تالار زبانشناس

دیگه نگو ''I don't know''

يه سرى جمله ها چون خيلى ساده هستن ما هميشه فقط و فقط از همونا استفاده ميكنيم مثلا I don’t know كه خيلى چيزاى ديگه به جاش استفاده ميشه كه پر كاربرد هم هست.

٣ تاش كه من خودم خيلى استفاده ميكنم ايناست:

I have no clue/idea

I’m not sure

It’s beyond me

شما هم سعى كنيد با اينا جمله بسازيد كه يادتون نره :rose:

لینک این ویدیو در تلگرام
لینک این ویدیو در اینستاگرام

33 Likes

**خیلی عالی بود **…

5 Likes

سلام آقای حبیبی برای من سواله، با این همه زحمتی که شما می‌کشید چرا ویدئو های شما باز نمیشن الان این ویدئو هم مثل ویدئو قبلی باز نمیشه، لطفاً یه کاری بکنید :neutral_face::astonished::neutral_face::frowning:

7 Likes

ممنون :rose: :rose:

والا من چک کردم مشکلی نیست نمیدونم چرا بعضی از دوستان نمیتونن کلیپارو ببینن باز پیگیری میکنم ببینم مشکل از کجاس :rose:

4 Likes

سلام …برای منم باز نشد

3 Likes

سلام برای منم باز نشد از طریق اینستاگرام دیدم .

3 Likes

مثل همیشه عالی :ok_hand: مختصر و مفید
ویدئو برای من که باز میشه

3 Likes

با سلام و خدا قوووووت
من متوجه تلفظ این لغت نمیشم یه جور خاصی تلفظش میکنید که متوجه نمیشم :unamused:

3 Likes

ویدئو ی قبلی از آقای حبیبی و این ویدئو برای من باز نشد و نمیشه :neutral_face::neutral_face::frowning::frowning::frowning:

3 Likes

از طریق تلگرام دنبال کنید

3 Likes

آره همین کارو همیشه میکنم ویدئو باز نمیشه میرم از تلگرام میبینم :heart_eyes:

3 Likes

منم همینطور
خانمِ هستی میتونید پیامم رو جواب بدید شما؟ :unamused:

3 Likes

آقای حبیبی ویدئو شما رو از تلگرام دیدم عالی بود و ممنون :pray:t2:امیدوارم ویدئو های دیگه تون تو تالار باز بشه.

4 Likes

یه پیشنهاد برای کسایی گه میگن ویدیو ها براشون پلی نمیشه :دو ثانیه رو ویدیو انگشتتونو نگه دارید تا save video نمایش داده بشه تا بتونید دانلود شون کنین

5 Likes

سلام ممنون جالب بود. فقط اگر چند تا جمله برای هر موقعیت مثال می زدید عالی تر میشد. ممنون.

3 Likes

تایم این کلیپ ها 1 دقیقه هست داریم سعی میکنیم تو 1 دقیقه بیشترین اطلاعات رو بدیم :rose:

ممنون لطف دارید :rose: :rose:

5 Likes

Thank you man. But the video is not working for me! You know why? :pray::green_heart::+1:

3 Likes

we’re trying to fix it but you can watch it on Instagram :rose:

5 Likes

سلام خسته نیاشید واقعا این ویدیو عالی بود و خیلی به من کمک کرد.خیلی خیلی ممنون:blue_heart::green_heart::yellow_heart::purple_heart:

4 Likes

Im not sure.its beyond me.i have no clue.

2 Likes