بکار بردن کلمات. چالش

یه سری کلمه داریم میخواییم یه متن کوتاه ۳۰ ثانیه ای باهاشون بسازیم. حالا هر چیزی.
Acquisition, Anxiety, Vividly, Visualize, ultimately, Comprehension.
خودمم میسازم. اینطور کلمات بهتر میره تو ذهنمون.

این تاپیک مربوط به درس« درس واژگان » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « انگلیسی قدرت » فصل: « تسلط بر احساسات (۲) »

3 پسندیده

My mother used to tell me that she feels anxiety about my future.She was worried with my acquisition but I have visualized my future vividly.Ultimately I comprehended why she was concern about me.Because she was a mother and mothers always concern about their children.

5 پسندیده

بعد از فعل feel باید صفت بیاد. پس اینجا به جای anxiety باید از anxious استفاده کنید.‌

8 پسندیده

ممنون.چشم اصلاح میکنم.

5 پسندیده

سلام، به جای feels باید از felt استفاده بشه با توجه به اینکه reported speech هست. حرف اضافه worry، واژه with نیست، از about استفاده بشه.
فعل comprehend هم فکر نمی کنم اینطوری کاربرد داشته باشه، بیشتر تو جملاتی با مفهوم منفی دیدم.
به نظرم بهتره از realize استفاده کنین.
جمله آخر هم اگر منظورتون اینه که مادرها نگران بچه هاشون هستند باید از are قبل قید always استفاده کنین و گرنه فعل concern اینجا کاربرد نداره.

6 پسندیده

ممنون. بله درسته. سعی میکنم اصلاح کنم.

3 پسندیده

خواهش میکنم.:pray:t2:
موفق باشین🌷

5 پسندیده

2 پسندیده

مادرم نگران تحصیل من بود اینجا تحصیل با اون تحصیل فرق میکنه تحصیل یعنی پروسه ای که با فرضا دیدن و شنیدن یک مطلب شروع میشه بعد یاد گیری صورت میگیره و نهایتا اون مطلب یادت نمیره و به حافظه ی بلند مدت میره وبه قولی اون کلمه جمله کلیپ یا هر چی دیگه مال شماست مادرت که نگران این پروسه نبوده نگران درس خوندنت بوده