خالی کردن جعبه لایتنر

سلام وقت همگی بخیر، 20 روز پیش یکی از اساتید به من گفتن که( زیاد وسواس به خرج ندین لغات رو بزنین تو لایتنر و مرورشون کنین تا بعد از خونه ۵ خودش سفید میشه) منظورشون چی بوده دقیقا؟ اون‌موقع حواسم نبود بپرسم از ایشون. خونه 5 چی هست؟

3 پسندیده

بعد از هر یکبار مرور لغت با زدن «می‌دانم» یک خانه بالاتر میرین. یعنی از خونه‌ی یک به خونه‌ی دو میرین. و به همین ترتیب پیش می‌ره تا خونه پنج. بعد اون لغت سفید میشه.

4 پسندیده

4 پسندیده

اوووووکی مرسیییییی :hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

3 پسندیده

سلام وقتتون بخیر
به فلش قرمز در عکس پایین دقت کنید:point_down::point_down::point_down:

روی ساقه گل ، دو تا جوانه زده ، ینی این کلمه در خانه دوم قرار داره
برای همه لغات داخل جعبه لایتنر این ساقه با جوانه های ۱ تا ۵ عددی وجود داره که تعیین کننده خونه اون لغت هستش

موفق باشید :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

7 پسندیده

چه جالب نمیدونستم :pray::rose:

3 پسندیده

سلام عزیزم وقتتون بخیر
این برنامه چیزهای جالب زیاد داره ، تا کشف بعدی … :wave::wave::wave:

3 پسندیده

تا کشف بعدی :joy: :rose:

2 پسندیده

۹۵۰ تا لغت تو یک روز مرور می‌کنید؟؟؟:open_mouth::open_mouth::open_mouth:

3 پسندیده

مرسی استاد. منم نمیدونستم👌

2 پسندیده

سلام وقتتون بخیر
نه متاسفانه ۹۵۰ تا لغت دارم که اصلا وقت نمیکنم مرور کنم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:
درخواست همیشگی من از برنامه زبانشناس بوده که زمان مطالعه جعبه لایتنر رو هم جزء زمان مطالعه زنجیره قرار بدن ، انقدر برای این موضوع آقای ناصری رو منشن کردم ، خداییش دیگه روم نمیشه :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:
همگی موفق باشید :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

4 پسندیده

سلام وقتتون بخیر
خواهش میکنم ، مطالب جزئی توی برنامه زیاد هستش لطفا تاپیک زیر رو مطالعه کنید :point_down::point_down::point_down:

4 پسندیده

سلام وقتتون بخیر. من تاحالا نمیدونستم زیبوک و زوم چیه. من الان تا داستان اسحاق نیوتون هستم. برام یه دفعه خیلی سخت شد. حالا بنظر شما برم زیبوک یا زوم؟
متشکرم

2 پسندیده

سلام وقتتون بخیر
زیبوک و زوم ، دو تا سایت مجزا از همدیگه و مجزا از زبان شناس هستن که به لطف گروه زبان شناس به زبان شناس پیوستند و زیر مجموعه زبان شناس هستند. اگه با دقت بررسی کنید ، متوجه میشید که زیبوک مخصوص کتاب هستش و زوم هم مخصوص فیلم و سریال ، شما باید شرایط سطح زبان و علاقه مندی ها و شرایط زمانی خودتون رو ببینید که آیا دوست دارید کتاب بخونید یا اینکه کارتون و فیلم تماشا کنید . با توجه به سطح زبانتون، بسته ها رو انتخاب کنید.

5 پسندیده