معرفی سریال/peaky blinders

سلام و دروووووود بر همه اونایی که شب زنده دارن و به جای گشتو گذار تو اینستا و تلگرام دنبال یه لقمه دانش برا خودشونن:laughing::laughing:خب من تقریبا 3روزه که دارم سریال بی نظیر peaky blindersبا بازی فوق العاده cilin morphyرو میبینم.همین الان که دارم مینویسم درحال دانلود فصل4هستم.
به جرئت میتونم بگم یکی از بهترین سریال هاییه که یه آدم میتونه ببینه. نکته باحال این سریال اینه که شما تو کل داستان حتی یه دقیقه بعدشو نمیتونی پیش بینی کنی و همش هیجانه پس اگه شماام مث من سلیقتون فیلمای هیجانیه که به قول معروف الدسترونتون برسه به اخر پیشنهاد میکنم این سریالو از دست ندین.
و اما در رابطه با زبان و لهجه این سریال باید بگم که زبان قالب این سریال انگلیسی بریتیشه و چون اکثر بازیگراش هم بریتانیایی هستن فکر میکنم برای کسایی که میخوان لهجه بریتیششون قوی بشه این سریال خیلی کمک کننده باشه😊 من با اینکه لهجه امریکن به بریتیش ترجیه میدم ولی با دیدن این سریال ترغیب شدم در اینده حتما لهجه بریتیش در دستور برنامه هام قرار بدم.
نکته خوب دیگه ی این سریال کوتاه بودنشه. برخلاف سریالایی مثvampire diaries یا game of thronsکه هر فصلش حداقل 20قسمته این سریال تو هر فصل فقط6قسمته و برای منی که حوصله سریالای طولانیو نداره بهترین گزینس😊
در رابطه با ژانرش باید بگم که درام و جناییه ولی اصلا از اون دسته از فیلمای جنگی که نتونین نگاهش کنین نیس و قابل تحمله واقعا.
منو ول کنین تا فرداااا میتونم راجبش حرف بزنم اینقددد که خوبه :sob::heart::heart:
میدونم خیلیاتون دیدینش نظرتونو بنویسین راجبش خوشحال میشم شماام اگه فیلم یا سریال خوبی دیدین معرفی کنین تا بقیه ام استفاده کنن:blush::blush::blush:

9 پسندیده

تشکرات فراوان بابت معرفی سریال هیجانی
:rose::rose::rose::rose::rose::rose:
حتما تماشا خواهم کرد :blush:
اگه ترسناک نباشه :neutral_face:

5 پسندیده

سلام
شبتون بخیر.
منم این سریال رو دیدم عاشق توماس شلبی ام:joy::joy::heart_eyes::heart_eyes:.
این سریال درسته که لهجه بریتیش هستش ولی چون بعضی از بازیگرانش ایتالیایی هستن لهجه ایتالیایی هم قاطیش شده.
و یکی دیگه از بدیهاش ک هست اینه فیلم در مورد سیاست و بیشتر کلماتی ک ب کار میرن برا یکی ک میخاد شروع کنه برای یادگرفتن زبان بدرد نمیخوره.
اگه فیلم‌های دیگه ای ک میخاید بهتون معرفی و خیلی جذاب هستن(واینم بگم ک من تا بحال فیلمی ندیدم ک در آخر بگم این چی بود دیدم)
اگه دوست داشتید فیلم بانشی و فیلم وایکینگ ها رو هم پیشنهاد میکنم ببینید. مطمئن باشید ک پشیمون نمیشد.
و من خودم دارم سریال friends رو میبینم. واگر صد باره دیگه هم ببینمش پشیمون نمیشم.
:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

6 پسندیده

این سریال فوق العاده ست با بازیگرانی فوق العاده :man_singer:t2:
من تا پایان فصل چهارش دیدم
دوباره میخوام کل سریالو از اول ببینم و فصل پنج رو بعدش ببینم :blush:
اگه سریالی با داستان قوی و صحنه های مو به تن راست کن میخواید، این سریال رو از دست ندید.

