بهترین دوره های زبانشناس از نظر شما

6min English
انگلیسی با لوسی
دوره های محبوب منه

6 پسندیده

من نمی تونم دوره ی خاصی رو انتخاب کنم! :joy::joy::v::v:
لهجه دوره، فقط اَمِریکن باشه :joy::heart_eyes: حَلّه! :joy::dizzy::dizzy::dizzy:

8 پسندیده

سلام‌
بستگی به نیازم داره
برای مثال دوره قدرت رو بیشتر برای مکالمه ام ک اخر هرهفته ریکورد داشته باشم
کتب زیبوک رو برای اینکهwritingقوی تر بشه و دامنه لغاتم بیشتر بشه
دوره تلفظaj برای تلفظم
دوره درس های یک دیقه ای معمولا تفریحی ولی نکات عالی داره
پادکست هم بیشتر تفریحی گوش میدم
ولی باز Ajبهترینه

4 پسندیده

سلام.‌من داستانهای بچه گانه و انگلیسی بدون تلاش رو میخونم.‌ چندتا دوره دیگه رو‌نیم نگاهی داشتم.‌ولی انگلیسی بدون تلاش برام خیییلی جذاب بود

3 پسندیده

سلام من دارم داستان های واقعی میخونم با کتاب های خیلی ساده

4 پسندیده

سلام
به نظر من بهترین دوره ی زبانشناس انگلیسی قدرته
چون با تموم کردنش قطعا وارد مرحله ی صحبت کردن به انگلیسی میشی

11 پسندیده

این بشر واقعا مثل آهنرباست آدم به انگلیسی جذب میشه بعضی موقع ها من یادم میره دارم انگلیسی گوش میدم از بس موضوع هاش و بیانش زیبا و جذابه
الان من درس هشت قدرتم میگم کاش انگلیسی قدرت از 30 درس بیشتر بود. انگلیسی قدرت یک انرژی خاصی داره که تو بقیه درسهای انگلیسی خیلی کم میشه پیدا کرد.

9 پسندیده

بیشتر از شخصیت خودش، من به سیستمی که برای به یاد ماندنی کردن دروس طراحی کرده بود علاقه مند شده بودم. عجیب بودن کاراکتر های داستان ها و اتفاقات عجیبی که بین اونها می افته.
نه تنها باعث جذاب شدن درس ها میشه، بلکه باعث میشه که تکرار زیاد هر درس آزار دهنده نباشه.

10 پسندیده

سلام
دوره انگلیسی بدون تلاش
پادکست ESL

3 پسندیده

اولین دوره و درسی که تو زبانشناس خوندم، همین “انگلیسی قدرت” بود. ببینید من چه انرژی مضاعفی گرفتم.

4 پسندیده

بنظر من مهمترین چیز همین حرف شماست که گفتین بعضی موقع ها یادم میره دارم انگلیسی گوش میدم
ادم باید منابعی رو بخونه که علاقه داره
منم یکجورایی به مگا داستان ها معتاد شدم از بس گوش دارم میدم یکی از درسهاشو 60 بار گوش دادم خسته نشدم هنوز و بنظرم باید ادم تفریحاتش(مثل یوتیوب و کتاب و…) و مطالعاتش و تخصصش رو به زبان وابسته کنه که هم فراموش نکنه هم انگلیسی براش کاربردی و لذت بخش بشه

6 پسندیده

کسی که بعنوان مثال یک نرم افزار کاربردی مثل ورد یا مجموعه آفیس یا… رو با یوتیوب و دوره های انگلیسی یاد بگیره دیگه یادش نمیره زبان رو

4 پسندیده

مگا داستان ها داستان هاشون قشنگه . پیشنهاد میکنم داستان های واقعی را گوش کنید .

5 پسندیده

داستان های واقعی رو قبلش گوش کردم

4 پسندیده

کاملا موافقم به هرحال انگلیسی هدف نهایی نیست بلکه وسیله ایست برای رسیدن به اهدافمان در زندگی.پس بهتره گاهی اوقات همراه با انگلیسی یاد گرفتن به هدف هایمان هم نزدیکتر بشیم. مثلا همراه با انگلیسی روانشناسی یاد بگیریم برای زندگی بهتر، به نوعی انگلیسی را وارد زندگی واقعی مان بکنیم در هنر ،موسیقی ، ورزش، آشپزی و… چه در حرفه کاری. با این کار با یک تیر دو نشان زدیم هم انگلیسی یاد میگیریم هم در زندگیمان پیشرفت میکنیم

5 پسندیده

انگلیسی قدرت
وی آی پی
داستانهای کوتاه

6 پسندیده

من هم نیز :grin:

فقط رمان، رمان، بازم رمان :heart_eyes:
جدیدا هم در زوم فیلم ارباب حلقه ها :ok_hand:

5 پسندیده