ارباب حلقه ها (دو برج) 🗼

سلام بر تیم پرتلاش و درجه یک زبانشناس :cherry_blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::tulip:صبح بر تک تک عزیزان بخیروشادی :cherry_blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::tulip:
واااااای مرسی خیلی خیلی زحمت کشیدیند‌من عاشق این مجموعه فیلم هستم وقتی دیدم واقعا ذوق مرگ شدم مرسی مرسی مرسی :tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::tulip::hibiscus::sunflower::sunflower:

این تاپیک مربوط به « ارباب حتقه ها 2 » در نرم‌افزار «زوم» است.

9 پسندیده

خدا نکنه

با ارامش همیشگیتون از دیدنش لذت ببرین :rose:

تیم عزیز زبانشناس
تشکر منم پذیرا باشید :heart::heart::heart::ok_hand::heart::heart::heart:

3 پسندیده

باورتون نمیشه توی خونه از بس این فیلم و هری پاتر و هابیت و ماتریکس رو دیدم بهم میگویند برو دکتر روانکاو خودت رو‌نشون بده همه رو عاصی کردم بدترش پخش از خود تلویزیون هم هست :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:دیگه بفهمند اینجا هم ارباب حلقه هاست خودشون منو میبرند کمپ ترک بستری می کنند :joy::joy::joy::joy::joy::joy::blush::blush::blush::blush::blush::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip::tulip::rose::hibiscus::blossom::blossom::sunflower::rose:

4 پسندیده

عوضش من اینارو هیچوقت ندیدم
من انیمیشن خیلی دوس دارم
خب سعی کنید چیزای جدید تر هم ببینید
منم سعی میکنم شرو کنم ازینا که گفتین ببینم

1 پسندیده

انیمیشن هم زیاد میبینم با برادرم بهمون میگویند ۱سر به شناسنامه هاتون بزنید اصلا در خانه ۱وضعی ست تماشایی :joy::joy::joy::joy::joy::joy:شماهم حتما این فیلمها رو ببینید عاشقشون می شویند البته اگر طرفدار فیلمهای علمی تخیلی فانتزی هستیند :blush::blush::blush::blush::blush::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::blossom::hibiscus::rose:

2 پسندیده

چشم حتما شروع خواهم کرد به دیدن
:rose::rose::rose::rose::rose::rose:
انیمیشن سینگ و فرار مرغی رو خیلی دوس دارم
اگه ندیدین ببینید :rose:

2 پسندیده

خدا محافظ چشمهاتون :blossom::hibiscus::rose::tulip::hibiscus::sunflower::blossom:فرار مرغی که قدیمی دیدمش مرسی از پیشنهادتون :blossom::hibiscus::rose::tulip::tulip::hibiscus::sunflower:اما سینگ کدوم؟؟؟ :thinking::thinking::thinking::thinking::thinking:
من قدیمیها رو دیدم الان دنبال انیمیشنهای ۲۰۲۰ هستم دیدیند در تالار قرار بدهید تا ببینم دوست گرانقدر :tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::hibiscus::rose::tulip::tulip:تشکر تشکر تشکر :tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::sunflower::rose::tulip::tulip:

1 پسندیده

سلام بر تیم خستگی ناپذیر زبان شناسان واقعا عالی بود:ok_hand::ok_hand::ok_hand::rose::rose::rose::rose::hibiscus::hibiscus::hibiscus:⁦:shamrock:⁩

2 پسندیده

https://www.google.com/search?q=انیمیشن+سینگ+2&client=ms-android-samsung&prmd=vin&sxsrf=ALeKk03v3OfIx-Yd1nFtgsRFzYCsagZCjQ:1588166852872&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjY0-_I3o3pAhVmSxUIHSguAvUQ_AUoAnoECBAQAg&biw=360&bih=560#

download

:rose::rose::rose::rose::rose::rose:

1 پسندیده

سلام جناب @mehdi24666 گرامی :tulip::sunflower::sunflower::hibiscus::rose::rosette::white_flower:این رو فکر کنم دوسال پیش دیدم خیلی خیلی قشنگ بود :ok_hand::ok_hand::ok_hand::hibiscus::rose::rosette::white_flower::bouquet::tulip::blossom::sunflower::sunflower:

1 پسندیده