معرفی کتاب زندگی من لئوناردو دی کاپریو

سلام دوستان عزیز تالار
میخوام کتابی رو به شما معرفی کنم که سال انتشار آن 1398 است وبه زبان فارسی و انگلیسی در ایران به چاپ رسیده است حتی شما میتوانید این کتاب رو که بامتن انگلیسی و ترجمه فارسی نوشته شده است رو تهیه کنید
قیمت این کتاب 42000 تومان است وحتی میتوانید کتاب الکترونیکی آن را دانلود کنید
پیش گفتار : لئو در خانواده ای فقیر به دنیا آمد وقتی او کودک بود پدرش جرج دی کاپریو تهیه کننده و بازیگر
فیلم های کمیک خانواده‌ را ترک کرد لئو همیشه معروف و
محبوب نبود برای فهمیدن زندگی پرفراز و نشیب این بازیگر جذاب کتاب زندگی من لئوناردو دی کاپریو نوشته
ویت داگلاس ترجمه زهرا حسینی رو حتماً بخوانید //yy66UBHhVnYhvwewRjG(upload://od0nRsHBbgpH05lQkyCY78xf0SP.jpeg) 100391

13 پسندیده

Hi @hasti8
Hi guys

You introduced a good book .
Thank you so much .

کتاب خوبی رو معرفی کردی .
لئوناردو دی‌کاپریو مرد روزگاره . :laughing:

6 پسندیده

چرا مسخره میکنید آقای حسن آقا
بله که ایشون فرد مهمی هستن
کتاب زندگی من لئوناردو دی کاپریو رو مطالعه بفرمایید
بعد بخندید من که عاشقشم :heart::ok_hand:

5 پسندیده

فیلم هاش هم قشنگه :heart_eyes:
ممنونم بابت معرفی حتما میخونمش :rose::hibiscus::cherry_blossom:

6 پسندیده

بنده مسخره نکردم .
نوشتم لئوناردو دی‌کاپریو مرد روزگاره .
استیکر خنده از جنبه خوبیه .

بله درست می‌فرمایید . اگر درست گفته باشم در پیج اینستاگرام ایشان پست‌هایی از حمایت محیط زیست دیده ‌میشود که قابل تقدیر است .

پیشنهاد می‌کنیم تیم زبانشناس این کتاب و کتاب‌هایی در این زمینه را وارد مجموعه‌ها کنند .

سلام جناب آقای حسین ناصری @hnaseri
سلام جناب آقای کامبیز کشاورز @YoKambiz

7 پسندیده

پدرش من شنیدم نقاش بوده

2 پسندیده

نه پدرش جرج دی کاپریو بازیگر تئاتر وتهیه کننده فیلم های کمیک هست من مطلب در مورد ایشون خوندم

2 پسندیده

ولی نقاشی میکیشیده تو مستند زندگی دیدم

3 پسندیده

لئوناردو دی‌کاپریو ، پس از کشته شدن ۱۲ محیط‌بان پارک ملی (ویرونگا) در آفریقا توسط شکارچیان اعلام کرد ، از محیط‌بانان و خانواده‌های آن‌ها که در حال انجام وظیفه هستند حمایت می‌کند .
بازیگر امریکایی که با فعالیت‌هایش در حوزه‌ی محیط زیست نیز شناخته می‌شود ، گفت : افتخار داشتم که از تیم شجاع ویرونگا در مقابله با حفاری‌های غیر‌قانونی نفت در سال ۲۰۱۳ حمایت کنم و با آن‌ها دیدار داشته باشم .

4 پسندیده

خوب جرج دی کاپریو پدر لئوناردو حتماً در کنار کارشون
نقاشی هم می‌کشیده

3 پسندیده

100391.pdf (4.3 مگابایت)

3 پسندیده

لطفاً علاقمندان لینک بالا رو دانلود و مطالعه کنند :ok_hand::two_hearts::two_hearts:

3 پسندیده

لینک بالا گزیده‌ای از کتاب زندگی من لئوناردو دی کاپریو
هستش خیلی جالبه پیشنهاد می کنم حتماً بخونینش :ok_hand::two_hearts::two_hearts::two_hearts:

3 پسندیده

بله مستندی که من معرفی کردم نگاه کن قشنگه

4 پسندیده

سلام ببخشید میخاستم بدونم این کتاب که فرمودید تو چه سطحیه؟
من تقریبا یک ماهه شروع کردم…
(البته منظور من نسخه انگلیسشه ، چون همون طور که فرمودید ترجمش هم هست)

2 پسندیده

سلام به نظر من همه سطح میتونن استفاده کنن
شما نسخه متن انگلیسی و ترجمه فارسی رو که با هم هست خریداری کنید خیلی عالی میشه :ok_hand:

2 پسندیده

سلام خانم @hasti8 این کتاب رو انگلیسیش رو ندارید؟؟

2 پسندیده

سلام فاطمه خانم
گفتم عزیزم تو بازار انگلیسی و فارسی و حتی متن انگلیسی با ترجمه فارسیش هم موجوده حالا شما تهران
هستید اگه کتاب الکترونیکی نخواستید کتاب فروشی های بزرگ صد در صد دارند

3 پسندیده

ممنونم راستش پیام های دیگر رو مطالعه نکردم

3 پسندیده

اوناهم بازیگر دارن ماهم داریم خدایا چرا ژن خوبا تو کشور ما نیست بازیگر توانمندیه به نظرم بهترین فیلمش فیلم Revenant 2015 بود فیلمی که باعث شد لئوناردو بالاخره بتونه جایزه اسکار را دریافت کنه .قدرت فوق العاده روح انسانی وتوانایی انجام کارها در زمانی که می خواهد،،،!
داستان فیلم در مورد تلاش برای بقا در شرایط وحشتناکه این شاهکار به کارگردانی Alejandro González Iñárritu بود…

3 پسندیده