آیا جای of درسته؟

He became the first person to climb all of Colorado’s largest mountains alone in winter

آیا در این جمله of نباید قبل از all قرار بگیره؟

این تاپیک مربوط به درس« زندگی یا مرگ » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان های واقعی » فصل: « زندگی یا مرگ »

2 پسندیده

سلام دوست عزیز

خیر کاربردش درسته و all of درسته، لینک زیر رو ببینید:

https://www.google.com/amp/s/www.collinsdictionary.com/amp/english/all-of

6 پسندیده

همه ی…
اینجا of همون عمل ی رو انجام میده دیگه

2 پسندیده

نه چون توی انگلیسی به صورت نرمال بعد از climb احتیاجی به of نداریم. معنی «بالا رفتن از» همش داخل خود فعل climb هست. مثلا میگیم
climb the mountain
climb the largest mountain

این all of هم اینجا به کوهها برمیگرده و قبل از همون اسم استفاده شده.

2 پسندیده

سلام دوست عزیز همه ی رشته کوهها و of ترکیب all of هست و مربوط به فعل نیست
اگر دز اینجا اسم نمی‌آورد و منظورش همه رشته کوههای جهان بود of اشتباه بود اومدنش و all بتنهایی کفایت میکرد
اما چون اسم کلورادو آورده و رشته کوههای خاصی رو نام برده all of میاد و کاملا درسته

2 پسندیده

فکر کنم میخواستین به نویسنده ی اصلی ریپلای کنین چون به جواب من مربوط نیست. موفق باشین

1 پسندیده

:slightly_smiling_face: توی جواب من جایی گفته شده که of به فعل مربوطه؟ واقعا بعد از دقیق خوندنش اینطور به نظر میاد؟ گفتم ایشون شاید فکر کرده باشن of به فعل مربوطه ولی نیست!!! چون چیزی که تو ذهنشون بود of بعد از فعل میومد.
و این به این معنا نیست که جواب من صددر صد درسته، شاید جواب شما درست باشه.
در ضمن فکر نمیکنم بالاترین رتبه ها و قدیمی ترین و واجد شرایط ترین کاربرها در سایت هم به کسی مستقیم بگن جواب شما اشتباهه مگه در موارد خاص! شما میتونید جواب خودتون رو بدید ولی اینکه در جواب دیگران مستقیم بگیم جواب شما اشتباهه، هم اکثرا در صلاحیت ما نیست، و هم برخورد مودبانه ای نیست. اونم بخصوص وقتی دقیق نخوندیم جواب اون شخص رو.
ما اینجا نیستیم که رقابت کنیم و بگیم از هم بهتریم. هرکسی چیزی رو نمیدونه و اینجا یاد میگیره و اگه یاد گرفت تشکر میکنه و اگه هم چیزی میدونه به اشتراک میذاره. لازم نیست با ادیت کردن مداوم جوابهامون بعد از جواب دیگران که بهترش کنیم، یا اظهار «خودم میدونستم» بعد از گرفتن جواب سوالمون، یا غلط شمردن بی مورد جوابهای دیگران، چیزی رو ثابت کنیم.
در ضمن،وقتی به کسی ریپلای میکنید براش نوتیفیکشین میره.
با آرزوی موفقیت برای شما در راه زبان آموزی

1 پسندیده

چرا گارد میگیریدآخه ؟!! ایشون گفتن جای of درسته و شما واضح گفتید خیر درست نیست، نه من توان ذهن خونی دارم نه شما، آیا باید به ایشون میگفتم خیر این خانم گفتشون درست نیست؟!! بی ادبانه نبووود؟ فک کنم توفرهنگ مااین بی ادبیه! نکه من مستقیم به خودتون بگم و اگر اشتباه میکنم شما لطف کنید وازاشتباه درم بیارید درغیر این صورت تایید کنید وبه این میگن تعامل مودبانه…
و بنظرم کار شما بی ادبانه است ک یک پرسش و پاسخ ساده رو رقابت برداشت میکنید و هربار گارد میگیرید، به راحتی اگر صحبت من منطقی و درسته قبول کنید و اگر اشتباهه منطقی منو از اشتباه دربارید و منم قاعدتا ازتون تشکر میکنم باید این کار بکنم نه اینکه جبهه بگیرم و بهتون حمله کنم،من سر کلاس هم بامعلمم بحث علمی میکنم اکثرا اشتباه میکنم و ازاشتباه درمیاموگاهی هم من درست میگم و مهم آموزشه فرقی نداره شاگرد بمعلم یا معلم به شگرد، ولی ‌شما هربار همین برخورد رو میکنید بنظرم یکم غرورتون رو کمتر کنید جنبتون ببرید بالا و منطقی تر برخورد کنید دوست عزیز اگر طاقت شنیدن نظر مخالف رو ندارید که…متاسفم ،برای من فقط دوست هستید و معلم :heart::heart::heart::heart:

البته الان ک دوباره مطالعه کردم جمله انتهای مطلبتون رو دیدم ک متاسفانه احتمالا بدلیل فضای کم ندیدم، و عذرخواهی میکنم و از قسمت بالایی مطلب بتنهایی برداشتی ک کردم طبیعی بود
ببینید به این میگن برخورد مودبانه
کاش به جای برداشت رقابت گونه وحمله فقط بهم تذکر می‌دادید ک دوباره بخونم و نظر شماهم همینه و از اشتباه درم میاوردید :heart::heart::heart:

سلام خانم اول حضورتون را در جمع مربیان تبریک می گم. این اعتقادتون قابل تقدیر هست.
البته قصد قضاوت بین شما و @sani5 ندارم تنها این جمله تون برام ارزشمند بود و خواستم تشکر کنم.

