چرا got to در جمله زير استفاده شده..؟؟

you gotta help me out!

لطفا راجع out اخر جمله هم توضيح بديد!ممنون

این تاپیک مربوط به « دخترا آهن پرستن؟ » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. : « انگلیسی با الهام » : « داستان های بتمن »

4 پسندیده

سلام
You have got to help me out
تو بایستی کمکم کنی
این ناپیک رو بخونید

Help out در مواقعی به کار برده میشه وظیفه ات نیست که به شخصی کمک کنی ولی همینجوری کمکش میکنی
to help someone because they are busy or have problems

5 پسندیده

سلام help out مختص انسان هست
He helped me out
They helped me out
She helped me out
Help مختص انسان و غیر انسان هست
It helped me
He helped me to move this

5 پسندیده

ببخشید دخالت میکنم ولی خیلی راحت میتونستید تو گوگل تایپ کنید gotta meaning و جوابتونو در عرض چند ثانیه بگیرید …من نمیدونم واقعا اصولا کسایی که بجاش میان اینجا ، سوالایی که براحتی میتونن بگیرنو اینجا چرا مطرح میکنن ، اخه اصولا نود درصدشون هم اونجوری نیستن که با سرچ کردن ادم جوابشو نگیره

6 پسندیده

اینو از کجا آوردی واسه حیوان و انسانو

2 پسندیده

من قبلا خونده بودم فرق بین helpو help outاین هست که
Help out تو مواردی استفاده میشه که خود فرد به. تنهایی نمیتونه یه کاریو انجام بده و یکی بهش کمک میکنه یا اینکه طرف با انجام یه کار به فردی کمک کنه مثلا با کتاب نوشتن به بقیه حال بده بهش میگن هلپ اوت
We are helping out you guys by making podcast:به عنوان مثال اینو تو پادکستای آل ایرز اینگلیش پادکست قبلا شنیده بودم

ولی help یعنی یکی خودش میتونه تون کارو خودش انجام بده ولی یکی میاد و کاری که خودش داره انجام میده رو تسهیل کنه فقط و با اینکار بهش کمک کنه

4 پسندیده

https://www.youtube.com/watch?v=2KCcJeJ0BHI

دوستان این ویدئو رو از دقیقه 2:30 ببینید جوابتونو میگیرین :hibiscus:

4 پسندیده

ویدئویی که لینکشو گذاشتم ببینید :hibiscus:

4 پسندیده

اوه
خاله برای من باز نمیکنه
نمیشه دانلودش رو اینحا بزارید ؟!؟!
و یا هرکس دید ی توضیح کوتاه بده
:pray::pray::pray::pray::pray:

3 پسندیده

یوتیوبه عزیزم با فیلترشکن باید ببینی

1 پسندیده

میدونم
و من فیلتر شکن ندارم
و علاقه ای ب داشتنش هم ندارم
عجبا
:frowning::frowning::frowning::worried::worried::worried::woman_shrugging:

2 پسندیده

واجب شد خودم یه ویدئو درست کنم براش :smile:

3 پسندیده

این ویدیو بینظیر بود… چقدر قشنگ توضیحش داد… من سابسکرایبش کردم:ok_hand:t3::ok_hand:t3:

3 پسندیده

سلام

از اینجا هم می تونید ببینید…بدون فیلتر شکن

h1
h2
h3
s4

3 پسندیده

خیلی ممنونم
:pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray:

3 پسندیده

سلام، شما درست میگی. منم خودم همیشه سرچ میکنم و راضیم.
اما با این طرز پرسش دوستان هم نه تنها مخالف نیستم بلکه طرفدارشم، چون ذهن ما رو با سوالات جالب و وسیعتری درگیر میکنه، بحث های کوچک و مفید راه میندازه…باعث میشه من برم و سرچ کنم و نظر بقیه رو ببینم… و در کل ایجاد انگیزه میکنه…

3 پسندیده

سلام ، حتمن لازم نیست فیلتر شکن داشته باشید ، لینکی که گذاشته شده رو تو نوار سایت y2mate یا سایت های مشابه (سایت های دانلود کننده از یوتیوب) پَست کنید و دانلودش کنید

1 پسندیده