ایا to be حتما باید قبل از going to بیاد؟

I thought about going to see the new comedy movie.
قبل از going to مگر نباید از افعال to be استفاده بشه؟؟چرا اینجا استفاده نکرده؟یا اینجا معنای دیگه ای داره؟

این تاپیک مربوط به داستان« داستان 21- جری از کارش مرخصی می گیرد » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « نیمچه داستان‌ها »

4 پسندیده

نه اون برای وقتیه که در مورد زمان آینده میخوایم حرف بزنیم و از ساختار be going to یا همون am/is/are+going to استفاده میکنیم.
اینجا going معنای همون رفتن رو میده، و فعل دوم اومده، فعل اول thought هست. فعل دوم توی جمله یا میتونه به صورت مصدر با to بیاد یا به صورت ing. مبحث فعل دوم جمله، verb+infinitive یا verb+ ing رو مطالعه کنین بیشتر هم کمک میکنه.

10 پسندیده

اگه اصلا going نیاد فقط نوشته بشه to seeاشتباهه؟ لطفا اگه میتونید جواب بدین خیلی برای این موارد مشکل دارم

3 پسندیده

بعداز
Think about
باید از
Verb +ing
استفاده بشه

اگه بخواین فعل
Go
رو از تو جمله بردازید باید به این صورت بگید

I thought about seeing the new comedy movie
من به نگاه کردن یک فیلم کمدی جدید فکر کردم
ولی من جایی ندیدم که اصلا بعد از
About
برای مصدر ساختن
To +verb
استفاده بشه حالا هر چی می خواد باشه
مثلا
Think abuot
Talk about
Complain about
و…

بهتره همون طور که گفتن بحث اینکه بعد از چ فعل هایی باید از جراند یا
To+verb
مطالعه کنید که البته به مرور زما ان قدر این فعل هارو می بینید که ملکه ذهنتون میشه

4 پسندیده

مرسی که پاسخ دادین…من با این فعل دوم خیلی مشکل دارم.با go و get هم همینطور…که امیدوارم به قول شما به مرور ملکه ذهنم بشه و بفهمم چیکار کنم

3 پسندیده

بله اشتباهه. اونموقع میشد گفت مثلا:
I thought about seeing the new comedy movie.
که معنیش خیلییییی ریز تفاوت داره.
به نظرم اگه میخواین بیشتر راه بیفتین تو این موضوع، مبحث فعل دوم در جمله رو بیشتر مطالعه کنین، و خودتون رو در معرض زبان انگلیسی قرار بدین بیشتر و بیشتر. یواش یواش این ساختارها جا میفته براتون.

7 پسندیده

سلام بهتره گرامر نقل قول را بخونید چون جمله ی اصلی به صورت حال استمراریه he is thinking about see in the new comedy movie.ودر نقل قول به صورت گذشته ی استمراری میشه که میشه i thought about going to seethe new comedy movieمیشه و go هم به همراه حرف اضافه. Toمیاداینجا هم باید ساختارهای فعل goرا مطالعه کنید

1 پسندیده