نیاز به نوشتن برنامه ریزی برای شروع

مدتی هست که مطالب زبانشناس رو روی سایت یا اینستاگرام میخونم و دنبال میکنم اما هنوز نمیدونم که چطور برای خوندن زبان برنامه ریزی مفیدی بنویسم که بتونم با توجه به این برنامه جلو برم یعنی الان نمیدونم که باید با فیلم دیدن شروع کنم یا با داستان های کوتاه یا مقاله و یا اینکه همه رو با هم استارت بزنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

5 پسندیده

سلام از داستان های بچه گانه شروع کنید و سعی کنید
لیستنیتگتون رو با تکرار و گوش دادن مکرر تقویت کنید.
اگر هم تونستین داستان رو از حفظ بگین. یه داستان رو تا وقتی که بتونید تکنیک سایه رو بزنید ادامه بدین.
بعد تکنیک سایه و سخنرانی رو روی هر درس امتحان کنید.بعد از این که دوره داستان های بچه گانه رو تموم کردین بستگی به خودتون داره کدوم دوره تی پی ار اس یا فیلم یا پادکست رو بخونید

4 پسندیده

دوستمون به خوبی راهنمایی تون کردن، فقط موردی که هست سطحتون رو عنوان نکردین.
من موقعی شروع کردم سطح متوسط به بالا بودم که عزیزان زبانشناس، دوره «انگلیسی قدرت» یا «داستان های واقعی» رو بهم پیشنهاد دادن، برای دوره اصلی و تکرار روزانه‌‌
در کنارش شروع کردم به کتاب خوندن، کتابهایی که نه چندان ساده بودن، نه چندان سخت. قابل فهم اما چالش برانگیز.
فیلم و سریال هم جزو همیشگی برنامه ام بود.
دوره های ای جی هوگ بسیار مفیدن، که با توجه به سطحتون میتونین پکیج مناسبتون رو انتخاب کنین برای دوره اصلیتون.

5 پسندیده

سپاسگزارم از صحبتهای شما متوجه شدم که لازمه با توجه به سطحم یه دوره اصلی رو انتخاب کنم برای پیوستگی در مطالعاتم
البته فکر میکنم چون لیسنینگ خیلی ضعیفی دارم بهتره از همون داستانهای کودکانه شروع کنم

3 پسندیده

اگر سطحتون به نسبت پایینتره دوره «انگلیسی بدون تلاش» ای جی، احتمالا مناسبتون هست.
داستانهای کودکانه، داستانهای مصور و نیمچه داستانها هم براتون مناسبه، همینطور کتابهای سطح بندی شده ی مناسب سطحتون :blush:
من در حد زبان آموز گفتم خدمتتون، حتما مربیان و اساتید بهتر میتونن کمکتون کنن
موفق باشید :cherry_blossom:

2 پسندیده

به دوره های ای جی هوگ در اپ زبانشناس قابل دسترس هستن؟
ممنون از محبت و وقتی که برای پاسخ گذاشتین😍

3 پسندیده

آره… یک قسمت مخصوص در اپ هست به نام انگلیسی بدون تلاش
برای معرفی دوره هم این مطلب میتونه خیلی مفید باشه :point_down:

3 پسندیده