4 پسندیده

ممنونم از توجه و لطفتون :hibiscus: :rose: :four_leaf_clover:

3 پسندیده

دقیقا :+1::+1:، فقط کاش هر پرسشوپاسخ رو به رقابت وصل نکنیم و تهمت رقابت به بقیه نزنیم ک دراین صورت تکلیف علم مشخصه

1 پسندیده

:smile: منظورم از مستقیم این نبود که ریپلای رو به کسی دیگه انجام میدید یا مستقیم به خود اون شخص. فکر کنم کلا بی دقتی میکنین در خوندن پیامها :purple_heart:. منظور این بود که میشه به کسی با اطمینان نگفت تو داری اشتباه میگی، فقط میشه گفت نظر من اینه، یا فوقش منبع رو معرفی میکنیم یا حتی میگیم این جمله از نظر دستوری اشتباهه نه اینکه کلا شما اشتباه میگید.که این میشه روش غیرمستقیم.
من این حرفی که زدم رو از روی این پست فقط نزدم.گواهش هم اینه که حداقل دو بار که من توی ذهنمه بعدش رفتین دوباره خوندین و اصلاح کردین صحبتتون رو، مثل الان، که بعنوان رفتار مودبانه به من آموزشش دادید، معذرتخواهیتون رو میپذیرم و متشکرم از بزرگواریتون، ولی این بیشتر از رفتار مودبانه،رفتار از روی بی دقتی هست.نمیشه هردفعه بگیم تو اشتباه میگی بعد بگیم عه رفتم خوندم درست میگی ولی تو خیلی مغروری که دفعه اول که از روی بی دقتی نظر دادم نپذیرفتی :sweat_smile:

در نتیجه من این مدت جواب سوالهای شما رو میذاشتم دوستان دیگه بدن که حساس نشین. اما این بار حتی به جوابی که به دوست دیگه داده بودم و ربطی به جواب شما نداشت ریپلای کردین و بی دقت پافشاری کردین رو اشتباه بودنش، و اگر اینجور باشه من هربار غیر از اینکه جواب دوستی رو میدم باید به شما هم ثابت کنم که جوابم درسته به جای اینکه شما همون جواب اول رو دقیق بخونین، و وقت دوستان دیگه تلف میشه.
صفت هایی که به من نسبت دادین رو متاسفم اگه داشته باشم.
سوال و جواب با معلم هیچ اشکالی نداره، غلطش رو گرفتن هم همینطور، اما بدون فکر و تحقیق روی نظر خود پافشاری کردن توی هیچ محیطی پسندیده نیست و اگر اینجوری بوده معلمهای قبلی هم بهتر بوده این رفتار رو اصلاح میکردن تا معلمهای بعدی کارشون راحت تر باشه. چون کار معلم و مربی فقط توضیح دادن و توضیح دادن بدون توجه به رفتار و میزان دقت زبان آموز نیست.
من هم اینها رو دوستانه گفتم :heart: چون با توجه به استعدادتون دوست دارم سریعتر پیشرفت کنین. و از این به بعد در کمال احترام دیگه پاسخی نمیدم چون وقت دوستان دیگه گرفته میشه.

1 پسندیده

این معذرتخواهی بیشتر سرزنش من بود تا معذرتخواهی. ولی ممنون :hibiscus:
کاش به جای اینکه بگین اشتباهه اول با دقت بخونین. :heart::heart: :heart:

بله حتما، متوجه شدم که ما در درک مفهوم خیلی چیزها متفاوتیم و اصلاح مطالب هم اصلا اشتباه نیست مثلا بار اول سوالم رو برداشت کردید ک میحثتون اصلا وجود نداره اما من واقعا سوال پرسیدم آیا مطمئنید و چرا؟ شاگردانی ک مباحت به چالش میکشونن دردسرند برای معلم ولی کارشون درپایه مفیده ، و من سعی کردم دیگه نظراتم با شما تداخل پیدا نکنه ، و اینجا هم من وهم شما سوال پاسخ داده شده ای رو پاسخ دادیم ک کار درستی نبود، بله عذرخواهیم بیشتر گله بود تا عذرخواهی ولی خب هردوش بود😊 و من مختارم به هرکسی نه منو که یک بحث علمی رو اشتباها قضاوت میکنن جواب بدم، باز هم من عذرخواهی میکنم ازتون نه بار اول ن اینبار قصدم رقابت نبود ک اگر باشه اسمش حماقته، باز هم ازتون ممنونم

1 پسندیده