لطفا کمکم کنید و نظرتونو بگید

سلام به همه دوستان…
من بسته قدرت رو میخونم مقدمه رو.
بیشتر معنی کلمات رو میدونم ولیییی
زمانی ک گوش می‌کنم نمیتونم سریع کلامت رو بچینم و معنی جمله رو در بیارم.
اینجوری بگم ک اگه بخام بمونم و دقیق معنیش رو دربیارم بقیه داستان از دستم در میره.
ممنون میشم راهنماییم کنید.
ولی مبحث مینی استوری ها رو کامل و با سرعت پاسخ میدم.
روز خوبی داشته باشین:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

7 پسندیده

درود بر شما که با قدرتمند ترین و محبوب ترین دوره ای جی دارید کار می‌کنید (و همونطور که میدونید سطح متوسط هست)… دقیقا صحبت تون درسته و حاکی از یه نقص در این دوره Power داره و اونم اینکه اون چند تا ویدئوی Action Vocabulary ای جی که مقدمه پاور هست و کلمات مورد نیاز توضیح میده با اکشن های خوبش و اصلا یک روش به خاطر سپردن کلمات محسوب میشه توی آپ این ویدئو ها نیومده…
کانال تلگرام @AJHOGEIRANدنبال کنید تا ظرف یکی دو روز اونجا آپلود کنم…

6 پسندیده

مرسی ممنونم.
حتما :rose::rose::rose::rose:

3 پسندیده

بعد این حرفتون کامل درسته من در یوتیوب پارت اول Action Vocabulary رو دیدم و کامل دقیق توضیح دادن و مطلب رو گرفتم.
بنظر خودم شاید لیسنینگ من ضعیفه ک نمیتونم سریع معنی جمله رو درست کنم.
نظر شما چیه؟

4 پسندیده

در مورد ای جی دقیقا… استادیش زمانی متوجه میشی که یک کلمه انتزاعی مثل ذهن نیمه هشSub_conscious با اون عمل ادا میکنه… کولاکه…
واما لیسنینگ… من پیشنهاد میکنم در کنار پاور دوره دروس پایه یا همون New Method با درس جشنواره مردگان و حداقل یک هفته سیرکوله کردن قسمت‌های مختلف درس و بعد درس A kiss و یا همون دختر زیرک آپ زبانشناس خودمون کار کنید…البته که ۷تا قانونش که میگه رعایت کنید و ۶ماه تقلا نکنید… با طبیعت یادگیری تون مثل یک بچه مثل زبون مادری، نجنگیدحرف ای جی و استیو کافمن هردو همینه…
Just listen enjoy & relax… تا به امید خدا نتایج ببینید… البته هیچ تضمینی نیست… شایدم زودتر… به خودتون بستگی داره… ولی به خیلی‌ها جواب داده برای Listening _ speaking… و خود زبون مادری هم ما اول ۲سال دوره سکوت و ورودی داشتیم بعد صحبت کردن مون اوکی شد… بعدها رفیم مدرسه برا گرامر و نوشتن…

5 پسندیده

مرسی از شما با توضیحات خوبتون.
آره منم فقط گوش می‌کنم و میخونم.
من تلاشم رو می‌کنم انشاالله ب امید خدا درست میشه…
و اینکه من داستان دختر زیرک و روز مردگان و غدا گربه رو خوندم و بعد اومدم قدرت.
سطح من شاید زیاد خوب نباشه ولی با سه چهار بار خوندن داستان اون رو میفهمم

4 پسندیده

شاید لازمه کمی سرعت صوت رو بیارید پایین‌. اگه این هم مشکلتون رو حل نکرد بهتره منابع قبل از قدرت رو مطالعه کنید. چون دروس قدرت رو باید در سطحی بخونید که بدون مشکل، معنی رو متوجه بشید.

4 پسندیده

اوکی بسیار عالی… اما دوره رو کامل کردی تا به درسهای بعدی و نامه هایی به دکتر آبی و تریسی و بقیه هم برسید… اگه نه حتما موازی ادامه بدید…

3 پسندیده

5 پسندیده

اگه همزمان با خوندن ای جی متن رو هم دنبال کنم کامل متوجه میشم.
ولی وفتی بدون متن میخونم خیلی کم متوجه میشم
مرسی :rose::rose::rose::rose:

3 پسندیده

نه دیگه ادامه ندادم.
یعنی می‌فرمایید ک همزمان با هم بخونم.
اینجوری فکر کنم خیلی سختر میشه
از لحاظ زمان منظورمه

4 پسندیده

آره… اگه از من می‌شنوید… توی درسهای بعدیnew method تغییر سطح حس میکنید… تمرکز بیشتر تون بذارید New method… واقعا مهندسی شدس… Deep Learning… اصلا عجله نکنید… من خودم به نظرم دوباره باید برم از اول اون دوره هم شروع کنم… یادمه وقتی اون دوره ام تموم شد و حداقل یک هفته در وقتهای مرده ام کار کردم، بعد که به روز مرگان دوباره گوش میدادم میگفتم خدایا این ای جی اینجا چقدر یواش حرف میزنه اذیت نمیشده…اونموقع تغییر حس کردم در شنیدم… البته چندان سطح بالایی ندارم… فقط لذت میبرم با چیزهای واقعی که دینشون هستم…

