بهترین جمله رو بنویس و عکسش رو بفرست 😍

سلام دوستان :blush::blush::wink:
امیدوارم حالتون خوب که نه!عالی باشه :smile::relaxed:
در خدمتتونم با یک چالش خوب و جایزه دار :wink::gift::gift:
چالش به این صورت هست که وقتی شما حالتون خدایی نکرده خوب نیست و مساعد نیستید :woman_facepalming::woman_facepalming::roll_eyes:
بهترین جمله ایی که حالتون رو خوب میکنه و بر روی شما اثر میگذاره چی هستش؟؟
از شما میخام اگر مایلید اون جمله رو که حتما باید انگلیسی باشه روی یک برگه بنویسید و برای ما به اشتراک بذارید :pencil2::pencil2::black_nib::black_nib:
یادتون نره با ترجمه هم باشه
یا اگر فارسی هست به انگلیسی برگردونیدش
فقط و فقط 1 جمله
بهترین جمله رو به اشتراک بذارید عکسش رو و با خط زیبای خودتون بنویسید :star_struck::blush::star_struck:
و این چالش به دلیل داشتن جایزه تایم داره و به اتمام میرسه
جایزه به فردی داده میشه که بیشترین لایک رو بدست بیاره همه شرکت کنندگان بجز خود من :black_nib::blush:
در ضمن یک پیشنهاد هم دارم میتونید برگه ایی که مینویسید رو تزئین کنید که لایکتون بیشتر بشه :joy:
شما بهترین جملات رو به اشتراک بذارید که بقیه دوستان هم استفاده کنند
حال دلتون خوش تنتون سلامت
:upside_down_face::upside_down_face:
چت :no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry::no_entry_sign::no_entry:
بهتره درمورد جملات هم نظر ندیم که عکس دوستان گم نشه

31 پسندیده

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور :full_moon_with_face::new_moon_with_face::zap::heavy_plus_sign:

36 پسندیده

سلام عشق عمه … عمه ایز کامینگ بک

8 پسندیده

سلام جوجو خانم :smiling_face_with_three_hearts:

این شعر سید علی صالحی رو همیشه برا مادرم می‌گفتم.

و الان همیشه تو لحظات غم این شعر آرومم می‌کنه‌.
زدمش به دیوار اتاقم که همیشه جلو چشمم باشه.

ترجمه‌ی شعر سخته، نمیدونم درست ترجمه کردم یا نه. چون ترجمه خواسته بودی گفتم انجام بدم. :blush:

34 پسندیده

اینم جمله ایه که به من آرامش میده همیشه …

رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند، چنان نماند و چنین نیز هم نخواهد ماند
× ترجمشو دقیق نمیدونم چطور میشه ولی برا من ی همچین چیزیه :grin:
Neither sadness or happiness is lasting

32 پسندیده

…Nothing else matter

11 پسندیده

بدترین لحظه زندگیت بهترین لحظه برای نفسته.
این جمله نمادی از روند خودسازی هست. به این صورت که طبق اصول خودسازی و روانشناسی منشا تغییرات باید از درون آغاز شود تا شاهد تاثیرات بیرونی باشیم. و از اونجایی که تو لحظات سخت، درون ما، روح ما، قلب ما فشار زیادی رو تحمل میکنه به اصلاح میگیم مثل آهن گداخته ای شده که در آستانه تغییر شکل قرار گرفته، لذا همیشه جرقه بهترین تغییرات زندگی هر آدمی از لحظات سختش شروع شده.
از این رو این جمله یکی از جملاتی هست که از گوینده آن آقای رابین شارما تا ابد تو ذهنم حک شد. :grin:

28 پسندیده

:no_good_woman:t2: Don’t be spoile :woman_facepalming:t2:
:ok_woman:t2: Everything is ok :tipping_hand_woman:t2:

24 پسندیده

ببخشید ترجمه انگلیسی اش رو نداشتم، حوصله نوشتن هم نداشتم :sweat_smile::sweat_smile:

14 پسندیده

سلام :gift_heart::tulip::gift_heart:

چالشتو خیلی دوست داشتم سعی می کنم توش شرکت کنم🌹

بعد پستمو ویرایش میکنم عکسشو میفرستم.:joy:

7 پسندیده

سلام حتما جایزه داره دیگه خود دانید :rofl: جایزشم محفوظه :face_with_hand_over_mouth: فعلا نفر اول @pari هستن
دوستان بفرستید دیگه تا پروین خانم جایزه رو نبره :joy::stuck_out_tongue_closed_eyes::money_mouth_face:

9 پسندیده

ای خدا چقد خوبه اول شدن. دوستان نفرستین من اول شم :joy:

شوخی کردم. همه قشنگ بود همه اولیم :blush:

10 پسندیده

کی گفته؟:confused:

من اولم😎تا کی فرصت هست😂

یخورده زمان بده تا همینجا در فشانی کنم :dizzy_face::blush::joy::blush::dizzy_face:

7 پسندیده

چون جایزه داره میخام زود به پایان برسه تا شب بفرستید :smiley:

من از آخر اولم :joy:

یخورده نهایتا شب دیگه :joy:
@Helen20 زیاد شرکت کنن من به سه نفر اول جایزه میدم

10 پسندیده

جایزه اش چی هس؟:confused:

سفر به هاوایی دیگه؟من آدم قانعیم حاضرم دوباره اونجا برم😂

ضمنا حالا که لایک حسابه.من باید لایکامو از بقیه پس بگیرم.معذورم😂

8 پسندیده

مگه رفتی :laughing: ؟
جایزش رو من میگم بگم همه میان اونوقت من باید کلا جایزه بدم :smile: بعدشم مادی گرا نباش شاید بهت یک لایک دادم :rofl:

8 پسندیده

با زندگی قهر نکن، زندگی منت هیچکس را نمیکشه

البته در شرایطی که واقعا حالم خوب نباشه از جملات خیلی قدرتمند تری استفاده میکنم که حالم رو بهتر میکنه ولی خب داخل تالار و جمع نمیشه ازشون استفاده کرد دور از ادبه :joy::joy::joy:

من نظرم اینه در شرایط نامساعد یادآوری این جمله که نباید از هیچکس و هیچ چیز انتظار کمک داشت و تنها خودمون هستیم که در هر شرایطی باید یک راه حل پیدا کنیم، خود این جمله کمک میکنه از گله و شکایت و امید واهی دست بکشیم و در جهت حل کردن اون مشکل حرکت کنیم

22 پسندیده

آره رفتم.ولی اونقدی که میگن تعریفی نبود.:joy:

یه دونه لایک؟!!!همین امشب تمومش کن بره.من بدون شرکت سنگین ترم.

ما که لایک بگیر نیستیم.لایک زنیم.شرکت نکنیم بهتره.حالا اگه جایزه خوب بود ریسک میکردم :sunglasses::joy:

8 پسندیده

نه جایزه داره شوخی کردم :grin: @helen20 همین امشب بفرستید منتظرم :face_with_hand_over_mouth:

9 پسندیده

حالا باز معرفت پری خانم :kissing_heart: پستمو لایک کرد :gift_heart::gift_heart::gift_heart:

من شرکت میکنم.چون چالشتو دوست دارم.نه واسه لایکی که میدونم ندارم :joy::joy::joy:

9 پسندیده