نرم افزاری برای آموزش گرامر به صورت رایگان 🌷

سلام دوستان :star_struck: وقت همگی به خیر و خوشی :tulip:
چند روز پیش توی درس attractor factor از انگلیسی قدرت برای اولین بار به گرامری برخورد کردم که چیزی ازش نمیدونستم.توی تالار هم پرسیدم اما به جواب نرسیدم.این شد که دنبال جوابش رفتم و باعث شد هم یه منبع خوب برای گرامر پیدا کنم و هم اون گرامر رو یادبگیرم.
خواستم با شما دوستان هم اشتراک بذارم تا اگه کسی دوست داشت استفاده کنه.
گرچه گفته میشه گرامر رو نا خودآگاه یادبگیریم بهتره و قطعا همینطوره،اما توی یه سری سطوح گاهی اوقات نیاز میشه که به شکل تئوری هم یاد بگیریم.به همین دلیل در اختیار شما دوستان قرار میدم:
آپدیت جدید دیکشنری تحلیل گران،قسمتی داره با عنوان آموزش گرامر که هم به شکل نوشتاری و هم در قالب یک ویدئو به صورت رایگان آموزش میده.

این هم لینک دانلود نرم افزار :blush::tulip:

در کنار اپلیکیشن زبان شناس که یک نرم افزار عالی برای یادگیریه میشه گاهی اوقات که جایی توی گرامر به مشکل برخوردیم به این نرم افزار مراجعه کنیم :tulip:

20 پسندیده

این هم لینک آموزش گرامر آینده کامل از این نرم افزار:

http://tahlilgaran.org/Library/Grammar/?lsn=15

8 پسندیده

سلام کیمیای عزیزم
ممنون بابت به اشتراک گذاری منابع مفید :hugs::hugs::pray::rose:

4 پسندیده

سلام خوبی دیکیشنری که حرف نداره و خوبی این که هم افلاین

5 پسندیده

ممنون از شما حنا جان مهربان :heart_eyes:دلم براتون تنگ شده بود :heart:
خواهش میکنم،وظیفه ست :tulip:

4 پسندیده

ممنون،امیدوارم حال شما هم عالی باشه :heart_eyes:
بله درسته و اینکه علاوه بر قسمت دیکشنری تازه فهمیدم که اموزش گرامر هم داره که عالی ترش میکنه :ok_hand::tulip:

3 پسندیده

سلام وقت بخیر
سعی کنید اصلا روی گرامر وقت نزارید
شما بهتره که گرامر رو ناخودآگاهانه یاد بگیرید همونطور که ای جی میگه، بیخیالش بشید خودبه خود یاد میگیرد.

6 پسندیده

سلام خدمت شما.روزتون به خیر.
بله درسته،یادگیری ناخوادگاه خیلی عالی تره و من هم تا الان جدای از دوره ی مدرسه و کلاس های زبان در گذشته،همینکارو انجام دادم و به امید خدا ادامه میدم.
اما گاهی اوقات نیاز به یادگیری آکادمیک هستش و ناگزیر در مواقعی هر چند کم نیاز به مراجعه به گرامر میشه.
متشکر از شما بابت نظر ارزشمندتون :tulip:
@shs192

7 پسندیده

واقعا دیکشنری خوبیه .من از فست دیکشنری استفاده میکردم که تازگیا هی آگهیو تبلیغ میومد وسطش. این دیکشنری رو جایگزین کردم که خیلی پر کاربرد ترم هست

3 پسندیده

سلام
من این اپلیکیشن رو دارم اما به گرامر دقت نکرده بودم
سپاس :rose::rose:

2 پسندیده

سلام سپیده خانوم :tulip::heart_eyes:خوب هستید؟خوشحالم که دوباره توی تالار میبینمتون و امیدوارم که این پست هم مفید واقع بشه براتون :tulip:

2 پسندیده

:ok_hand::ok_hand::ok_hand::tulip::tulip:
… … …

1 پسندیده

مثل همیشه عالی هستم
من یکی ذوق کردم که شما رو دیدم :heart_eyes:
پایه زبانم خیلی ضعیفه قطعا که مفید هستش ممنونم ازتون :rose::rose:

2 پسندیده