تالار زبانشناس

معرفی کتاب زندگی من لئوناردو دی کاپریو

سلام دوستان عزیز تالار
میخوام کتابی رو به شما معرفی کنم که سال انتشار آن 1398 است وبه زبان فارسی و انگلیسی در ایران به چاپ رسیده است حتی شما میتوانید این کتاب رو که بامتن انگلیسی و ترجمه فارسی نوشته شده است رو تهیه کنید
قیمت این کتاب 42000 تومان است وحتی میتوانید کتاب الکترونیکی آن را دانلود کنید
پیش گفتار : لئو در خانواده ای فقیر به دنیا آمد وقتی او کودک بود پدرش جرج دی کاپریو تهیه کننده و بازیگر
فیلم های کمیک خانواده‌ را ترک کرد لئو همیشه معروف و
محبوب نبود برای فهمیدن زندگی پرفراز و نشیب این بازیگر جذاب کتاب زندگی من لئوناردو دی کاپریو نوشته
ویت داگلاس ترجمه زهرا حسینی رو حتماً بخوانید //yy66UBHhVnYhvwewRjG(upload://od0nRsHBbgpH05lQkyCY78xf0SP.jpeg) 100391

13 Likes

Hi @hasti8
Hi guys

You introduced a good book .
Thank you so much .

کتاب خوبی رو معرفی کردی .
لئوناردو دی‌کاپریو مرد روزگاره . :laughing:

6 Likes

چرا مسخره میکنید آقای حسن آقا
بله که ایشون فرد مهمی هستن
کتاب زندگی من لئوناردو دی کاپریو رو مطالعه بفرمایید
بعد بخندید من که عاشقشم :heart::ok_hand:

5 Likes

فیلم هاش هم قشنگه :heart_eyes:
ممنونم بابت معرفی حتما میخونمش :rose::hibiscus::cherry_blossom:

6 Likes

بنده مسخره نکردم .
نوشتم لئوناردو دی‌کاپریو مرد روزگاره .
استیکر خنده از جنبه خوبیه .

بله درست می‌فرمایید . اگر درست گفته باشم در پیج اینستاگرام ایشان پست‌هایی از حمایت محیط زیست دیده ‌میشود که قابل تقدیر است .

پیشنهاد می‌کنیم تیم زبانشناس این کتاب و کتاب‌هایی در این زمینه را وارد مجموعه‌ها کنند .

سلام جناب آقای حسین ناصری @hnaseri
سلام جناب آقای کامبیز کشاورز @Yo_Kambiz

7 Likes

پدرش من شنیدم نقاش بوده

2 Likes

نه پدرش جرج دی کاپریو بازیگر تئاتر وتهیه کننده فیلم های کمیک هست من مطلب در مورد ایشون خوندم

2 Likes

ولی نقاشی میکیشیده تو مستند زندگی دیدم

3 Likes

لئوناردو دی‌کاپریو ، پس از کشته شدن ۱۲ محیط‌بان پارک ملی (ویرونگا) در آفریقا توسط شکارچیان اعلام کرد ، از محیط‌بانان و خانواده‌های آن‌ها که در حال انجام وظیفه هستند حمایت می‌کند .
بازیگر امریکایی که با فعالیت‌هایش در حوزه‌ی محیط زیست نیز شناخته می‌شود ، گفت : افتخار داشتم که از تیم شجاع ویرونگا در مقابله با حفاری‌های غیر‌قانونی نفت در سال ۲۰۱۳ حمایت کنم و با آن‌ها دیدار داشته باشم .

4 Likes

خوب جرج دی کاپریو پدر لئوناردو حتماً در کنار کارشون
نقاشی هم می‌کشیده

3 Likes

100391.pdf (4.3 مگابایت)

3 Likes

لطفاً علاقمندان لینک بالا رو دانلود و مطالعه کنند :ok_hand::two_hearts::two_hearts:

3 Likes

لینک بالا گزیده‌ای از کتاب زندگی من لئوناردو دی کاپریو
هستش خیلی جالبه پیشنهاد می کنم حتماً بخونینش :ok_hand::two_hearts::two_hearts::two_hearts:

3 Likes

بله مستندی که من معرفی کردم نگاه کن قشنگه

4 Likes

سلام ببخشید میخاستم بدونم این کتاب که فرمودید تو چه سطحیه؟
من تقریبا یک ماهه شروع کردم…
(البته منظور من نسخه انگلیسشه ، چون همون طور که فرمودید ترجمش هم هست)

2 Likes

سلام به نظر من همه سطح میتونن استفاده کنن
شما نسخه متن انگلیسی و ترجمه فارسی رو که با هم هست خریداری کنید خیلی عالی میشه :ok_hand:

2 Likes

سلام خانم @hasti8 این کتاب رو انگلیسیش رو ندارید؟؟

2 Likes

سلام فاطمه خانم
گفتم عزیزم تو بازار انگلیسی و فارسی و حتی متن انگلیسی با ترجمه فارسیش هم موجوده حالا شما تهران
هستید اگه کتاب الکترونیکی نخواستید کتاب فروشی های بزرگ صد در صد دارند

3 Likes

ممنونم راستش پیام های دیگر رو مطالعه نکردم

3 Likes

اوناهم بازیگر دارن ماهم داریم خدایا چرا ژن خوبا تو کشور ما نیست بازیگر توانمندیه به نظرم بهترین فیلمش فیلم Revenant 2015 بود فیلمی که باعث شد لئوناردو بالاخره بتونه جایزه اسکار را دریافت کنه .قدرت فوق العاده روح انسانی وتوانایی انجام کارها در زمانی که می خواهد،،،!
داستان فیلم در مورد تلاش برای بقا در شرایط وحشتناکه این شاهکار به کارگردانی Alejandro González Iñárritu بود…

3 Likes