3 پسندیده

خب یک مشکل وجود داره ک من خودم رو برای ورود ب دانشگاه آماده میکنم.
و چهار ماه یکم بیشتر وقت دارم.
و نمیخام از این پله ب اون پله بپرم.
بنظر شما چیکار کنم
من با مشورتی ک از دوستان گرفتم گفتن ک قدرت رو بخون چون بیشتر بدردت میخوره
@pari

4 پسندیده

خب من میگم تمرکز تون بذارید برا دانشگاه و زبان برای زنگ تفریح و رفع خستگی باشه… حالا پاور یا نیو هرکدوم جذاب تره براتون

3 پسندیده

دانشگاهم انگلیسیه.
خارج از کشور هستم
کی یف اوکراین اینجا همه روسی حرف میزنن برای این میخام دانشگاه رو انگلیسی برم چون روسی رو میدونم
دانشگاه دو زبان داره هر کدوم رو ک بخای میتونی تعیین کنی ک من میخام انگلیسی بخونم ک یک زبان دیگه هم یاد بگیرم

4 پسندیده

شما باید مرحله به مرحله جلو برید.

فرض کنید یه نفر میخواد بدنسازی کار کنه؟ به نظرتون روز اول که میره باشگاه وزنه‌ی پنج کیلویی میزنه؟ خیر. این فرد اگه بخواد اصولی کار کنه، پله پله و با برنامه جلو میره‌.

شما نمی‌تونید قدرت رو انتخاب کنید صرفا به این دلیل که به دردتون میخوره. باید سطحتون هم در نظر بگیرید. آیا دوستان چیزی از سطح شما می‌دونند که قدرت رو پیشنهاد دادن؟

جالبه من جدیدا تو تالار می‌بینم، اعضا، قدرت رو به همه پیشنهاد میدن. نمیدونم این ایده کی و چطوری اینقد همه‌گیر شد!
من خودم زمانی قدرت رو شروع کردم که با چشمای بسته گوش میدادم و مثل زبان مادری می‌فهمیدمش.

در یادگیری زبان با عجله نمیشه کاری رو پیش برد. باید مسیرتون رو سنجیده انتخاب کنید و براش وقت بذارید.

12 پسندیده

خب من میخام وارد دانشگاه به زبان انگلیسی بشم و حدود چهار ماه وقت دارم ک فکر میکنم نیو متد شاید نتونه من رو کمک کنه.
برای همین ب من گفتن ک قدرت رو بخونم وگرنه اگه من وقت داشتم نیومد بهترینه

4 پسندیده

نمیخوام ناامیدتون کنم اما فک نکنم با چهار ماه بتونید به سطح دانشگاه برسید چون متون دانشگاهی سنگینه و خوندنشون هم انرژی زیادی میخواد. مگه اینکه پایه‌ی زبانیتون قوی باشه، گرامر رو خوب بلد باشید، توی ساختارها مشکل چندانی نداشته باشید و ترجه هم تا حدودی بلد باشید. اگه همه‌ی این‌ها رو دارید قدرت رو ادامه بدید و کاملا فعالانه و متمرکز بخونیدش. روزی حداقل پنج ساعت مفید براش بذارید.

6 پسندیده

صدردصد ک نمیتونم ب سطح دانشگاه برسم ولی خیلی میتونم جلو بیوفتم.
و یه مورد دیگه ک دانشگاهی ک میخام برم زیاد سختگیری نمیکنن ب دانشجو ها. میدونید چی میگم.
برای همین من خودم میخام ک زبانم خوب باشه، و همچی رو درک کنم.
والا شرایطم خیلی سخته و خیلی داره بهم فشار میاد.
من مینی استوری ها رو کامل و با درک بالا میفهمم و بدون اینکه وویس رو قطع کنم ب سوالات پاسخ میدم.
فقط بحث داستان اصلی هستش ک مشکله.
با این تفاسیر نمیدونم چیکار کنم

3 پسندیده

سعی کنید بیشتر براش وقت بذارید. هر روز که میخواید درس رو شروع کنید یه بار بدون گوش دادن به صوت متن رو بخونید. بار دوم بدون صوت ولی با صدای بلند متن رو بخونید. بار سوم صوت رو همراه با متن گوش بدید. بار چهارم صوت رو بدون نگاه کردن به متن گوش بدید. فک کنم تا درس دهم اینکار رو بکنید، بتونید شنیدارتون رو به سطح بالاتری ببرید.

شک‌ و تردید رو بذارید کنار و دست به کار بشید. حاشیه هم نرید و با دور‌ه‌های فرعی خودتون رو سرگرم نکنید و بچسبید به همین قدرت‌.

موفق باشید

9 پسندیده