بهترین کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی

بهترین کتاب برای آموزش واژگان، رایتینگ، ریدینگ، اصطلاحات که سرگرم کننده هم باشه چیه؟

سلام به دوستان

مدتیه که من مشغول مطالعه یکی از کتابهای مفید بودم که به شدت بهش علاقه مند شدم و تصمیم گرفتم یه ویدئو معرفی از این کتاب براتون بزارم.

حتما ویدئو رو ببینید

ویدئو

https://zabanshenas.com/uploads/zabanshenas/99/ordibehesht/the%20best%20book.mp4

متن و توضیحات

لینک این ویدئو در تلگرام

لینک این ویدئو در اینستاگرام

29 پسندیده

دمت گرم برار
این کتاب حرف نداره :metal:

8 پسندیده

آقای کشاورز :hibiscus::sunflower::blossom::tulip::two_hearts:
عالی :clap::clap::clap::clap:
تجربه بهم ثابت کرده کتابی که شما برای خوندن پیشنهاد بدی، قطعاً فوق العاده و بی نظیره. :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: لطفاً باز هم اگه کتاب خیلی خوب تو زیبوک سراغ داشتی، بهمون معرفی کن. :pray::pray::pray:
پس این کتاب رو می زارم تو اولویت اولم، بعد تموم کردن کتاب های الان که دارم تو زیبوک :books: می خونم. :blue_heart::purple_heart::green_heart:

9 پسندیده

ماشاله اینقدر این کتاب رو خوب تعریف کردید، مشتاق شدم حتما بخونمش

بخاطر این اشتراک زیبوکم رو که تموم شده بود رو شارژ یکساله کردم

ولی هر چی گشتم نتونستم در زیبوک پیداش کنم!
نمیدونم شایدم بخاطر اینه که خیلی وقته از زببوک استفاده نکردم

5 پسندیده

آقا کامبیز خیلی خوب توصیف اش کردین ، مخصوصا صدای راوی شمرده واضح حرف میزد ، حیف که مناسب سطح من نبود، متوجه اصطلاحات اش و ترجمه اش نمی شدم بااینکه معنی کلماتش رو بلد بودم ولی باهم …:astonished: ، فعلا ۶۵ درصد شو میتونم بفهمم.
چه کلمات قشنگ و جدیدی داشت :slightly_smiling_face:
امیدوارم یه کتابی که مثل همین کتاب هر چهار مهارت مون رو افزایش میده واسه ما سطح نزدیک به متوسط ها هم معرفی کنید. یه کتاب آموزشی مهارتی ، چون من خیلی دلم میخواد فقط داستان نخونم.
ولی کتاب های غیر داستانی زیبوک اصلا مناسب سطح من نیستند.
با تشکر فراوان … :slightly_smiling_face:

در ضمن تشکر بابت اضافه کردن مجموعه علم در شصت ثانیه :hugs:

لطفا تو قسمت زیبوک ، بخش کتاب های غیر داستانی رو نگاه کنید اسم کتاب زندگی در چند بخش میباشد . :slightly_smiling_face:

6 پسندیده