خبر راجع به ته دیگ ما ایرانیا ، تو یه سایت خبری انگلیسی زبان

سخته بین این همه انتخاب کردن…

10 پسندیده

آقای @mohsen130 و خانم @miss_mary
راستش من اصلاً آهنگ فارسی گوش نمی دم. فقط انگلیسی گوش می دم. :joy:

4 پسندیده

برعکس شما، بنده اصلا نتونستم با موسیقی غیر ایرانی ارتباط برقرار کنم! تا الان که نتونستم!

4 پسندیده

از نوجوونی به موسیقی انگلیسی خیلی علاقه داشتم. الان هم کتاب و فیلم و موسیقی …، اصلاً سراغ فارسی نمی رم. فقط انگلیسی … به این می گن غوطه وری در زبان انگلیسی.

4 پسندیده

راستش اینم یکجور سلیقست یا شایدم راهکار برای تسلط به زبان دیگه، با احترام به نظر شما ،بنده هیچگاه موسیقی ایرانی که علاقه ی قلبیمه رو فدای زبان دیگه ای نمیکنم حتی اگه برام مفید باشه.

6 پسندیده

سلام دوستان من امید وارم همیشه خوشحال و با انرژی باشین
من ایرانی نیستم ولی تو ایران به دنیا اومدم و زندگی من مثل شماست :grin::grin::grin: و من خیلی خیلی خوشحالم بگذریم …
یکی از غذاهای مورد علاقه من ته دیگ هست شاید مسخره باشه
ولی من عاشق ته دیگ هستم به ویژه اگه مثل این تصویر سیب زمینی هاش اینطوری باشه :joy::joy::joy::joy:
میمیرم براش با دیدن این عکس دهنم آب افتاد مثل این ایموجی :drooling_face::drooling_face::drooling_face::drooling_face::drooling_face::drooling_face::drooling_face::drooling_face:
موفق باشین دوستان من

8 پسندیده

کجاش مسخرست رفیق جان؟ اتفاقا خیلی ام خوبه،مثل خودمی! منم عاشقشم… :sweat_smile:

7 پسندیده

یادشون گرامی :tulip: :tulip:

آقا مگه میشه راک و پاپ و جاز و… رو به موسیقی ایرانی ترجیح داد؟! مگه داریم؟

البته کلاسیک در هر جایی جایگاه ویژه‌ی خودش رو داره.

و استاد شجریان یکی از نمادهای هویت ایرانه.

موطن آدمی را بر هیج نقشه‌ای

نشانی نیست.

موطن آدمی تنها در قلب کسانی است که

دوستش می‌دارند.

“مارگوت بیکل”

ترجمه: احمد شاملو

منم عراق به دنیا اومدم. ولی تا ابد یک ایرانی هستم.

مری @miss_mary جان دلمو بردی با این ته‌دیگ :yum: :star_struck:

8 پسندیده

سلام پروین خانم امید وارم حالتون عالییی باشه.
خیلی خیلی ممنون بابط این جمله خیلی جمله کوتاه ولی پر معنی هست :rose::rose::rose::rose:
اره حق با شماست :fireworks::fireworks::fireworks:
امید وارم همیشه پیروز و موفق باشین
به امید روزای بهترو بهتر

6 پسندیده

ممنون آقا محسن . شب موقع خواب گوش میدم ، فک کنم بچسبه بهم. :heart_eyes:

ای ول امشب دل همه رو آب کردم :rofl: ، حتما تا آخر هفته یه ته دیگ به بدن بزنید :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

تو خبرش نوشته قدیما برنج غذای ایونی به حساب میرفته ، من اینو نمیدونستم فک میکردم ارزون ترین محصول قدیما بوده :flushed::grin:
تازه چند تا دستورالعمل واسه ته دیگ درست کردن هم آموزش داده.

9 پسندیده

سلام پست جالبی بود مرسیی

5 پسندیده

خیلی ممنون پری خانم.

نه نداریم قطعا…

خواهش میکنم…

5 پسندیده

سلام
دیدم تاپیک خوشمزه هست و من هم اصلا اهل ریاکاری نیستم و هنرهام رو نمی کنم گفتم از ته دیگ امروز ( سیب زمینی ماکارونی) یه عکسی بگیرم البته باز هم ریا و تعریف نباشه :smile: مورد خیلی بهتر هم داشتم

Please just don’t call news :joy:

امیدوارم حالتون خوب باشه :slightly_smiling_face:

9 پسندیده

به به :yum: خوش به حال الا :smile::sweat_smile: واقعا ارزش اینکه جز صدر اخبار بره رو هم داره :star_struck:

6 پسندیده

ای بابا باز من نابود شدم که! :sweat_smile: :joy: عجب ته دیگی به به…نوش جان…

5 پسندیده

سلام بانو، آخه اینا چکارایی ک میکنین :pleading_face:، نمیگین ما هم دلمون میخواد؟ :expressionless:
خیلی خوشگل بید :yum::yum: وای دلم خواست :pleading_face:

نوووووش جان :heart_eyes: :star_struck:

6 پسندیده

الان این مردن آزاری به حساب نمیاد ??:rofl::rofl: با خاک یکسان کردی منو :joy::joy:

3 پسندیده

اتفاقا آلاء ته دیگ دوست نداره :neutral_face: مرسی عزیزم دیدم ته دیگ های سایت همچین نماینده خوبی از ته دیگ های ایرانی نبودند به خودم امیدوارم شدم :joy:

پس ماموریت به خوبی انجام شد :smile: :face_with_hand_over_mouth: ممنون طعم کنجدش هم عالی بود :joy:

سلام عزیزم اتفاقا گفتم تا ماه رمضون نشده بذاریم تا دل تون آب شد گناهی گردن ما نیافته
کاری نداری عزیز یه ماکارونی خانواده رو دعوت کنید ته قابلمه هم اول کنجد بریزید و سریع سیب زمینی کم نمک زده بذارید و بقیه ماجرای امر :neutral_face:
(تعارف اصفهانی های عزیز) :point_left: ببخشید ته دیگ نمی خورید که

آری آری حق با شماست، ولی خدایی به ظاهر قضاوت نکنید ممکنه در پَسِ ظاهر زیبا طعم سیب زمینیش تلخ باشه :no_mouth: که نبود البته :joy:

عذرخواهی میکنم اگه دلتون خواست

6 پسندیده

چقدر ناقلا :joy:، حالا فقط همین یه تعارفو ازشون یاد گرفتین بانوی شیرازی عزیز؟

3 پسندیده

اتفاقا از خود اساتید دانشگاه یاد گرفتم دیگه کاملا آکادمیکی :joy:

3 پسندیده