6 پسندیده

ممنون آقا فرزاد :joy::clap::clap::clap:
بابت این وارنینگ :joy::joy:
:blue_heart::purple_heart::blue_heart::purple_heart:

5 پسندیده

خواهش میکنم:blush::blush:مطمئن باشید از انتخابتون پشیمون نمیشید. واقعا جزو بهتریناس :smile::smile:خیالتون راحت مطمئنم بعد دیدینش عاشقش میشید

4 پسندیده

شبتون بخیر بله همینطوره منم اشاره کردم زبان قالبش بریتیشه.ممکنه بعضی جاهاش بدرد کسی که مبتدیه نخوره ولی در کل بنظرم از اون دسته سریالاس که بینندرو تشویق میکنه به بیشتر یاد گرفتن و فهمیدن :blush:تعریف وایکینگ ها و فرندزو زیاد شنیدم مرسی بابت پیشنهاداتتون حتما میبینم:blush::blush:

3 پسندیده

واقعا ارزش دیدن دوباررو داره . مرسی واس نظرتون😊

3 پسندیده

اگه سریال فرندز رو نبیندید مطمئنا پشیمون میشد.
من فکر نمی‌کردم این سریال آنقدر فان باشه. هر دقیقش خنده داره.
و اینکه فیلم بانشی رو هم حتما ببینید.
:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

3 پسندیده

پس فرندز رفت تو لیست بایدها😊بله حتما .مرسی واس پیشنهادتون

2 پسندیده

سلام‌بزرگوار شبتونم بخیر
فیلمش بسیار عالیه از خیلی جهات و من اگه اهنگشو روزی یبار گوش ندم شبم صبح نمیشه
ولی خب بدی های خودشو داره
تو دوره ای ک این فیلمو میدیدم خیلی به روحیم فشار میومد
ولی اگه فیلم هیجانی و تقریبا بااین سبک دوست دارید
سریال خانه کاغذی ساخت اسپانیا رو حتما ببینید
ک الان چهار فصلش اومده و به شدت منتظر فصل پنجم هستم
در واقع توهفته چندین سریال رو باهم میبینم
و سریالی جدیدا شروع کردم ک تقریبا خیلی از صحبت هاشون رو میفهمم و خیلی فانه
Good place
فیلم جالبیه حتما ببینید
سریال the 100هم موضوع جالبی داره
سریال Batwoman شاید همه خوششون نیاد ولی خب موضوع جالبیه
سریال zineition راجب زامبی هاس و نسبت بهwaiking dead و fair the waiking dead سبکش خیلی فرق داره و شخص محور نیس و قهرمان خاصی نداره
و خلاصه بااینکه سرسری فیلم هارو میبینم ولی ناخودگاه خیلی از لغات رو یادمیگیرم
در ضمن سریال Black lightning هم از فیلمای سوپر ابرقهرمانی ک جدیدا شروع کردم و بیشتر ظاهرا دنبال تساوی میان سیاه پوستان و سفید پوستانه
این فیلم هارم حتما تو لیست خودتون قرار بدید

3 پسندیده

@friendspersian
این کانال تلگرام تمام فیلم فرندز رو با زیرنویس فارسی و انگلیسی گذاشته.
برای شما و تمام دوستانی ک دوست دارن ببین.
خواهش میکنم:v::wink::rose:

4 پسندیده

Moviebox رو دانلود کنید
اشتراکش هم ارزون تراز نسبت به مابقی برنامه هاس
شاید ماهی ۱۲ هزار تومن
از طرفی هم اشتراک نخری انلاین میتونی ببینی
و اینکه زیرنویس چسبیده داره
زود زود به روز رسانی میشه فیلما
یه چیز معرکه ای

2 پسندیده

شبتووون بخیییر.اتفاقا خانه کاغذیو میخواستم بعد این ببینم ممنون که این همه فیلم معرفی کردین باید جالب باشن حتما در اسرع وقت میبینمشون :blush:

2 پسندیده

جوین شدم.ازتون ممنونم :blush::blush:

3 پسندیده

قانون فیلم های ممنوعه من

عاشقانه
هندی
ایرانی
بقیه هرچی باشه میبینم
به عرصه فیلم بازان خوش امدید😂

3 پسندیده

مرسی واس معرفیتون :blush:لطف کردین

3 پسندیده

چه جالب تقریبا سلیقه هامون یکیه:joy::joy:ممنونممم مستر فیلم باز:laughing::laughing:

4 پسندیده

حیف که از فیلم دیدن اصلا خوشم نمیاد

1 پسندیده

متوجهم😊اگر روزی نظرتون عوض شد و خواستید سریال ببینید بنظرم با این سریال شروع کنید بعد از اون دیدگاهتون به سریال قطعا عوض میشه

3 پسندیده