام خسته نباشید میشه بهم بگید این جدول کجاست

4 پسندیده

شما در چ سطحی هستین ،الان کدوم درس هستین

3 پسندیده

بدون حفظ کردن مخصوصا در دوره مبتدی واقعا نمیشه عمیق شد
چون دایره لغات کمه

5 پسندیده

برای افزابس دایره لغات گسترده خوانی بهترین راه هستش میتونید از داستان های مصور صوتی استفاده کنید

5 پسندیده

خلاصه یه جوری برو که جوحه اردک ناراحت نشه :joy:

5 پسندیده

منم موقع خوندن جوجه اردک زشت همش می‌ترسیدم جوجو ناراحت شه برای همین زود خوندم و رد شدم :sweat_smile::joy:

4 پسندیده

سلام من الان سطح‌ یک هستم بعد داستان های بچگونه رو میخونم

4 پسندیده

احسنت
هدف وسیله روتوجیه میکنه, اصل مطلب دراینجا تسلط به زبان انگلیسی هست , راه وروش برای هرکس بگونه ایست. مهم اینه که انسان به هدف برسه

5 پسندیده

سلام وقت بخیر
منتظرتون از اینکه تکنیک های مختلف رو درس اجرا کردین چیه؟؟؟؟

1 پسندیده

سلام دوست عزیز.
داستان های مصور صوتی از همه چیز اسون تر است.خودت میتونی مقایسه کنی زمین تا اسمون با داستان بچگانه فرق داره و اسون تره…
همش به خودت بستگی داره که چطور و چقدر بخونی. همه داستان هارو تنظیم کن از اسون به سخت .
زیاد به نظرات شخصی دیگران توجه نکن.از مسیرت منحرف میشی.بهترین راه استفاده از تجربیات مربی هاست.

هر جور از زبان لذت میبری همون جوری برو جلو👊