تولدت مبااارک @afsan3h

تولدتون مبارک، بهترینا براتون آرزومندم @aFsaneh_boroumand

7 پسندیده

سلام الهه جانم ممنونم ازتون :relieved::heart::heart::heart::heart:

7 پسندیده

سلام میترا جانم ممنونم ازت…مرسی از اینهمه آرزوی قشنگی که برام کردی:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::heart::heart::heart::heart::heart:

8 پسندیده

سلام ممنونم عزیزم…انشالا در کنار شما دوستان و همکاران گل :rose::rose::rose::heart::heart::heart:

7 پسندیده

مرسی فاطمه جانممم آره من از عوامل پشت صحنه محسوب میشم :rofl::rofl:مرسی بابت تبریک عزیزم:heart::heart::heart:

7 پسندیده

سلام ممنونم دوست عزیز لطف کردین :relieved::rose::heart::heart::rose:

7 پسندیده

سلام آناهیتا جان ممنونم ازت:relieved::heart::rose:

8 پسندیده

عالیه
خوشحالم
شما بیشتر فعال باشید تا ما با چنین گلی آشنا باشیم :see_no_evil::see_no_evil::heart_eyes:

5 پسندیده

سلام ممنونم لطف دارین…انشالا برای همه دوستان:rose::heart::heart:

7 پسندیده

سلام ممنونم دوست عزیز:relieved::relieved::rose::rose::rose:

6 پسندیده

@elhamhajavi خوشم میاد به یادم بودی میسی :see_no_evil::see_no_evil::heart_eyes::heart_eyes:

5 پسندیده

چش حتما عزیزم اگه امکانش باشه حتما:heart::heart:

6 پسندیده

عالی عالی سلامت باشی :smile::innocent::smiling_face_with_three_hearts::innocent:

5 پسندیده

دیگه ماه از پشت ابر بیرون اومد :wink::wink::heart::rose::rose:
تا تو باشی یواشکی تو تالار بچرخی و ما رو از حضور مفیدت محروم کنی :stuck_out_tongue_winking_eye: :heart::heart::heart:
مِن بعد منتظر حضور بیشترت هستم جان جان :heart::heart:

6 پسندیده

افسانه خانم تولدت مبارک باشه :rose::rose::rose:
آرزوی اتفاقای خوب دارم برات :heart_eyes:

7 پسندیده

سلام افسانه خانم.
به به به باز سور و سات دست و پایکوبیه و از این کارایی که من دوست دارمه.
تولدتون مبارک باشه.
موفق و سرزنده باشید.

خانم و اقایون همکار زبانشناس.چند تا همکار هستید تو این اپ.
هر روز یه خانم یا اقای کاردرست معرفی میکنید.
یه امار بدید دیگه

9 پسندیده

منم هستم عمو آرمین همکاره بچها
:joy::joy: میدونی چیکاره ام؟؟
فضول

5 پسندیده

ایشون با الهام خانوم به ما اضافه شدن. یه کلیپ دادم گفتم یه طراح گرفتیم. ایشون همون طراح هستن.

البته مشخصه کلیپارو ندیدی. همین باعث میشه به آقای ناصری بگم زنجیرتو یه صد تا کم کنه

10 پسندیده

خانم افسانه برومند :green_heart::blue_heart::yellow_heart::purple_heart::heart: هستند دیگه. :hibiscus::rose::rosette::tulip:

مواظب باشید پس @R.min :joy::joy::joy::green_heart::blue_heart:
من این کلیپه رو خیلی دوست دارم :joy: الهام بانو @elhamhajavi :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: خوب ضد حال زدی تو این کلیپ …!! :joy::joy::grin::grin:

6 پسندیده

قابلی نداشت، خوشحالم ک دوس داشتین :smiley::slightly_smiling_face:
با اجازتون اسمتونو توی تاپیک تقویم تولد دوستان 💐 مینویسم ک برای سالهای بعد داشته باشیم و براتون تولد بگیریم :heart_eyes::heart_eyes::bouquet::bouquet:

7 پسندیده