تالار زبانشناس

پیشنهاد برای زبان شناس

سلام من این پیشنهاد را دارم که در فیلمهای یادگیری زبان بخش فیلم اگه همراه با زیرنویس فارسی همزمان زیرنویس انگلیسی داشته باشه خیلی عالی میشه و میفهمیم چی میگه و این آپ در آموزش زبان رقابت جهانی میکنه ممنون.

5 Likes

سلام میگن فیلم ها را نباید همراه با زیرنویس فارسی یا انگلیسی ببینیم .
ولی اگه خواستی فیلم ها با زیرنویس فارسی ببینی باید از اینترنت دانلود کنی یا اپارات یا تماشا داره
ولی من خودم با زیرنویس فارسی مبینم که کار اشتباهی

4 Likes

منظورم زیر نویس فارسی خالی نیست همراه با زیرنویس انگلیسی هم تماشاست هم آموزش

4 Likes

دوست عزیز اگه واقعا دنبال اموزش هستین
بدون زیر نویس ببینید
یا میتونید اول یبار با زیر نویس فیلمو ببینید
بعد بیاید تو اپ تماشاش کنید
برای پیشرفت لازمه که
یکم خودمونو به چالش بکشیم :slight_smile:
موفق باشید :rose::rose::rose::rose:

6 Likes

آخه زیر نویس فارسی؟!؟!؟!
آفرین آقا مهدی :hibiscus::hibiscus::rose::rose::sunflower::sunflower:
من تو اَپ :blue_heart::blue_heart: کلاً سراغ ترجمه درس ها نمی رم. حتی شده منظور رو متوجه نشم، اینقدر صبر می کنم تا به مرور زمان، منظور رو متوجه بشم.

6 Likes

دقیقا منم
تا حالا ک از ترجمه استفادع نکردم

3 Likes

تازه :blue_heart::green_heart::purple_heart: من و تو، درس های بدون متن انگلیسی رو هم زیاد استفاده می کنیم.

2 Likes

کدوم درسا؟!؟!؟!؟!؟!
:heart::blue_heart::yellow_heart::green_heart::purple_heart::purple_heart::thinking:

3 Likes

بعضی ویدئو های وِنسا
بعضی درس ها تو انگلیسی قدرت، انگلیسی روان، دروس پایه انگلیسی بدون تلاش
بعضی پادکست ها
و …

3 Likes

برای یادگیری زبان باید همه چیز رو بکار بگیری همه جوره هم زیرنویس انگلیسی هم زیرنویس فارسی توام هر دو باهم در یک فیلم باعث یادگیری میشه مثل دروس ای جی هوک منظورم برای تکمیل برنامست زبان شناس که این قدرتو داره یه مجموعه به این بزرگی درست کنه قدرت اونم داره.

3 Likes

دوست عزیز ما وقتی یه متن فارسی جلومون باشه در اصل لقمه اماده هست و خودبه خود کمتر بخودمون زحمت میدیم و شک نکنید که یادگیری دیر تر و خیلی ضعیف تر صورت میگیره
بهرحال این نظر من نیست
و من هم از اساتید زیادی اینو شنیدم
ولی نظر شما هم محترمه :rose:

شکی نیست که قدرتشو داره
و احتمالا دلیلشم اینه که این کار باعث کند شدن یادگیری میشه وگرنه حتما زیرنویس فارسیشم میزاشتن
:rose::rose::rose::rose::rose::rose:

موفق باشید :blush::rose:

3 Likes

منم با ترجمه گوش نمیدم .

2 Likes

من فیلم ها فقط برای سرگرمی نگاه میکنم .

2 Likes