تالار زبانشناس

ایا از تالار یه همراه خوب یا بقولی یه پارتنر خوب پیدا کردید؟

سلام دوستان
ایا از تالار یه همراه خوب یا بقولی یه پارتنر خوب پیدا کردید؟
میخام ببینم چند نفر واقعا به یه همراه زبان اموز خوب دست یافته اند و با کمک اون دارن برنامه هاشون را بخوبی پیش میبرن؟

11 Likes

من دوستای خوبی تو تالار پیدا کردم :heart_eyes::heart_eyes::rose::tulip::two_hearts: ولی یه همراه زبانی واقعی، خیر :green_heart::blue_heart::purple_heart:

13 Likes

فکر کنم یه همراه خوب بهتر از دوستان تالار است
هر چند همه دوستان تالار گلند

8 Likes

سلام میتونم بپرسم سطح چندی شما؟

6 Likes

ببخشید، منظور شما رو متوجه نشدم :blush::blush:

6 Likes

میتونم بپرسم شما سطح چندی؟

5 Likes

من سطح ۳
شما چی؟ گفتید سطح ۱؟

4 Likes

منظورم اینه اگر با یک برنامه مشخص و منسجم دو نفر باهم زبان را کار کنند که تقریبا هم سطح هم باشن بسیار بهتر است به قولی با هم مباحثه کنند حرف بزنن نکته بگن و با هم زبان را پیش ببرن

8 Likes

من هم دنبال یه پارتنر خانم که تقریبا هم سطح باشیم هستم ولی پیدا نکردم😥

8 Likes

همراه خوب که پیدا نکردم هیچ! تازه بهم گفتن “تو زیادی داری زبان رو سخت می گیری و تو این زمینه وسواس بخرج می دی!!” :disappointed_relieved::disappointed_relieved: در صورتی که من دارم مثل گفته های اِی جِی هوگ جان :joy: رفتار می کنم :green_heart::blue_heart::purple_heart::two_hearts:

8 Likes

دستام بالا!!
من تسلیمم
خب راس میگن
کی میتونه به گرد پای شما برسه!:blush::blush:

7 Likes

شما هم؟! :neutral_face::expressionless::expressionless: شما هم شدی مثل اونها! :joy::joy:

ولی من تا حالا تو هر زمینه ای وسواس بخرج دادم، موفق بودم. ولی زبان، لیاقت وسواس رو داره خدایی :blue_heart::blue_heart::blue_heart:

6 Likes

میشه بپرسم شما سطح چندی؟

6 Likes

ادمی باید یه سررشته بگیره و بره دنبالش و تمام تمرکزش اون باشه
افرین به شما

7 Likes

ممنونم میشم دوستان دیگه مشارکت کنند در بحث

5 Likes

من از تالار چند دوستای خوب پیدا کردم ولی نه به قصد همراه جز دو نفر که من خیلی راضیم, اگرچه الان با اون دو نفر تمرین ندارم ولی عالی بودن

4 Likes

پس دو پارتنر خوب پیدا کردید درسته؟

4 Likes

بله. راحت میشه پیدا کرد درصورتیکه وقتاتون بهم بخوره, و مسیر و برنامه یکی باشه و پشتکار و تعهد داشته باشید

6 Likes

بسیار عالی
بازم یکی دونفر پیدا شد
چون همه میگن نیست

4 Likes

سلام
ممنون از تاپیک تون
والا من ۳ ۴ بار سعی کردم ی پارتنر خوب پیدا کنم ولی نمی شه
دوستان همراهی نمی کنن
ولی تونستم دوستان خوبی پیدا کنم :star_struck:
مثل عمه جان @elahehvelayati عزیزم :heart::heart:
من ک هنوز هم دنبال کسی هستم ک بتونیم باهم تمرین کنیم ولی نم شه :sweat_smile::sweat_smile:

6 Likes