تالار زبانشناس

نرم افزاری برای آموزش گرامر به صورت رایگان 🌷

سلام دوستان :star_struck: وقت همگی به خیر و خوشی :tulip:
چند روز پیش توی درس attractor factor از انگلیسی قدرت برای اولین بار به گرامری برخورد کردم که چیزی ازش نمیدونستم.توی تالار هم پرسیدم اما به جواب نرسیدم.این شد که دنبال جوابش رفتم و باعث شد هم یه منبع خوب برای گرامر پیدا کنم و هم اون گرامر رو یادبگیرم.
خواستم با شما دوستان هم اشتراک بذارم تا اگه کسی دوست داشت استفاده کنه.
گرچه گفته میشه گرامر رو نا خودآگاه یادبگیریم بهتره و قطعا همینطوره،اما توی یه سری سطوح گاهی اوقات نیاز میشه که به شکل تئوری هم یاد بگیریم.به همین دلیل در اختیار شما دوستان قرار میدم:
آپدیت جدید دیکشنری تحلیل گران،قسمتی داره با عنوان آموزش گرامر که هم به شکل نوشتاری و هم در قالب یک ویدئو به صورت رایگان آموزش میده.

این هم لینک دانلود نرم افزار :blush::tulip:

در کنار اپلیکیشن زبان شناس که یک نرم افزار عالی برای یادگیریه میشه گاهی اوقات که جایی توی گرامر به مشکل برخوردیم به این نرم افزار مراجعه کنیم :tulip:

19 Likes

این هم لینک آموزش گرامر آینده کامل از این نرم افزار:

8 Likes

سلام کیمیای عزیزم
ممنون بابت به اشتراک گذاری منابع مفید :hugs::hugs::pray::rose:

4 Likes

سلام خوبی دیکیشنری که حرف نداره و خوبی این که هم افلاین

5 Likes

ممنون از شما حنا جان مهربان :heart_eyes:دلم براتون تنگ شده بود :heart:
خواهش میکنم،وظیفه ست :tulip:

4 Likes

ممنون،امیدوارم حال شما هم عالی باشه :heart_eyes:
بله درسته و اینکه علاوه بر قسمت دیکشنری تازه فهمیدم که اموزش گرامر هم داره که عالی ترش میکنه :ok_hand::tulip:

3 Likes

سلام وقت بخیر
سعی کنید اصلا روی گرامر وقت نزارید
شما بهتره که گرامر رو ناخودآگاهانه یاد بگیرید همونطور که ای جی میگه، بیخیالش بشید خودبه خود یاد میگیرد.

6 Likes

سلام خدمت شما.روزتون به خیر.
بله درسته،یادگیری ناخوادگاه خیلی عالی تره و من هم تا الان جدای از دوره ی مدرسه و کلاس های زبان در گذشته،همینکارو انجام دادم و به امید خدا ادامه میدم.
اما گاهی اوقات نیاز به یادگیری آکادمیک هستش و ناگزیر در مواقعی هر چند کم نیاز به مراجعه به گرامر میشه.
متشکر از شما بابت نظر ارزشمندتون :tulip:
@shs192

7 Likes

واقعا دیکشنری خوبیه .من از فست دیکشنری استفاده میکردم که تازگیا هی آگهیو تبلیغ میومد وسطش. این دیکشنری رو جایگزین کردم که خیلی پر کاربرد ترم هست

3 Likes

سلام
من این اپلیکیشن رو دارم اما به گرامر دقت نکرده بودم
سپاس :rose::rose:

2 Likes

سلام سپیده خانوم :tulip::heart_eyes:خوب هستید؟خوشحالم که دوباره توی تالار میبینمتون و امیدوارم که این پست هم مفید واقع بشه براتون :tulip:

2 Likes

:ok_hand::ok_hand::ok_hand::tulip::tulip:
… … …

1 Likes

مثل همیشه عالی هستم
من یکی ذوق کردم که شما رو دیدم :heart_eyes:
پایه زبانم خیلی ضعیفه قطعا که مفید هستش ممنونم ازتون :rose::rose:

2 Likes