معنی....................این عبارت

blanket-stitched
آیا معنی این میشه خوش دوخت؟

3 پسندیده

سلام
Blanket stitch چیزی هست ک ب لبه ی پتو یا پارچه های ضخیم می دوزن تا محکم تر بشه
Blanket stitched ب اون پتو یا پارچه ی ضخیمی میگن ک لبه دوزی شده باشه

5 پسندیده

سلام دوست عزیز.
اینارو احتمالا میدونین خودتون ولی من جمع بندی میکنم که مفهوم تر بشه.
stitch میشه کوک و دوخت، حالا هر نوعی، حتی بخیه. blanket stitch میشه نوع بخصوص کوکی که لبه ی لحاف و ملحفه و غیره میزنن که محکم بشه.
blanket-stitched میشه چیزی که درش از این نوع کوکها استفاده شده باشه و صفت هست. بعد از این باید یه اسم داشته باشیم تو متنتون، اگه اونم میوردین با هم معنیشون واضح تر میشد ولی فکر کنم مشخص شده باشه تا حدی

4 پسندیده

blanket stitch vest این کاملشه
میشه جلیقه ی خوش دست؟

2 پسندیده

توی معانی که نوشتیم خوش دست بود؟ :thinking: اینکه هنوز همونه که خودتون از اول گفتین رو باز تکرار کردین :smile:میشه جلیقه ای که نوع کوکاش مثل لحاف باشه. میتونیم بگیم جلیقه ای که محکم کوک زده شده بود، جلیقه ی لبه دوزی یا دوردوزی شده.

4 پسندیده

اخه خوش دست معنی کردن در اینیمیشن

2 پسندیده

اگه توی انیمیشن ترجمه داشته و شما به اون ترجمه اطمینان صد در صد دارین، دیگه از اول سوال پرسیدن نداشت، درسته؟ اگه ریز و جزء به جزء معنیش رو میخواستین، که اینجا من و @M.HosSeiN توضیح دادیم.
توی زیرنویسها خیلی وقتا ممکنه به خاطر کمبود زمان یا جا یا اینکه میخوان جمله با زمان فیلم و تایم حرف زدن شخصیت ها همخوانی داشته باشه خیلی تغییرات تو کلمات بدن. گاهی اوقات حتی کسی که زیرنویس میکنه معنی همه کلمات رو نمیدونه و یه چیزایی رو حدسی مینوسه که خیلیم پیش میاد تو ایران چون همه دارن زیرنویس میزنن زیر فیلما. و خیلی چیزای دیگه.

4 پسندیده

تشکر بازم مثل همیشه مفید

3 پسندیده