ارزیابی کتاب صورتت رو بشور دختر جان

ارزیابی کتاب صورتت رو بشور دختر جان
none 4.666666666666667 3

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از کتاب « صورتت رو بشور دختر جان » نرم افزار «زیبوک» است.
توضیح مختصری از این دوره:
تا حالا شده فکر کنید که زندگیتان اصلا خوب نیست؟ شما به اندازه کافی خوب نیستید؟ لاغر و جذاب نیستید؟ همسر مزخرفی بوده و اصلا چیزی از مادر بودن سرتان نمیشود؟ تا حالا شده فکر کنید که هر بلایی به سرتان بیاد حقش شماست و لایق بسیاری از اتفاقات خوب نیستید؟ … ریچل هالیس اینجاست تا به شما بگوید همه این ها دروغ ها و مزخرفاتی بیش نیستند!
سطح: 5

3 پسندیده

سلام. امروز, دو یا سومین روزیه که خوندن این کتاب رو شروع کردم…یه self-help book…سه فصل اول…یکی از best-seller های ۲۰۱۸…نویسنده و خواننده هر دو, زن هستن…خاطرات, خطاها, مطالب انگیزشی و کوتیشن های کتاب مقدس…بعضی پاراگراف هاش سنگینن …ازدید واژه و فریزال ورب و …ولی تعداد این پاراگراف ها زیاد نیست…نگران نباشید…شروع به خوندن کنیدو نوشتار متفاوتی رو این بار همراه با تجربیات و دستاوردای زندگی؛ از زبان یک زن 35 ساله ببینیدو بشنوید.

6 پسندیده

روان ، واژگان پرکاربرد و محاوره ای ، عالی برای لسنینگ،، من قبلش کتاب فارسی رو خوندم چون اولین کتاب زبان اصلی بود که مطالعه کردم و به نظرم خوب بود و کمکم کرد گیج نشم و مفاهیم بطن کتاب رو بدونم…

و … این کتاب ، به همراه شرمنده نباش دختر ، متاسفانه بین این همه کتاب خوب هنوز واسم معماس چرا کتابهایی مثل این کتاب پرطرفدار میشن ، کتابی که ذهن رو مسموم میکنه من هر وقت این کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین بیداری ، انسان خردمند( با وجود کیفیت نسبتا خوب این کتاب آخری ولی غرض ورزانه نوشته شده اون هم و هدفمندانه روانه بازار خیلی از کشورهاشده) و از این دست رو میبینم و نفوذی که بر ذهن و ضمیر ایرانیان پیدا کردن متاسف میشم واقعا ، نفوذ این کتاب های تجاری ضایعه ای اسف بار بر پیکره فرهنگ و جامعه ایرانه . آدم باید کتاب هایی مثل جناب مستطاب حضور در لحظه یا محکم بایست سوند برینکمن رو بخونه تا تحت لوای روشنفکری و مدرنیته اسیر چنین کتابهایی نشه

همینکه صدای واپسگراها رو درآورده یعنی کتاب خوبیه :wink: