همه دعوتین ، جشن تولد سطح عزیزم 🐣

یادم نمیاد
:neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes:

2 پسندیده

عیبی نداره زینب جان خودتو ناراحت نکن شاد باش
پاشو یکم برقصیم :sweat_smile::kissing_heart::kissing_heart::heart:

2 پسندیده

من اون ور بهت کادو :gift::gift::gift: می دم :joy::grin: عمه جان :heart_eyes::heart_eyes::hugs::hugs::blue_heart::blue_heart::purple_heart::purple_heart:

3 پسندیده

شما پیاما برات نمیاد :rofl::rofl:

3 پسندیده

من گوشیم هنگ کرد، کلاً اینترنت گوشیم قطع شد!
تاپیک چرا متفرقه شد؟! :thinking::thinking:
تا الان بود که “با انگیزه ها” ؟!؟!؟؟!!!

2 پسندیده

زینب جان :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: @zeinabss
ببین خودت می تونی دسته بندی رو عوض کنی؟
دقیقاً زیر همچین تاپیک هایی، نباید چت کنید و هی کامنت بزارید. می ره تو دسته تاپیک های “متفرقه”.
الان این دختر، کلی با ذوق و شوق این متن رو برای این تاپیکش نوشته :broken_heart::broken_heart:
من هم دقیقاً یه تاپیک مشابه این دارم. کاملاً حسش رو درک می کنم :expressionless::broken_heart:

:blue_heart::blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart::green_heart:

2 پسندیده

زینب جان متاسفم عزیزم
چون حرف از کادو زدی من برات موزیک فرستادم گلم
نمیخواستم که اینجوری بشه :heart::heart::rose::rose::rose:

3 پسندیده

والا از قدیم میگفتن به گل،گل بدین دیگه منم به حرف قدیمیا گوش کردم ،احتمالا گلا چون ریز بوده دیده نشده :yum::joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

اره عمه جان می تونم
ولی میترسم عوض کنم
نکنه ی وقت تنبیه بشم
:cold_face::cold_face::cold_face::cold_face::cold_face::cold_face::cold_face::cold_face::cold_face::cold_face::cold_face:

3 پسندیده

عوض کن جان من :heart::disappointed_relieved:
متن به این قشنگی براش نوشتی :heart_eyes::hugs:
من عاشق اون متن تاپیکت شدم :blue_heart::purple_heart::green_heart::blue_heart::purple_heart::green_heart:
دیگه درس عبرت شد کامنت اضافه نزاریم :disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:

3 پسندیده

آفرین مبارک باشه :clap::clap::clap::clap::rose:

5 پسندیده

سلام
زینب خانوم مبارک .جوجه ام که واسه خودش یه مرغی شده…انشالا سطح ۵ . منم دقیقا ۹۲ روزه که شروع کردم با زبانشناس اما از بس به لغات حساسیت دارم که باید حتما مفهوم اول دوم صدم لغت ، نوشتنش تلفظش …حدود ۳۰۰۰تا سطح چهار دارم. با آرزوی موفقیت برا همه زبانشناسیای مخصوصا خودم که زودتر به سطح چهار برسم.

6 پسندیده

سلام زینب خانم خسته نباشی امید وارم حال دلتون عالییی باشه
خیلی مبارک باشه
:sparkles::fireworks::sparkler::sparkles::fireworks::sparkles::sparkler:
:confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball:
:tada::tada::tada::tada::tada::tada::tada:
واقعا عالییی که تو ۹۲ روز به این سطح رسیدید
چشم نخورین :star_struck::star_struck::star_struck::star_struck:
من گفتم شما عالییی هستین
عالییی که نه فوق العاده هستین
موفق و پیروز باشید
:slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

5 پسندیده

ممنون از دو بزرگوار
@sajjad108
@HasanNoori1382
واقعا ممنونم بابت روحیه ای ک بهم دادین
انگیزم خیلیییییی بیشتر شد
امیدوارم یک روز تو جشن تولد ۶ سالگی جوجه تون شرکت کنم
دست پر میام
:hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs:

4 پسندیده

سلام زینب خانوم بهتون تبریک میگم بابت پیشرفتتون

لطفا رعایت کنید که این تاپیک محلی برای چت نشه.

باز هم ماشالا :rose: :rose:

2 پسندیده

سلام زینب خانوم تبریک میگم اما، طبق قوانین تالار این تایپک در دسته بندی متفرقه قرار می گیره
ممنون که رعایت می کنید :rose:

3 پسندیده

سلام زینب جان
تبریک میگم بهت به خاطر این پیشرفت با شکوه
امیدوارم موفق باشی در همه ی مراحل زندگی
افرینننننن :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::clap:t2::clap:t2::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::ok_hand::ok_hand::ok_hand::gift_heart::innocent:

4 پسندیده

اقای کشاورز @YoKambiz و اقای پودینه @Farzad_Poodineh
ممنون از تذکرتون
اما لطفا استاد ناصری @hnaseri
این تاپیک رو قفل کنید
دیگه نیازی نیست فردا قفلش کنید همین الان بکنید
بازم ممونم از دوستانی ک تبریک گفتن
شب خوش

2 پسندیده

من هیچ نظری نمی دم. چون عاقبت رفتار مربی ها و مجرب ها رو تو تالار می دونم! :broken_heart:
ولی آقای کشاورز @YoKambiz هنوز دو روز هم نگذشته از اون بازخوردی که بهتون دادم. :broken_heart::broken_heart:

1 پسندیده

ببینید دوستان عزیزم. یه سری صحبتها رو از قبل پروندش رو بستیم. اینجا هم پایگاه نظامی نیس.

منم نمیخوام هر تاپیکی رو ببندم یا بگم خوبه یا بده. چون لیبل زدن به تاپیکی درست نیس.

الان هم این تاپیک رو من گفتم فردا میبندیم چون دیدم از اون بالا چت شد تا پایین. باشه هیچ اشکالی نداره ولی خداییش انصافا رعایت کنید دیگه. من الان به شما بیام یه چی بگم از من دلخور میشید. خب من اگه هیچی نگم چهار نفر هم شما رو ببینن میان یا به چت ملحق میشن یا از محیط تالار بهره ی کافی نمیبرن.

الان هم من گفتم میبندم ولی بعد زدم پاک کردم حرفمو چون به این نتیجه رسیدم که نیازی نیست فقط گفتم چت نشه اینجا چون تجربه ی خوبی نداشتیم که خانوم ولایتی خودشون شاهد هستند. تا الان دو بار حرمت ها شکسته شد فقط بخاطر اینکه دوستان به هم در همین چت ها پریدند.

برای من به شخصه حفظ حرمت و احترام بسیار مهمه.

به شخصه تا الان بارها و بارها حرمت و احترام خود شخص بنده هم شکسته شده فقط چون جلوگیری کافی نشد و قوانینی نزاشتیم. الان که قوانین گذاشتیم دیگه متعادل پیش ببریم دیگه. یه جورایی خواهر برادرانه رعایت کنید که کسی از کسی دلخور نشه.

من واقعا از همه شما دوستان عذرخواهی میکنم اگه دلخوری ای پیش اومده.

9 پسندیده