دوستان انگیزه بدید

سلام دوستان گرامی من سطحم متوسط رو به بالا هست و به نظرتون با مطالعه روزی دو ساعت میتونم تا ۱۲ ماه آینده برای آزمون تافل آماده بشم؟؟

7 پسندیده

ممنون میشم اگه پاسخ بدید

5 پسندیده

دوستان من منتظر پاسخ شما هستم

4 پسندیده

سلام آقا محمد @Mohammad11131 :rose::sunflower::rose::sunflower::two_hearts:
خیلی منتظر موندم که دوستان با انگیزه بیان و جواب شما بدند. ولی نمی دونم چرا جواب نمی دند. ولی خوب از دیشب، سر یه سری اتفاقات تو تالار، حسابی بی انگیزه شدم و خودم رو لایق جواب دادن نمی دونستم. ولی به هر حال …
من هم قصدم یه جورایی آزمون تافل هست. اما اگه بخوام کوتاه و صادقانه جواب بدم، حتی با توجه به سطح هم، مطالعه روزی دو ساعت اصلاً جواب نمی ده.
خود شما میزان ساعت مطالعه هر روز من رو تو تاپیک “چالش چله شدت” می دیدی. میانگین، روزی چند ساعت بود؟
تازه با این حال می گم کافی نیست. قراره بیش از سه و نیم میلیون برای آزمون تافل پیاده بشم و شاید تا یک سال دیگه هم اصلاً آمادگی کسب نمره حداقل صد تافل رو در خودم نبینم.
:dizzy::dizzy::dizzy:

8 پسندیده

نه بابا …شما که شکست نفسی می کنید…شما که از من خیلی بهترید فک کنم سطح تون c1 باشه ؟؟؟
با این اوصاف من بلند پروازی میکنم که تا ۱۲ ماه آینده بتونم آماده آزمون بشم:cold_sweat::cold_sweat::astonished:

5 پسندیده

اره … ماشاالله میزان مطالعه شما و اون خانم که بهتون می‌گفت… عمه… خیلی بالاست…

5 پسندیده

سلام تافل تاجاییکه من میدونم منابع خودشو داره و روش خوندن خودشو داره دقیقا مثل کنکور هم باید بازدهی خوندنت بالا باشه هم باید بدونی روی چه چیزی باید کار کنی ثالثا درکل دوساعت خیلی کمه
اگه هیج دیدی نسبت به تافل نداری بهت دیدن این ویدئو رو پیشنهاد میکنم

دیدن پیش نمایش جلسه اولش کفایت میکنه و دیدت نسبت به تافل دید بازتری میشه
من تاجاییکه میدونستم گفتم نظر اساتید مهمه

8 پسندیده

ببخشید دیگه … من واقعیت رو گفتم. چون آزمون تافل فوق العاده مشکل است و ریزه کاری های بسیار داره و با صرف دو ساعت مطالعه با کیفیت هم جواب نمی ده.

اون خانم اسمش زینب است و الان مشغول امتحان های پایان ترمش هست. ولی من نهایت، سطحتم B2 است. C1 به هیچ عنوان نیستم.

6 پسندیده

اره …دارم منابع مخصوص خودش رو می خونم.

3 پسندیده

مرسی …ممنون…

3 پسندیده

سلام به همه دوستان و محمدآقا
منم تصمیم دارم برای آزمون تافل آماده شم اما فعلا فقط در حد تصمیمه و هنوز عملی نشده :smiley:
به نظرم
تایم مناسب درس خوندن برای هرکسی متفاوته…هرکسی براساس توانایی ها و شناختی که از خودش داره میتونه ببینه آیا این زمان براش کافی هست یا کمه.
مثلا من میدونم با روزی 2 ساعت زبان خوندن نمیتونم نمره قابل قبول بیارم…ولی شما با توجه به شناختی که از خودتون دارین و همینطور بررسی میزان پیشرفتتون میتونین ببینین این تایم بازدهی خوبی براتون داره یا نه. :cherry_blossom:

**یه پیشنهاد دارم…**اینکه یه تاپیک برای داوطلبان تافل ساخته شه… اونجا تجربیاتمون یا حتی روال درس خوندنمون رو بگیم هم باعث افرایش انگیزه مون میشه و هم میتونه کمک کننده باشه (البته نمیدونم همچین تاپیکی هست یا نه)

7 پسندیده

منم موافقم

@Farzad_Poodineh

4 پسندیده

کاملآ موافقم …
یکی تاپیک بزنه …یا میخواهید من بزنم ؟؟

4 پسندیده

اره …مثلا اونایی که قصد آزمون رو دارن بیان …
که اگر رقابت باشه باعث پیشرفت مون می شود

3 پسندیده

من خودم از کتاب ها ی American English fileو Oxford word skills استفاده می کنم که عالین و گاهی داستان های زبانشناس که اونا هم خوبن…

5 پسندیده

زحمتش رو بکشین لطفا ممنونم ازتون

متشکرم

3 پسندیده

خوب اون وقت تو این تاپیک باید چه کارهایی انجام بدیم؟؟؟

3 پسندیده

همممممم نمیدونم مثلا به جواب سوالی که اول پرسیدین میرسین تو این تاپیک :roll_eyes: :smile:

من برای این گفتم تاپیک جدید چون باید یه تاپیک با عنوان مرتبط با هدفی که قراره پیش بگیریم باشه… و سازمان یافته باشه از لحاظ برنامه ای که داریم… که میشه مثلا معرفی منابع مناسب، استفاده از کمک دوستایی که تجربه آزمون داشتن، انگیزهههه دادن به همدیگه و حتی رفع اشکالامون
این صرفا یه پیشنهاده :slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face: :cherry_blossom:

4 پسندیده

یک چیزی که خیلی برای من جالب اومد و یادم رفت بگم این بود که رایتینگ تافل باید تایپ کنی یعنی کاغذ قلم بهت نمیدن کامپیوتر میدن…
خبر داشتین؟

6 پسندیده

بله. ساختار آزمون رو کاملاً می دونم.
آشنایی دارم.
بازم ممنون. :pray::pray::blue_heart::purple_heart:

4 پسندیده