چند پیشنهاد وبازخورد برای بهبود زبانشناس

سلام به همه دوستان.
۵مورد در رابطه با بهبود زبانشناس به ذهنم رسید گفتم با تیم زبانشناس به اشتراک بزارم.:grin:

13 پسندیده

سلام دوست عزیز ممنون که به فکر بهتر شدن زبان شناس هستید پیشنهاداتتون رو به واحد فنی میگیم پس از بررسی اگه امکانش باشه حتما اضافه خواهد شد :rose:

7 پسندیده

سلامی دوباره(:
یک مورد دیگه هم میخواستم اضافه کنم اونم اینکه در learn eng tv sereies امکان عقب جلو بردن فیلم وجود نداره و نمی تونی play back بکنی.

8 پسندیده

بله درسته در حال اماده کردن متن این دوره هستیم پس از قرار گیری متن ها امکان این کار رو دارین

7 پسندیده

خود تالار هم ریسپانسیو نیست
الان من با گوشی شیشو نیم اینچ نمیتونم ویس بالا رو گوش کنم…

6 پسندیده

تا وقتی روی حالت رایانه نزارم نمیتونم به تاپیک جدید عنوان بدم و تاپیک بسازم

7 پسندیده

5 پسندیده

سلام به شما.گوشیتون چیه؟

6 پسندیده

Huawei y9 2019
صفحه 6.5اینچ

5 پسندیده

با چند تا مرورگر دیگه هم برسی کن ببین شاید مشکل از مرورگرت باشه.

5 پسندیده

https://www.aparat.com/v/vr6oK/چارلی_چاپلین_دیکتاتور_بزرگ
سلامی مجدد(:
این کلیپ چارلی چاپلین رو هم با متنش اگه بتونین تو زبانشناس بذارین خیلی عالی میشه.

6 پسندیده

دوستان منم ی پیشنهادی داشتم خوب شد که این تاپیکو دیدم بنظرم اگه میشد ی بخش سرچ هم برای اپ درنظر گرفت خیلی جذاب تر میشد
مثلا بخوایم هربار کتابی رو بیاریم یا پیدا کنیم و…
نمی‌دونم چقدر پیشنهادم سازنده س اما بنظرم اومد که عنوان کنم :blush::rose::rose:

14 پسندیده

سلامی دوباره
من دیگه فکر کنم پدر پیشنهاد ایران شدم(:
اگه بشه یک قسمت برای استند اپ کمدی معروف مثل مکث امینی ویا لویس کی هم اضافه بشه عالی میشه.

وهمچنین اضافه کردن قسمتی به نام تکلیف پیشنهادی
ی سری چیزایی که بهتره هر زبان اموزی یادبگیره.
مثلا گفتن تاریخ تولد ساعت و…

7 پسندیده

استنداپ کمدی لویس کی یک قسمت موجوده در زوم دوست عزیز

6 پسندیده

still typing
(:
سلامی دوباره
ببخشید من هی پیشنهاد میدم
یک پیشنهاد برای مقاله نویسان عزیز زبانشناس داشتم اون اینکه اگه تونستن بعد نوشتن مقاله یک نسخه پی دی اف بدون عکس های مقاله رو هم کنار مقالشون اپلود کنن تا اگه بچه خواستن مقاله برای خودشون چاپ کنن.چون واقعا بعضی مقاله اونقدر جامع و مانعه که ادم باید چندین چند بار مرورش کنه وازش یادبگیره. مرسی

5 پسندیده

سلام دوست عزیز ان زربین بزنین میتوانین سرچ کنین.

5 پسندیده

سلام عزیزم ذره بین مگه فقط تو قسمت کلمات نیست؟؟؟

6 پسندیده

یک چیزی که بشدت تو زبانشناس نیازه کتابخانه شخصی هست یعنی کتابهایی که دوست داریم اونجا در دسترس باشند

10 پسندیده

واقعا فوق العاده میشد :ok_hand:. ولی شما تصور کنید یک کتابی رو در نظر دارین اما خب یا نمیدونیم یا فراموش کردیم که کجاست باید کل زیبوک رو بگردیم تا پیداش کنیم که واقعا کار سختیه، حالا فقط هم اگه کتابارو درنظر نگیریم برای اینکه بخش جدید رو بیاریم کلا باید وقت بیشتری بزاریم

5 پسندیده

فکر کنم نیلوفر خانم کتابخانه شخصی و جستجوی کتاب هر دو نیازه و کلی در وقت و انرژی صرفه جویی میشه

7 پسندیده