انگلیسی با Rant - نژادپرستی فراتر از رنگ هاست

سلام مدتیه که بحث نژاد پرستی حسابی ترند شده. واسه همین تصمیم گرفتیم که این بار رو این موضوع کمی صحبت کنیم.

ویدئو

https://zabanshenas.com/uploads/zabanshenas/99/Khordad/Kambiz/racism.mp4

لینک دانلود این ویدئو

ویدئو آموزش واژگان

https://zabanshenas.com/uploads/zabanshenas/99/Khordad/Kambiz/racism-vocab.mp4

لینک دانلود این ویدئو

توضیحات و متن

لینک این ویدئو در تلگرام
لینک این ویدئو در اینستاگرام

19 پسندیده

وای اقا کامبیز خیلی عالی بود .
حتما اهنگ imagine جان لیون شنیدین . مهم نیست که کجا زندگی میکنین یا کجایی هستیم همون انسانی و کره زمین زندگی میکنیم بهتره به همه دیگه احترام بذاریم .
به خاطر کلیپ ممنونم

4 پسندیده

عالی بود :clap::clap::clap:
دقیقا باید از خودمون شروع کنیم
وقتی کارگرای افغانی رو مسخره میکنیم به غیر تهرانیا میگیم دهاتی لهجه همو مسخره میکنیم به عربا میگیم ملخ خور و… حق نداریم استوری بزاریم برا دفاع از حقوق سیاه پوستا

8 پسندیده

A remarkable speech :+1:

4 پسندیده

متاسفانه تو ایران نژادپرستی خیلی زیاده من کُرد هستم و فقط بخواطر اینکه کرد هستم خیلی تبعیض برام تو ایران قائل میشن مثلا من میخواستم در وزارت امور خارجه مترجم بشم گفتن بهم که به خواطر کُرد بودنم قبولم نمیکنن و حتی درخواست ندم

5 پسندیده

سلام، دهنتو ببندتون خیلی جالب بود :joy:
راست میگین دهن را باید بست جور دیگر باید بحرف😂
بعدش آقای کشاورز، یه کولری چیزی میزاشتید خوب اینقدر عرق نمی‌کردید، یعنی من ایراد نگیرم میمیرم :joy::see_no_evil:
میکروفن تونم بد زده بودید لباستونو خیلی مچاله کرده بود :see_no_evil:بو خودا من نژاد پرست نیسم دیگه گفتم بگم :sweat_smile::see_no_evil:

4 پسندیده

ارادتمندم

بله یکی از بهترین آهنگایی بوده که تو زندگیم شنیدم. متنش خودش یه دنیاست

:rose: :rose: :rose:

thanks bro

متاسفانه خیلی بده. امیدوارم این موضوع با همت مردم برطرف شه

واژگان افزوده شد

4 پسندیده

آقای کامبیز واقعا عالی هستید من از موقعی که اپلیکیشن زبان شناس رو نصب کردم و شما را هم دنبال میکنم واقعا خیلس چیزا از شما یاد گرفتم اصلا مثل قبل نیستم دایره لغاتم خیلی زیاد تر شده خیلی سریع میتونم لغات و اصطلاحات رو یاد بگیرم واقعا عالی هستین امیدوارم همیشه تو زندگیتون سرافراز باشید و به کارتون ادامه بدید

3 پسندیده

احسنت.عالی بود و زیبا

2 پسندیده