He thinks Sociology is a science subject, yet he has to take it to meet the degree requirements

کلمه meet در اینجا چه معنی میده،ایا به معنی گذراندن دوره میشه ؟؟؟

این تاپیک مربوط به داستان« درس 50- مارتین برنامه خود را سازماندهی کرده است » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « نیمچه داستان‌ها »

2 پسندیده

سلام دوست گرامی
وقتتون بخیر

ببینید معنیش که اینه :

هرچند که جامعه شناسی یک کلاس علمی میباشد،اما مارتی باید آن را بگذراند تا بتواند مدرک بگیرد.او مطمئن نیست که چرا این ضروریست

فعل meet در اینجا به معنی دست یافتنه، مفهوم کلی از این جمله میگه: مارتی برای اینکه به اون مدرک دست پیدا کنه باید جامعه شناسی رو پاس کنه

تو دیکشنری ها هم به این مفهومش اشاره میکنه

4 پسندیده

در اینجا meet the requirements به معنی واجد شرایط بودنه. باید ملزومات گرفتن مدرک رو داشته باشه. استفاده از meet به این معنی خیلی رایجه.

5 پسندیده

بعضی کلمات واقعا برا من درکش هنوز سخته ،حتی تو دیکشنری هم خب مثلا باشه بازم چون کلمات مترادفش رو هم نمی‌دونم و ب گوشم شاید نخورده باشه و حتی مثالش هم گاهی اوقات نیمتونن بخونم ،مرسی از پاسخگویی

2 پسندیده

یعنی یه جور اصطلاح هست…:thinking::thinking::thinking::thinking::thinking:

2 پسندیده

به نظر من باید فقط زیاد مطالعه کنید و از تک تک معنی کردن کلمات بپرهیزید، سعی کنید تو قالب جمله به مفهوم اون کلمه پی ببرین، انشالله به مرور بهتر میشه

3 پسندیده

مرسی از پیشنهادتون،تا الان ک هر روز بهتر از روز قبلش بودم و امیدوارم این رشد پایدار باشه🤲

3 پسندیده

قطعا بهتر میشه، اصلا نگران نباشید، یک روز به این روزا میخندین که چقدر سخت میگرفتم همه چی رو

3 پسندیده

بهتره بگیم یکی از معانی کلمه meet هست

4 پسندیده