سلام و شب بخیر. من فقط روزی 10 دقیقه میتونم تمرین کنم و این

خیلی خیلی داره حس بدی بهم میده. احساس میکنم دارم در جا میزنم و بی فایدس و باید زمان بیشتری رو بهش اختصاص بدم اما چون دختر کوچیک دارم واقعا نمیرسم! بنظرتون توی این زمان کم چیکار کنم که بازدهی بالایی داشته باشه برام؟

2 پسندیده

سلام دوست عزیز

مقاله زیر حتما به دردتون میخوره

ببینید برای زبان خوندن باید از تایمی که میزارین لذت ببرین، بسته هدفتون ساعت مطالعه در نظر بگیرین، مثلا بچه خوابه زودتر بیدار بشین زبان گوش بدین

6 پسندیده

دقیقا دوست عزیز
این مقاله ای که این دوست عزیزمون منشن کردن رو حتما بخونید
من هم پیشنهاد می کنم وقتی با دخترتون بازی میکنید یا هر کار دیگه ای همراه با زبان باشه

5 پسندیده

سلام
تجربه ی من میگه که هر چقدر که بیشتر کار داشته باشی بهتر میتونی پیشرفت کنی
یعنی چی
یعنی خودم وقتی بیکارم و کار خاصی ندارم انگار تنبل تر میشم و کمتر حوصله انجام کاری دارم یا مثلا وقتی ی روز بیشتر میخوابم انگار بیشتر خوابم میاد

اما وقتی سرم حسابی شلوغه انگار بیشتر زبان میخونم و ذهنم برای انجام کارهای بیشتر امادگی بیشتری داره
جوری که نمیزارم یه ذره از وقتم الکی هدر بره
مثلا شما میتونید در حین انجام کارهای روزانه مثل اشپزی یا ظرف شستن به گوش کردن انگلیسی بپردازید
و خیلی مواقع دیگه ک براحتی میشه ازشون استفاده کرد
به نظرم همین بچه شما خودش میتونه کمک کنه که بیشتر انگلیسی گوش کنید
نمیدونم چند سالشه
اگه بیشتر از دو سال باشه میشه براش از قسمت داستانهای مصور انگلیسی یه قسمت داره داستانهای موزیکال که حتما هم برای خودتون و هم برای بچه ها خیلی جذابه و خیلی راحت میتونید از مشکلتون که همون بچه بود یک فرصت
بسازید :rose:
همچنین میتونید از قسمت زوم انیمیشن براش بزارید و باهم نگاه کنید :rose::rose::rose:
امیدوارم که انرژی های مثبت همیشگی بچه های تالار کمکتون کنه
:rose::rose::rose::rose::rose::rose:

8 پسندیده

عالی بود مرسی. 6 ماهشه و الان زوده برای تماشای کارتن.
اما امروز حین ظرف شستن 5 دور هملت رو مرور کردم و تازه فهمیدم یه اشکال جزئی دارم که تاحالا اصلا دقت نکرده بودم!
متشکرم

2 پسندیده

ممنونم خیلییییی کمکم کرد. چقدر خوبه این تالار:hibiscus::hibiscus:

1 پسندیده