من نمیتونم پیام هایی که ازطرفه پشتیبانها فرستاده میشه رو بازکنم!

من اوایلی که عضو زبانشناس شدم برام یه پیام ازطرف پشتیبان زبانشناس اومد ومن نتونستم بازش کنم اون موقع ولش کردم چندوقت بعدبازم یه پیام دیگه اومد ونتونستم بازش کنم به چند نفرگفتم ولی ککاری برام نکردن لطفا شمابگید چیکارکنم:disappointed::disappointed::disappointed::disappointed::sob::sob::sob::sob:

5 پسندیده

منظورتون اینه که پیام براتون میاد اما صفحه پیامها باز نمیشه…اگر این هست مرورگرتون رو عوض کنین اگه نه برامون عکس بذارین تا ببینیم به چه شکل نشون داده میشه

3 پسندیده

سلام دوست گرامی :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::bouquet::bouquet:عصرآدینه ی شما بخیروتندرستی :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::rosette:ابتدا برنامه را بروزرسانی فرمایند بعد بروید صفحه اصلی زبانشناس پاکت نامه در پایین کادر بزنید (شکل شماره یک)تمام پیامها برایتان باز می شود. اگر باز نشد از قسمت پشتیبانی پایین کادر از سمت چپ اولین گزینه را بزنید از آنجا پیام بدهید تا برایتان اصلاح نمایند (شکل شماره دو)موفق و پایدار باشید :tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::bouquet::rosette::white_flower::tulip::rose::hibiscus:

3 پسندیده

اره دقیقا میاد که پیام دارم ولی باز نمیشه فقط هم برای پشتیبان ها بازنمیشه

3 پسندیده

این جوری میشه انگار بارگزاریش متوقف میشه من نتم خوبه ولی این بازنمیشه

3 پسندیده

سلام برای منم اینجوری میشد باهاشون صحبت کردم گفتن مرور گرتون رو عوض کنید یا فیلتر شکن روشن خاموش کنید برید داخلش
من مرورگر عوض کردم درست شد

4 پسندیده

قبلا با
Chrome
میرفتم الان با
Firefox

4 پسندیده

من اصلا از فیلترشکن استفاده نمیکنم لطفابگیدچجوری مرورگرم روعوض کنم؟؟؟؟

2 پسندیده

سلام مرورگر رو بروز کنید

2 پسندیده

از بازار یا گوگل یا پلی استوری دانلود کنید بعد با اون پیامو باز کنید

2 پسندیده

سلام
بارسم شکل خانم mitra9 کامل توضیح دادن.
اما باید بدونید که سیستم عامل گوشی چی هست
اندروید osو…
اون قسمت پایین اولی از چپ کارشناسان و مربیان هستن.
هروقت مشکلی بوده کامل توضیح دادن.
امیدوارم مشکلتون زودی حل شه❤️

1 پسندیده