هر کی گفت جایزه داره ؟؟؟؟؟

Bill به معنی قبض یا صورتحساب مگه نیست، ؟!

چرا پس بعنوان اسم پسر از اون استفاده میکنن ، مثلا فکر کن اسم پسرمو بذارم صورتحساب ، دوستاش چی صداش میکنن؟ هی صورتحساب بیا بازی کنیم خخخخ

به این جمله توجه کنید :

Is Sarah married to Bill? No. She’s not married to Bill.

این تاپیک مربوط به درس« داستان کوتاه قسمت الف » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « دروس پایه ی انگلیسی بدون تلاش » فصل: « غذای بوبا - درسنامه اصلی »

6 پسندیده

bill چرا به معنی صورت حساب و قبض است
خوب اسم است .
مثلا اسم بیل گیس
خوب به فارسی معنی میشه صورت حساب

4 پسندیده

سلام بله خب درست میگید
اما به زبون خودشون هم میشه ،صورتحساب یا قبض !! پس چرا آخه باید این اسمو بذارن ؟

4 پسندیده

توی فارسی هم همچین اسامی ای داریم که معنی اشیا و… بدند
خورشید
باران
کوکب(ستاره میشه معنیش)
نگین(معنی نگین انگشتر و… میده)

و…
قاعده خاصی نداره
فرقشونو توی انگلیسی میشه با حرف بزرگ اول کلمه مشخص کرد
مثلاBillمیشه اسم
billصورت حساب
این هم بخونین جالبه

جایزم چیه؟ :slightly_smiling_face:

8 پسندیده

خب فرقش توی بزرگ نوشتن حروف اول اسم اون شخص هست.

6 پسندیده

ای عشق من ، مهراب جان ،ممنونم ازت
شما واقعاً استادی :rose: :rose: :rose:. من ذهن کنجکاوی دارم و شما از دغدغه ی ذهنیم راجع به این ابهام کاستی ، سپاسگزارم فراوان (تفاوتشون در بکارگیری حرف بزرگ دراول اسم است که در صفت bill چنین نیست :clap: :clap: :clap: )

4 پسندیده

خخخخ بابت جایزه مهراب ، باید بگم اون فقط ی وسوسه بود :smile:، اما بی معرفت نیستم :hugs: اول اینکه شما خودت در درونت یک پاداش داری و اون هم ضریب هوشی بالای شماست
اما من آی دی تلگرامم رو میذارم و در اونجا چند تا از کتاب های pdf زمینه موفقیت شخصی رو براتون می‌فرستم پس اگه به این زمینه علاقه مندید پی ام بدهید تا برات با کمال میل بفرستم . Har_chi_eshghete@

4 پسندیده

سلام ماریا جان .ممنون از بابت لطفت نسبت به پاسخی که دادید ، شماهم میتونید به آی دی تلگرامی بنده پی ام بدهید تا مجموعه ای از کتاب های خوبی که هم رایگان و هم غیر رایگان هستند و البته جدا از بحث قیمتی اونها واقعاً ارزشمند هستند ،

این تاپیک به پایان رسید :x: و مهراب جان وماریا جان به نکته این معمای بنده پاسخ صحیح دادند :clap::clap::trophy::medal_sports:

5 پسندیده