چالش فشرده خوانی پادکست ها ! 🎧

خیلی ممنون به خاطر چالشی که ایجاد کردید فقط ایکاش بچه ها یکم درمورد پادکست هایی که گذاشتن توضیح میدادن و اینکه چرا این پادکست خوبن و نکته مثبتشون چیه :blush:

3 پسندیده

من خودم به شخصه تکنیک ها رو روی داستان های واقعی پیاده میکنم ولی برا پادکست سعی میکنم چند بار گوش بدمش عبارات و کلماتی که برام جالب به نظر میرسه رو برمیدارم ولی برا اجرای تکنیک فک کنم خسته کننده میشه البته نظر من هس و من ازش راضیم

3 پسندیده

مرسی از توضیحتون درسته. شما پادکستایی مثل ESL که بخشیش درباره مهارت های ارتباطی هست رو گوش دادین؟؟

2 پسندیده

نه من در حال حاضر دوتا پادکست هوگ و جورجیانا که بالا گفتم رو دارم گوش میدم

3 پسندیده

درسته… پادکست های ESL در مورد مهارت های ارتباطی و معرفی خود و… هست یجورایی مباحثش کاربردیه فکر کنم بد نباشه ی کوچولو از تکنیک سخنرانی برای معادسازی خودمون استفاده کنیم… البته من شروع نکردم و تصمیم دارم که این پادکستو بخونم و نمی‌دونم این ایده اصلا شدنی هست یا نه😅

5 پسندیده

هیچ چیز نشدنی نیس و خب فک میکنم پیاده کردن تکنیک ها خصوصا سخنرانی خلاصه کردن یا بازگویی واقعا میتونه تاثیر گذار باش خیلی ممنون به خاطر معرفی این پادکست :pray: :heart:

3 پسندیده

خواهش میکنم. منم از شما خیلی ممنونم . موفق باشین:rose::rose:

2 پسندیده

خیلی ممنونم از توضیحتون:rose::rose:

2 پسندیده

ممنون عزیزممممممم:kiss::kiss::kiss:

4 پسندیده

سلامی به گرمی روزهای خوش زندگی :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet:شب بهاری دوستان سرشار از خوشی و شادی :tulip::blossom::sunflower::rose::rose::cherry_blossom::bouquet:

۶۰ثانیه با علم

شبتان رنگین کمانی، خوابهایتان شیرین :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet:

12 پسندیده

افرین میترا جان‌ :heart::heart::heart::heart::heart::pray::pray::pray::raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed:

4 پسندیده

سلام عزیزدلم زینب خانم گل :tulip::blossom::bouquet::white_flower::rosette::rose::hibiscus::sunflower:شبت رنگین‌کمانی :tulip::blossom::bouquet::white_flower::rosette::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower:فدات خانم گل دوستداشتنی من :heart::heart::heart::tulip::blossom::bouquet::cherry_blossom::white_flower::rosette::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::sunflower::hibiscus::tulip::blossom:

4 پسندیده

سلام دوستان گرانبها و عزیز :tulip::sunflower::sunflower::hibiscus::rosette::rosette:شب بهاری عزیزان سرشار از عطر شکوفه های نارنج :tulip::blossom::hibiscus::rose::rosette::rosette:

مجموعه دوم ۶۰ثانیه با علم:

:rose::revolving_hearts:۱۴ اردیبهشت ماه ۹۹ :rose::revolving_hearts:

12 پسندیده

Hi everybody I decided to join with you in .
So I’m reading and its better to say I’m listening to this podcast every day and I’m done one episode everyday
I’m like it because its short and I’m not get boring and its interesting
I think that children’s write that and its whay I like that.

9 پسندیده

سلام اسم برنامه میشه بگین

3 پسندیده

سلامم عزیزم⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩…این پادکست تو برنامه آپدیت شده هست درسته؟؟

4 پسندیده

سلام به روی ماهت خانم گل :tulip::sunflower::sunflower::hibiscus:ظهرت بخیروشادی :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose:بله عزیزم قسمت پادکستها در زبانشناس :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose:

7 پسندیده

ممنونممم خانم مهربون و دوست داشتنی⁦
:heart:⁩⁦:heart:⁩⁦:heart:⁩:rose::rose::rose::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

6 پسندیده

سلام دوستان عزیز امید وارم حالتون عاالیی باشه

سلام زینب خانم امید وارم شماهم شاد و سرحال باشید
ای کاش میشد دوباره این تاپیک رو باهم و بقیه دوستان جدید تالار راه بندازیم من وقتی شما این تاپیک رو زدین زیاد علاقه ای به پادکست ها نداشتم ولی الان خیلی ازشون خوشم میاد بخصوص پادکست های ESL

چون داره تابستون میاد مدارس هم تعطیل میشن یه عالمه وقت اضافی داریم :joy::joy::grin:

منتظره نظرتون هستم موفق باشین. :rose::rose::rose:
@zeinabss

4 پسندیده

سلام
من اتفاقا تازگی ها تاپیک پادکست رو زدم دوست گرامی میتونید شرکت کنید خوشحال میشم :pray:t2::sunflower::pray:t2:
@HasanNoori1382

5 پسندیده