سلام وقت بخیر

:sparkling_heart: دوستان محترم و عزیز من اپلیکشن رو نصب کردم ولی قلق خوندنشو بلد نیستم علی رغم پشتیبانی خوب برنامه من فقط دارم روی داستان واقعی کار میکنم و تا مرحله سخنرانی پیش میرم خب اینجوری دایره لغات من پایین میاد چون بیشتر وقتمو دارم صرف یک درس میکنم ایا تو ۶ ماه مد نظرم میتونم تمام فیلم ها و داستانها رو ببینم و من چجوری میتوتم پیشرفت کنم

3 پسندیده

سلام ببینین دوست عزیز یکی از مواردی که باید در نظر داشت اینه که ما ساعت برامون مهمه نه ماه و سال و…
هر چه ساعات مطالعه با کیفیت شما در روز بالاتر باشه زمان رسیدن شما به هدفتون سریع تر خواهد بود.
یعنی مثلا کسی که روزی ۲ ساعت با کیفیت میخونه مشخصا سریع تر از کسی که روزی بیست دقیقه میخونه به سلاست زبانی میرسه. بنابراین شما بایستی با توجه به هدف و زمانی که دارید، میزان مطالعه روزانه خودتون رو تعیین کنید.

و برای دایره لغت بهترین راه افزایش دامنه لغت بدون شک. گسترده خوانیه
یعنی هر روز چند صفحه ای به مطلبی که مورد علاقه و مناسب سطح شماست بخونید
یعنی برخلاف کلاسها که مثلا تو سه ماه یه تکست بوک میخونن شما تو این سه ماه ممکنه ۵۰ تا کتاب رمان و مقاله و… بخونید میتونید از کتاب های سطح بندی شده زیبوک استفاده کنید
با این کار شما خودتون رو در زبان غوطه ور میکنید
ذهن ما نمیدونه که داره تو آمریکا کتاب میخونه یا ایران واسه همین با این کار شما دارید زبان رو زندگی میکنید حتی در کشور ایران

دومین روش پیشنهاد استفاده از لایتنر هاییه که از سیستم SRS دارن، یعنی قابلیت تکرار در فواصل زمانی مختلف دارن مثل لایتنر تعاملی زبانشناس

6 پسندیده

سلام ینی من در یک روز که دارم روی یک درس تمرکز میکنم که اونو کامل درک کنم در کنارش درس های ریگه هم بهش اضافه کنم روزی دو درس بشه که حداقل روی یک درسش تسلط کامل داشته باشم یا اینکه هر درس نیازی هم نیست تسلط کامل داشته باشم که از حفظ بگم میتونم روزی چندین درس بخونم در حدی که بفهممش نه اینکه کامل حفظ کنم نظرتون رو بهم بگید

3 پسندیده

سلام به نظرم نباید عجول بود
من اول رفتم داستانهای واقعی و داستانهای بچه گانه را نادیده گرفتم الان که به اوسط انگلیسی قدرت رسیدم می بینم چقدر نکته و کلمه در همین داستانهای بجه گانه هست

3 پسندیده

توی روش این اپ تمرکز اصلی روی شنیدن شنیدن شنیدن و تکرار و تکرار و تکرار است درسهای انگلیسی قدرت خوب کمک می کند

4 پسندیده

ببینین دوست عزیز شما باید یک منبع اصلی در نظر بگیرین به طور مثال داستانه واقعی که تمرکز اصلی رو این دوره است و یک دوره فرعی مثل کتاب یا پادکست که براتفریح به عنوان منبع فرعی میخونین

2 پسندیده

سلام بنظر من اینکه بخوای بگی من تو ایکس ماه انگلیسی یاد بگیرم ک فلان کنم اصلا نمیشه ،مثلا من یادمه اون اوایل یه دوره بود ب اسم نصرت خیلی روش مانور میدادن تو سه ماه انگلیسی یاد بگیر،سه ماه تموم شد ولی من هیچ بودم، هیچی نمی‌فهمم،بعدش با این اپ آشنا شدم تجربه های بچه ها رو خوندم متوجه شدم زبان مثل یه دریا باید در نظر بگیری و هر چی بیشتر وقت بزاری خب به مراتب بیشتر یاد میگیری،یه پروسه طولانی و زمان بره شایدم مثل ساز زدن باید مرتب تمرین کنی و ادامه بدی

2 پسندیده

الان من دقیقاً، تو این حس و حال هستم :point_down::point_down:

2 پسندیده

امیدوارم این حس حال انرژی همیشه برات بمونه :bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet:

2 پسندیده

سلام انگلیسی قدرت سطحش بالا نیس

1 پسندیده