نرم افزار بخش گرامر نداره؟

خیر نرم افزار بخش گرامر نداره.و اصلا متود زبانشناس بر یادگیری به صورت ناخودآگاه گرامر هست.

به عنوان مثال یادگیری گرامر با دوره انگلیسی قدرت .داستانهای واقعی.مگا داستان گرامر رو در خلال درسها یاد میگیریم

4 پسندیده

تکمیلی دوست خوبمون عرض کنم
فکر میکنم در بخش زبانشناس قسمت دروس وب سایتهای معتبر
این دو قسمت رو ی نگاهی بندازین بد نباشه البته من خودم استفاده نکردم

6 پسندیده

ممنون.فراموش کردم این قسمتا رو.شاید به این دلیل که دوره های انگلیسی گرامر رو کسانی متوجه میشوند که معمولا نیاز چندانی به گرامر ندارند.و فقط برای رفع اشکال یا کاربرد موارد نادر ازش کمک میگیرن.

البته من این دوره ها رو ندیدم.ممنون برای پیشنهادتون.:rose:

2 پسندیده

اینم اضافه کنم.که به نظرم اگر کسی بتونه وقت بذاره و از روی منابع انگلیسی گرامر رو یاد بگیره.قطعا اشتباهاتش رو به حداقل رسونده.چون منابع فارسی معمولا کم غلط ندارند.

3 پسندیده

خواهش میکنم دوست خوبم… راستش من خودم حس میکنم اگر گرامرو به صورت ناخودآگاه یاد بگیرم بهتره چون اگر بخوام مثل زمان مدرسه و… اینا فقط روی گرامر زوم کنم ن تنها یادم می‌ره قاطی هم میکنم😅

4 پسندیده

به نظر منم اگر حداقلی از پایه گرامر رو تو ذهنمون داریم فقط برای رفع اشکال باید گاهی یه نگاهی انداخت به همین منابع انگلیسی.که کلا یادمون نره.

یا اینکه موقع خوندن کتابا به ساختار جملات دقت کرد که این آخری عالیه.من خودم در گذشته زمانایی بوده دیدم روی یه پاراگراف ساده کلی وقت گذاشتم که مثلا تلفظم درست تر بشه.یا دقیقا ببینم چرا این ساختار رو استفاده کرده.

البته درست یا غلط بودن روشم رو نمیدونم.اتفاقا دوست داشتم اینجا از دوستان بپرسم که یه خورده وسواس تو خوندن انگلیسی ایراد نداره؟

نظر شما چیه؟

2 پسندیده

کاملا درسته عزیزم … این خیلی خوبه که سعی میکنید ساختار رو متوجه بشین و روش وقت میزارید اما بنظرم گاهی اینکار باعث میشه خسته بشید و انرژیتون رو سر این مسئله ازدست بدین بنظرم با مرور و تکرار بیشتر تو درس و داستان های دیگه تو ذهنتون ثبت میشه … برای تلفظ هم خوبه ک سعی کنیم با چندین بار تکرار تلفظ صحیح رو از گوینده تقلید کنیم … بنظرم درس اصلی تکرار یا هفتم انگلیسی قدرت رو ی نگاهی بندازین خیلی کمک کنندس
در کل نظرم این هست که خیلی روی چیزی انرژی زیادی نزاریم و راحت بگیریم تا از زبان خوندنمون لذت ببریم⁦❤️⁩⁦❤️

3 پسندیده

درسته.منتظر بودم از یکی بشنوم که دارم وسواس بخرج میدم تا به خودم بیام.اتفاقا منم به همین دلیل لذت بردن از یادگیری بود که شروع کردم به کار کردن با زبانشناس و دقیقا درست میگید به اون سبک لذت یادگیری از آدم گرفته میشه.

نمیدونید تو این چند روز اخیر چه کلمات ساده ای رو بخاطر فقط تلفظ نه چندان غلط به لایتنر اضافه کردم.

از فردا سعی میکنم لذت رو در اولویت قرار بدم.:kissing_heart::rose:

برای معرفی دروس تلفظ هم ممنونم

2 پسندیده

اخی عزیزم اره آدم گاهی اینجوری میشه …خوشحالم که مجدد میخواید به مسیر اصلی و لذت بخش برگردین…
موفق باشی دوست خوبم :kissing_heart::heart:

2 پسندیده

همچنین شما هم عزیزم.:blush::rose::rose::rose:

2 پسندیده

سلام دوست عزیز

اساس یادگیری گرامر به صورت ناخودآگاهه، اما دوره هایی مثل گرامرشو، گرامر در 6 دقیقه، کارگاه تخصصی گرامر، انگلیسی در یک دقیقه، mmmenglish، انگلیسی با استاد لوسی، انگلیسی با ونسا و چندین دوره دیگه مبحث گرامر رو پوشش داده

5 پسندیده