بهترین جمله رو بنویس و عکسش رو بفرست 😍

شما فقط متنت رو بفرستی لایک میگیری :grin::face_with_hand_over_mouth: زود باش

7 پسندیده

سعیمو میکنم

ولی جدای شوخی.قطعا تاپیک خوبی میشه شاید حتی برای مدتها.به نظرم تو تایمش تجدید نظر کن.همه شرکت کنن.پربارتر بشه :kissing_heart::rose::kissing_heart:

بازم خود دانی عزیزم چالش خودته😊

7 پسندیده

سر پیری نمیخوام با آبروم بازی کنم :wink::joy:

7 پسندیده

نظر عالی هست باشه تایمش رو میبرم بالاتر منتظر یک عشقولیم بیاد تو چالش بعدش ببندم :face_with_hand_over_mouth::heart_eyes:

:face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth: نکن :woman_facepalming:

7 پسندیده

پس تصویب شد.:kissing_heart::blush:

نمی کنم.حتی برای تو دوست عزیز :joy::joy::joy:

8 پسندیده

نه بکن بکن :woman_facepalming::rofl: وای خدا به کدوم سازت برقصم

8 پسندیده

سلام مرسی بابت چالش قشنگت :bouquet:

24 پسندیده

شوخی کردم عزیزم :joy:.قصدم این هست شرکت کنم.باید یه نگاهی به جملاتی که دارم بکنم.:kissing_heart:

8 پسندیده

@pari پروین خانم عالی بود متنت دست خطتت درود :zap::heavy_plus_sign::innocent: نفر اولی
@fdoosti
عالی بود چیزی شبیه به جمله من خودمم همیشه این رو میگم
:grin::grin: لبخند آخرش فقط
@a.bayani به به میبینم تزئیناتو از این صوبتا :star_struck::rofl:
متنت چه عاالی بود کلاسای وی آی پیتون کی بیام؟ وی آی پی ایسگاه گیری؟ :unamused::joy:

@miss_mary
قبوله ماری خانم عالی بود ولی قول بده برگشتی از سفر برامون بنویسیش
@shivaa69
خیلی خوب بود با اینکه فارسی بود :wink:
@samfarhadi بگم بهت نمیومد باورت میشه :joy::joy: دست خط ات چقدر خوبه انگلیسیت اولین پسری هستی که شرکت میکنه برو داداشاتو بیار میگم ما هنینجوریم قبولت داریم توروخدا اون دور از ادبارو تو پی وی بفرس همراهیت میکنم :joy::woman_facepalming:
@fateme191 فاطمه خانم خوش اومدی عالیه با چی نوشتی اخه انگار دور کلمات یک حالت خاصی هست؟
@helen20 دست دست نکن دیگه :woman_facepalming:
آقایون نمیدونم چرا نیومدن :joy:

18 پسندیده

لازم نیست این همه گشتن. اون جمله‌ای که همیشه حالتونو خوب میکنه بذارید‌.

9 پسندیده

باشه تا آخر امشب شرکت میکنم😊

8 پسندیده

خخخخخخخخخخخ

من منتظر گیف بودم :joy:

11 پسندیده

مرسی مرسی :relaxed:
با خودکار معمولی نوشتم بعدش عکسمو ویرایش کردم

7 پسندیده

درسته که کلماتی که از زبان ما خارج میشه خیلی قدرتمنده اما اینکه چقدر به اونا عمل میکنیم و اعمال ما رو تحت تاثیر قرار بده، مهم تره.

( چالش خوبیه، فقط من الان فرصت کردم بیام جمله مو بگم، جمله همتونم قشنگ بود، سر فرصت تک تک میخونم، بی سلیقه ترینتونم من بودم چون الان یک جایی ام که فقط یک کاغذ باطله و دو سه تا خودکار رنگی دم دست بود :joy::joy::joy:، جایزه هم نوش جونتون :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:)

25 پسندیده

بچه ها :purple_heart::yellow_heart::blue_heart::purple_heart::yellow_heart::blue_heart:
من خودکار رنگی اینها دم دست نداشتم.
چون می دونستم برنده نمی شم، دیگه نرفتم پیداشون کنم! :joy::joy:
همین جوری رو کاغذ سر رسید، ازم قبول کنید دیگه. :joy::joy:

:sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:

26 پسندیده

اون Im possible آخر خعلی خطرناکه :woman_facepalming::rofl: حس میکنم میخای بزنیمون
عالی بود خانم دکتر :black_nib:

7 پسندیده

اون رو با حروف بزرگ نوشتم برای تاکید. زدن برای چی؟! :joy:
خطم هم که برات آشناست. :joy:
:heart::heart::heart:

6 پسندیده

الوعده وفا.ما آبرومونو گذاشتیم وسط.لایکی که قول دادی و جایزه امو آماده کن :wink: :joy:

ما که برنده بشو نیسیتم ولی دیگه زشته دست خالی از چالش بریم. مرام برای این وقتاست دوست عزیز :joy::joy::joy:

ترجمه احتمالا اشتباس اگه بلد بودم انگلیسی اینجا نبودم.:joy:

خیلی مواقع با این جمله تو زندگیم از خاکسترم بلند شدم و اعتقاد دارم که هر موقع شکسته تر بودم.دیر یا زود تونستم بیشتر اوج بگیرم.:gift_heart::gift_heart::gift_heart:

26 پسندیده

@mehdi24666
@Farzad_Poodineh

پشت صحنه ها لطفا بیایید شرکت کنید دیگه :woman_facepalming::rofl: شماها استادید عمو ها سرتون میدونم شلوغه @Farzad_Poodineh

8 پسندیده

من میرم تا شب خودتون در مورد جایزه ای که حتما خریدنی هست
:wink: تصمیم بگیرید :joy:

خواستم آدرسم بذارم ولی گفتن تماس میگیرن :joy::joy::joy:

10 پسندیده