برنامه روزانه هفتگی و ماهانه

باسلام b1 هستم
من یک سری مشکلات درمورد استفاده از نرم افزار و برنامه ریزی دارم.اولین سوال اینه که ایا ما نمیتونیم فردی داشته باشیم که مثل پشتیبان کنکور بهمون برنامه بده؟همینطوری ناشیانه داریم کار میکنیم.سوالم که مطپرسیم ماشالا کوتاه و برای تازه واردانی مثل من مبهمه.
دوم اینکه من الان انگلیسی قدرت رو شروع کردم.برنامم بابن شکله جمعه درس اول رو شروع کردم و لغات رو هایلایت کردم.و به هرسه قسمت(اصلی.واژگان.داستان کوتاه)گوش کردم.شنبه رو تکرار فعالانه کردم برای هرسه قسمت همین درس.یکشنبه رو سایه بامتن روی هرسه قسمت.دوشنبه سایه بی متن روی هرسه قسمت.سه شنبه روخوانی برای هرسه قسمت.چهارشنبه سخنرانی هرسه قسمت.پنجشنبه بازگویی برای هرسه قسمت(منظورم رو دوباره از هرسه قسمت میگم.اصلی.واژگان.داستان کوتاه).ولی بنظرم این روش درست نیست.تاپیک انالیز برنامه رو هم خوندم .کلی بود.یکی بدادمون برسه😕.برنامه روزانه.هفتگی و ماهانه رو چطوری باید پیش ببرم

2 پسندیده

میشه کمکم کنید؟این پیغام رو گذاشتم تابالا بیاد تاپیک

1 پسندیده

سلام دوست عزیز بنظرم باهمون شیوه که باعث میشه زبانو بصورت فان
یادبگیری با همون جلو برو و خودتو تو قیدو بند دست و پاگیر نزار… مثلا من بسته قدرتو گوش میکنم برای درس اصلی تا مرحله سایه زدن پیش میرم واژگان در حد تسلط اما مینی استوری هارو‌ به مرحله سخنرانی و بازگویی و حتی بازنویسی میرم و بهش شاخو برگ میدم… مهم اینه به چیزی که داری میخونی از هر لحاظ مسلط بشی
و در کنارش میتونی زیبوک رو ب عنوان تفریح مطالعه کنی.
هدف اینه از زبان خوندنو یادگرفتن لذت ببری

3 پسندیده

شما میتونین هر سوالی که دارین رو از دوستان پشتبانی بپرسید
حتی نحوه خوانش دوره هارو
اینم پاسخ یکی از پشتیبان های عزیزمون به نحوه خوانش قدرت در اوایل عضویتم

1 پسندیده