طلسم درس قدرت نامحدود

دوستان این درس قدرت نامحدود فکر کنم وقت نامحدود برای یادگیری لازم داره منکه سه هفته روی این درس موندم آیا برای شما هم اینقدر سخت بوده؟!:sob::sob:

این تاپیک مربوط به درس« درس واژگان » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « انگلیسی قدرت » فصل: « قدرت نامحدود »

13 پسندیده

من فعلا داستان چهارم…
ولی با توجه ب توصیه دوستم ک از سال 2011با ای جی آشنا شده و تمام منابع ای جی رو خونده. البته دوستم پکیج قدرت رو 4بار خونده و بقیه رو یکبار.
ب من گفتن ک فقط وقت رو باید روی مینی استوری ها بزاری.
و فقط روزی یکبار ب داستان و وکب گوش بدی.
من مینی استوری داستان اول 25بار تکرار
داستان دوم30
داستان سوم40
در یک هفته

11 پسندیده

آفرین چه حوصله ای موفق باشید شما از اول به ترتیب درس های آسان تر در پکیج قدرت جلو رفتید؟

9 پسندیده

نه من طبق ترتیب اصلی جلو رفتم.
شما ها هم سعی کنید مینی استوری ها رو بیشتر بخونید چون گرامر رو اتوماتیک وار یاد میگیرین.

8 پسندیده

تشکر از راهنمایی اتون من بیشتر درس اصلی رو میخونم برای اینکه تمرکزم روی نحوه تولید جمله ست و یادگیری لغاط بیشتر. توی هیچ درسی مشکل ندارم و کاملا درک میکنم ولی یه ده روزی میگذرد کاملا یادم میره :joy:

7 پسندیده

من خودم ب شخصه درس اصلی رو فقط بخاطر اینکه ای جی روش رو میگه گوش میدم…
آره آدم چطور میتونه یه پاتکست 20دقیقه رو کامل یادش بمونه…
ب عنوان مثال تو داستان اول میگه که بدنتون رو حرکت بدین،بخندید،نفس عمیق بکشید و غیره.
همین چند نکته مفهوم کل داستان اوله ک برا من کافیه و همین کارها رو انجام میدم…
حالا این نکات رو روی مینی استوری ها پیاده میکنم.

شما تو این ده روز مینی استوری رو چند بار تکرار میکنید؟

9 پسندیده

درس اصلی رو شاید ۵۰ بار گوش میدم ولی مینی استوری رو ۵ بار. درس واژگان رو هم خیلی گوش میدم تا چندین بار کلمات جدید تکرار بشه و جالب هست هر وقت مطلب جدید یا کتابی خارج از درس میخونم صدای ای جی میاد و معنی و مفهوم جمله رو متوجه میشم ولی هنگام صحبت با کسی اصلا کلمه یادم نمیاد و کُپ میکنم.:speak_no_evil::see_no_evil:

8 پسندیده

این 5تکرار تو 10روز خیلیییی کمه.من پنج بار تکرار رو تو نصف روز انجام میدم.
هدف ها فرق میکنه (شما بیشتر برای یادگیری لغت و من میخام هم لغت رو یاد بگیرم هم گرامر بصورت مساوی) اگه هر کدوم از این دوتا رو نداشته باشم ب مشکل میخورم.
‌شما هم سعی کنید هر دوتا رو با هم ببرید جلو.
ب عقیده من اگه 1000 لغت بلد باشم و گرامر رو کامل یاد بگیرم دیگه بقیش خودکار میره جلو.
چون میتونی ارتباط برقرار کنی و دیگه بقیه اطلاعات خودش میاد.

7 پسندیده

سلام دوست عزیز
بنده به شخصه درس اصلی رو خیلی روش تمرکز میکنم بیشتر بخاطر کتابایی ک معرفی میکنه و بخش هایی از کتاب رو میخونه و توضیح میده
خیلی برام لذت بخشع

6 پسندیده

صددرصد باهاتون موافقم.
اگه درس اصلی رو گوش ندیم اصلا نمیدونیم باید چیکار کنیم.
ولی بازم aj میگه مینی استوری ها خیلی مهمترن.

6 پسندیده

فرمایش شما درسته مینی استوری ها که ای جی تاکید داره به پاسخ صریح او میخواد کلید کردن ذهن از بین بره و کاملا درست میگه چون اگر یه خارجی از من یه سوال ساده بپرسه نمیتونم سریع جواب بدم حتی ساده ترین سوال و این خودش تمرین زیاد میخواد

6 پسندیده

بله ، به نظرم من هم این درس نسبت به درسهای دیگه احتیاج به تکرار بیشتری داره برای من هم همینطوره نوع لغات و نحوه به کارگیری اش کمی متفاوته

5 پسندیده

من تا درس کایزن به حرف ای جی گوش نمی دادم و هر درسی رو یک بار بیشتر نمیخوندم. ولی الان که به درس کایزن رسیدم میبینم باید به مدت یک هفته یک درسی رو بخونم تا عمیق یاد بگیرم.

4 پسندیده

من بعضی دروسو تا دوهفته هم پیش رفتم و مینی استوری هارو تا60بار هم برای تسلط پیش رفتم بعضی دروسو
متوسط سی و خوردی دور مینی استوری و pov
بیست و خوردی دور درس اصلی
درس ووکب هم اگه حال داشته باشم گوش میدم اگه نداشته باشم نمیدم چون ای جی گفته مهم نیست

هرکی روش و تایم و مدل خوندن و هدف خودشو داره…

5 پسندیده

آخه چرا چهار بار یه پکیج بخونه :person_facepalming::person_facepalming::person_facepalming::person_facepalming::person_facepalming::person_facepalming:من فکر میکنم ایراد این دوستان اینه ک اولا ب توصیه ای جی در مورد نحوه خوندن گوش ندادن و سلیقه ای خوندن و دوما خودشون ب قدرت محدود کردن

2 پسندیده

اگه وقت بزارید فایل دو یا سه مرتبه در روز گوش کنید تو چند روز براتون عادی میشه کاملا

3 پسندیده

عالی

دقیقا
چهار بار:neutral_face:

1 پسندیده